Skocz do zawartości

[Piter221] Materiał na 2020/2021


Piter221

Rekomendowane odpowiedzi

Wulkany od Piromaxa (największe zaskoczenie tamtego sylwestra, więc znowu są) A tak to chyba nic się nie powtarza względem poprzedniego roku.

Ciekawią mnie te rakiety bo na pierwszy rzut oka, gówniane pewnie jakieś, zestaw dla kowalskiego z bazaru, ale na 33 rakiety 1966 necu mają więc może być ciekawie jednak.
 

1111111.jpg

22222222.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ozon czy fire mission na finał? Niby prosta odpowiedź, ale nie wiem czy Ozon nie jest jednak bardziej dynamiczny i zaskakujący + patrząc po filmach robi chyba większy zamęt na niebie dzięki \ /. Tylko głupie walić 100 30mm a później 25mm, na żywo może być jednak widoczny gorszy efekt. Waszym zdaniem która?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Piter221 napisał:

Swoją drogą ozon czy fire mission na finał? Niby prosta odpowiedź, ale nie wiem czy Ozon nie jest jednak bardziej dynamiczny i zaskakujący + patrząc po filmach robi chyba większy zamęt na niebie dzięki \ /. Tylko głupie walić 100 30mm a później 25mm, na żywo może być jednak widoczny gorszy efekt. Waszym zdaniem która?

większej różnicy nie będzie bo te nowe compoundy są takie średnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka myślałem że kupiłeś jakiś straszy żużel ale jak przeczytałem że maja 2000g nec to mogą być ciekawe, a jaka cena ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw jest w dechę, wyważone proporcje między zabawą i konkretem na finał. Scream od Tropic niezły wariacik, Lily Magnolia całkiem udana kostka z kilkoma kolorami efektów, jak za taką cenę można się pokusić. Fontanny No Limits będę musiał kiedyś wypróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie widziałem, że ktoś jeszcze komentował. Dzięki chłopy. 

Kamils38 - Cena tych rakiet 182zł była na ins więc wziąłem, za te 250 czy 300zł (bo gdzieniegdzie tyle kosztuje) pewnie bym się nie pokusił. No i te 2000g necu zachęciło, zobaczymy jutro jak w praktyce.

Mantis - Polecam, wulkany za 50zł się chowają, miałem i takie 1kg a w porównaniu do tego no limits'a szkoda słów. Na żywo efekt mega, ale to było rok temu, nie wiem czy czegoś nie grzebali.

Panowie, mam jeszcze prośbę, chcę połączyć trzy wyrzutnie, wystarczy że zrobię to na sztrapsa i tyle? Podsyłam foty. No i wiadomo, odpalam tylko lont "1" od hestii, i wszystko powinno trybić?

 

całość (1).jpg

całość (2).jpg

całość (3).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połącz opaskami zaciskowymi,tylko zrób to solidnie,powinno wszystko odpalić choć zawsze jest szansa że coś nie "zatrybi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...