Skocz do zawartości

[x0rysiu0x] 2020/2021


x0rysiu0x

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, w moim przypadku zestaw do strzelania w tym roku jaki dobrałem sobie ze swoich zbiorów wygląda następująco:

https://ifotos.pl/z/qqwqnsp

Do tego pozostałości z poprzedniego sylwestra, race pistoletowe i ogólnie prawie cała drobnica jaką znalazłem w kartonie, pewnie znowu części nie odpale ??:

https://ifotos.pl/z/qqwqnsw

Czekam jeszcze na przesyłkę z INS Fireworks, ale raczej chyba nic więcej na ten rok nie dołożę. Jeśli "zalegalizują" obostrzenia?? na sylwestra to chyba  poleci tylko drobnica z kartona + rakiety bo na podwórku gdzie się nie rozłożę to w przypadku wadliwej wyrzutni walnie w  jeden z 2 samochodów albo w gołębnik lub skład z opałem ?. Tak, wiem że wyrzutnie można zabezpieczyć, co zresztą robię ale już raz widziałem jak mimo obstawienia wyrzutnia sobie wyskoczyła (wada fabryczna spowodowała rozerwanie wyrzutni) i zrobiła mały sajgon.

 

Edytowane przez x0rysiu0x
Zdjęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • x0rysiu0x zmienił(a) tytuł na [x0rysiu0x] 2020/2021

Co jesteś w stanie powiedzieć o racach pistoletowych z poprzedniego roku, które masz w pudełku, polecasz któreś z nich? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, k4n4li4 napisał:

Mars raidery to już zabytek gdzie żeś dorawał :)

To już ostatnia paczka Mars Raider jaką mam z  zakupów jak były wyprzedawane, żałowałem że kupiłem tylko 3 paczki.

13 minut temu, mantis napisał:

Co jesteś w stanie powiedzieć o racach pistoletowych z poprzedniego roku, które masz w pudełku, polecasz któreś z nich? 

Z poprzedniego sylwestra to race hukowe KnallPatronen RP1-2 od Jorge, chyba najtańsze na rynku i wg mnie przyzwoite jeśli chodzi cena/ jakość, w tym roku dokupiłem na BF w Piro Polska za 26,26 zł za paczkę 50 szt.  Kolejne których używałem Zink-Feuerwerk - Pfeifpatronene i  Pyro Pfeifpatronen Silberkomet, gwizd+ kometa/ kolorowy ogon,  też w miarę ciekawe ale tutaj już płaciłem za paczkę 50 szt około 58-62 zł.

W tym roku dojdą jeszcze race Scream i ARP8, jeszcze z nich nie strzelałem, ale już wiem że Screamy są świetne, a jak wypadną te ARP8 to się przekonam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...