Skocz do zawartości

[Bandit123] Stuff 2020/2021


Bandit123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

W tym roku temat z moim stuffem wjeżdża wyjątkowo późno. Fajerwerki kupowane w dwóch sklepach, alepetarda, oraz piroart na początku roku. 

Rozpisywać się nie będę, wszystko znajdziecie poniżej. 

Życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku, oby był lepszy, niż ten który się właśnie kończy. 

133396506_400727591373061_24759525012321129_n.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne klasyki od Jorge, myślę, że z większością rzeczy forumowicze sa już zapoznani. JW90 królem po wsze czasy. Perfect Night uczta dla fanów cracklingu. TS z Piromaxa forumowym królem w kategorii zakupionej ilości, jest i u mnie w ilości 6 sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach miło popatrzeć na takie pozycje z Jorge, miło wspominam NG13, początki pokazów z Ninja czy Lampy Alladyna...  Będziesz zadowolony. Zapraszam do mnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miewałeś dużo lepsze stuffy ale temu też niczego nie brakuje. Trochę więcej Jorge niz przeważnie to bywa w stuffach ostatnio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mantis napisał:

Ładne klasyki od Jorge, myślę, że z większością rzeczy forumowicze sa już zapoznani. JW90 królem po wsze czasy. Perfect Night uczta dla fanów cracklingu. TS z Piromaxa forumowym królem w kategorii zakupionej ilości, jest i u mnie w ilości 6 sztuk.

Sentyment do Jorge, oraz promocja na początku roku, na alepetarda zrobiły swoje :D TS to zacny huk za rozsądne pieniądze, dlatego gości w tak wielu stuffach. 

Godzinę temu, damian7878 napisał:

Miewałeś dużo lepsze stuffy ale temu też niczego nie brakuje. Trochę więcej Jorge niz przeważnie to bywa w stuffach ostatnio. 

Na razie nie zapowiada się, aby w moim wykonaniu powróciły stuffy za kilka tysięcy, za dużo planów na horyzoncie ;)

Jednakże tradycję trzeba podtrzymać :P 

28 minut temu, k4n4li4 napisał:

Solidny stuff i chyba będzie pokaz bo widzę loncik :) Brakuje tylko jakiejś 49sh 30m

Tak, większość wyrzutni zepnę w pokaz. Przyznam rację, brakuje czegoś w postaci 49sh 30 mm, ale to już raczej w przyszłym roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...