Skocz do zawartości
  • 0

Pomoc w marketach


Karol Bochniarz

Pytanie

Szukam czegoś do postrzelania w sylwestra. 3lata z rzędu była u mnie kostka virus 54 i jakaś mała na rozpoczęcie. W tym roku chciałbym pójść w coś innego. 

Co polecicie do 150zl z marketów. 

Chciałbym dużo strzał jak w przypadku virusa, jakąś małą kostkę(myślałem nad inferno z e Leclerca) oraz rakiety coś typu GARCIE z Lidla które były z 4lata temu jak nie więcej. (również dużo w zestawie za fajna cenę) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jakie markety masz w pobliżu? łatwiej nam będzie coś doradzić. :) Rakiety z Lidla to bym odpuścił na twoim miejscu nic ciekawego jeżeli masz dostęp do Dino to bierz Blasty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Lidl, Biedronka, Bricomarche, e Leclerc, Aldi, Carrefour, stokrotka

Aktualnie to mam w głowie aby rzymiaka RPG z Carrefoura lub hot ballsa z brico. Kostka inferno z e Leclerc i braknie rakiet i kostki większej

Nad rakietami myślę coś typu aplauz z Carrefoura, czyli 12szt. Ale efektu to chyba się będzie miało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W takim razie bierz Hydre i Aplauzy ewentualnie Harmonie z Lidla lecz nie jestem do niej przekonany a te większe zestawy rakiet z Carrefoura nie będą dużo lepsze a są drogie przy twoim budżecie byłby to strzał w kolano a rzymiaka to tak jak ci pasuje RPG wygląda całkiem ok i do tego jak napisałeś Inferno będzie to całkiem fajny zestaw. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
23 minuty temu, Kamil911 napisał:

W takim razie bierz Hydre i Aplauzy ewentualnie Harmonie z Lidla lecz nie jestem do niej przekonany a te większe zestawy rakiet z Carrefoura nie będą dużo lepsze a są drogie przy twoim budżecie byłby to strzał w kolano a rzymiaka to tak jak ci pasuje RPG wygląda całkiem ok i do tego jak napisałeś Inferno będzie to całkiem fajny zestaw. :)

A jak w tym roku z tą hydrą. Pamiętam kiedyś była naprawdę mocna w tej cenie, później ją coś osłabili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...