Skocz do zawartości
  • 0

Fajerwerki biednie do 100 zł


Mateusz Szadkowski

Pytanie

W tym roku niestety tylko 100 zł bo kasy więcej nie zorganizuję. Panowie może da się coś kupić z niezłym efektem by jednak ten sylwester nie był stracony. Mam do dostępu markety: lidl, biedronka, carrefour, kaufland, dino no i nie wiem czy jeszcze zdążę coś ze sklepów internetowych. Da się coś kupić czy lepiej za tą stówę w tym roku odpuścić w ogóle strzelanie? WIem że jeszcze oferty marketów nie ma więc pewnie trzeba będzie poczekać ale tworzę już teraz temat :) Z góry dzięki za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tylko markety wchodzą w grę, przy 100zł to nie ma co brać z internetu bo wysyłka 15-20zł

w carrefour virus54 pod warunkiem, że będzie za ~60zł jak w poprzednich latach i do tego jakieś rakietki i mniejsza wyrzutnia revolt albo alfa

 

petardy z marketów sobie odpuść bo to strata pieniędzy

Edytowane przez k4n4li4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak jak kolega wyżej. Virus z carrefour, do tego bym dorzucił te rakiety blast z Dino (nie strzelałem z nich, ale podobno w tej cenie dają radę - 15zł około) i zostaje jeszcze 30zł plus minus na inne pierdoły. Nawet na petardy starczy. Według mnie warto obejść stragany w mieście, bo może coś ciekawego się trafi w "przystępnej" cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak za stówę to leć do Cerfa po świętach . Za stówę masz alerta i revolta. Razem coś koło 80 niezłych strzałów. Dobre kostki, jest efekt, a nie tam się będziesz bawił w jakieś petardki i rakietki. Możesz jeszcze iść do Lidla tam jest superbomba i gum bak też coś koło 100 wyjdzie

Edytowane przez LucazFires
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Virus54 jest naprawdę fajny, może gęstość efektów bądz ich rozmiar na niebie nie porywa za to sama kostka jest dynamiczna i posiada fajne kolory i zarazem dobry finał jak za tą cenę.W netto była promocja 2xkatmandu jorge za 22zl?  31 grudnia, może masz w rejonie taki sklep.Stragany jak wiemy odpuść tam ceny wiadome "tanio fajerwerek nie sprzedam"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...