Skocz do zawartości

[Martino30] STUFF 2020/2021


Martino30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich piro świrów, śledzę forum od lat ale nigdy nie zakładałem konta więc w końcu jestem ?mam nadzieje że będę miło przyjęty na forum ?Więc pochwale się tym co obecnie zakupiłem.  IMG_20200606_184411-min.thumb.jpg.6a7cb94b2d5b06796fb6c9e9e4040e9d.jpg

17 godzin temu, Martino30 napisał:

 

IMG_20201010_174317-min.jpg

IMG_20201011_151647-min.jpg

IMG_20201031_122906-min.jpg

IMG_20201110_135724-min.jpg

IMG_20201114_170737-min.jpg

IMG_20201217_215214-min.jpg

IMG_20201217_215913-min.jpg

IMG_20201217_220254-min.jpg

Całość ponad 3 K?? narazie to tyle nie wiem czy jeszcze coś dojdzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [Martino30] STUFF 2020/2021

Bardzo ładny zestaw.Wszystkiego po trochu,jest sporo rzeczy do zabawy,jak i mocny akcent na północ.Moździerze i niektóre petardy to już gatunek wymarły,nie jeden będzie zazdrościć :) Konkretne wyrzutnie i duże rakiety,możesz spokojnie zrobić pojedynek najlepszych dostępnych rakiet! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ciężko mi tu doliczyć się tych 3 tysięcy ale nie jestem obeznany w cenach petard więc wierzę że tyle wydałeś ;) Co do wyrzutni w oko wpadł Ozon od Piromaxa. Przepiękna wyrzutnia strzelająca i prosto jak i kątowo. Bardzo widowiskowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic co jest w stufie nie kupowałem na promocji.  za PS5  i 5 BLUE w paczce po 20szt  płaciłem po 45 zł, za dum bum 5G po 60 zł paczka 20 szt , Titanblitz 5 paczka po 40 zł wiec reasumujac zbiera sie kwota, za same rakiety placiłem ok 850 zł wiem drogo ale nie było wtedy jeszcze promocjii w sklepach i reszta wiadomo jakie ceny sa pirotechnika zdrożała niestety.

Całość stuffu zapewne będę wstawiał przed sylwestrem myslę  jakoś moze 30 lub 31 grudnia ?

IMG_20201219_133145-min.jpg

I następne petardy FP3 NWP stare ale jare, colour salute stare i topowe TXP010  triplex pakowane po 20 szt stare w końcu juz zabytek którego nie produkują swoje przeleżały, z tego co się dowiedziałem od znajomych prawdopodobnie druga partia EXPLODER 4 jest mocniejsza od pierwszej dlatego większość forumowiczów je kupuje w dużej ilości ?przetestuje to się okaże 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie kolejna część petard raczej już wymarłych stare Fp3 NWP i 859 triplexa NWP po pacze zakupione ze wzgledu na sentyment do nich to sa te pierwsze pierwsze co tak waliły , widowmarker tez na NWP, emitery od tropica tp2 drugia partia stara poczciwa mega piratka na NWP, wiadomo dum bum 5G i emitery dżwięku crazy robots szkoda mi było nie wziasc tych 4 paczek ostatnich chyba gdziekolwiek ??

IMG_20201222_153037-min.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to wstawiam co kupiłem po drugie nie wiem po co pokazujesz mi porownania petard od marcinatora  jesli nie testowałes tych petard sam tylko pokazujesz przykład na innych petardach to sie poprostu nie wypowiadaj na ten temat jesli sie nie znasz bo jest wiele petard i mozna takie porownania robic w nieskonczonosc kupuje petardy bo lubie i bede sie zachwalal bo chyba nie wiesz jakie kiedys były petardy a jakie sa dzis. To ze na forum jestem nowy nie znaczy ze sie nie znam i nie wiem ktore sa mocne a ktore sa słabe . Liczy sie sentyment do tych petard i wspomnienia jak to kiedys było ze jeszcze gdzies moglem je dostac w dzisiejszych czasach ze sie jeszcze uchowały  to tak jak by wygineły dinozaury tak samo umarły stare FP3. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało się łezka nie zakręciła jak zobaczyłem FP3 <nwp>,to były moje pierwsze mocne petardy jakie kupiłem :) Potem były dopiero Dum Bum-y i inne roboty :D Fajny zabytkowy zestaw! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_20201231_164320-min.jpg

IMG_20201231_164952-min.jpg

IMG_20201231_165109-min.jpg

IMG_20201231_165242-min.jpg

Takie małe karabinki stroboskopy i petardy jakieś wulkaniki itd ?

No i o to cały stuff 2020/2021 tak jak obiecalem to wlatuje zdjęcie i Szczęśliwego Nowego Roku i oby ten 2021 był lepszy niż ten 2020. To o północy będzie ogień. Myśle że większość petard zostanie jako już zabytki i na przyszłe lata które mogą być upadkiem dla petard i emiterów których prawdopodobnie już nie będzie a wiem z pewnych żródeł że od przyszłego roku z chin będą sprowadzane tylko z gramatura albo 0,2 grama lub 0,35 grama idzie straszna lipa zaś to co jest na sklepach póki są trzeba brać będą wyprzedane z magazynów to już ich nie będzie  wogóle w sprzedaży czyli nigdy dlatego większośc emiterów które mam nie są  już w zasięgu zwykłego zjadacza chleba czyli przysłowiowego Janusza  ??.Pozdrawiam piro świrów ??

IMG_20201231_164250-min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karabinki ekstraklasa, w dodatku zrobione z fontann, stąd konieczność odpalenia ich na płaskim asfalcie.

Uzbierało się tego: od emiterów, po największe możliwe rakiety i polecane wyrzutnie. Mysterie zapewne podłapane w markecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mysteria z lidla super kostka i głosna jak na 25mm wzięta ze względu na dobre opinie w moim lidlu zeszła w ciagu jednego dnia jak świeże bułeczki  no i największy smaczek tego wieczoru ukryty wśród pirotechniki ruski szampan najlepszy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym strzelaniu moge wyrazić swoje opinie kostki kewlar ,ozon, JW90 ,crazy TXB048 oraz HARD 50 MM i ACAB były przepiekne zaś zawiodłem sie na JW39 ,sky brocade TXB592, klaskowa kostka 16 strzałów i silent night ,JW68 new generation 12 nie porwały mnie jakoś więcej bym nie kupił . Fontanny piromax i klaska trzymaja poziom poprostu  sztos, single shoty z lidla dały rade zaś triplexa kocur nawalał jak 50 mm jak ktoś ma możliwośc niech bierze. Co do rakiet klaskowe poprostu brak słów napierdzielały jak 4" szelki  przeogromne rozbłyski kosmos jesli nie spadnie poziom byc moze za rok znowu je wezme zaś alfy z iskry i bazooki od piromaxa tez były ładne ale to nie to samo co klasek inny poziom. na przetestowanie wziete jeszcze TXP010 stary szarak moc potezna stałem ok 25 m od petardy i mnie ogłuszyło chwilowo mega bass i topovski udar te w nowej szacie graficznej ktos narzekał ze słabe wala jak z działa poprostu bomba jesli ktos ma opcje gdzies je dostac niech bierze karton poki sa. Wszystko przestrzelane w STOLICY ? . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Martino30 napisał:

zaś zawiodłem sie na JW39 ,sky brocade TXB592, klaskowa kostka 16 strzałów i silent night

Jak to się dzieje, że Silent Night zachwalany przez wszystkich, a u ciebie strzeliło coś nie teges?

Godzinę temu, Martino30 napisał:

single shoty z lidla dały rade zaś triplexa kocur nawalał jak 50 mm

Jaka nazwa lub oznaczenie tego kocura?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R09012  triplex 1,5"  , powiem tak silent night jakies małe efekty miał  nie wiem czy wadliwa partia czy co poprostu nie pokazał klasy jak u innych , kupiłem go ze wzgledu na opinie innych ze taki dobry i po filmach z neta a tu klops to juz misteria z lidla miała wieksze efekty a była dwa razy tansza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...