Skocz do zawartości

[Heniek Bocianowski] Stuff 2020/2021


Heniek Bocianowski

Rekomendowane odpowiedzi

327e36c9569a84fd.jpg

 

3caa1994e68aca08.jpg

Opis

31 paczek Signalos 2.0 kupowane 2 tygodnie temu po 16zł. za paczkę

15 paczek Exploder 4 pozostałości z tamtego roku kupowane rok temu po 13zł. za paczkę

6 paczek Colour Salute Fenix pozostałości z przed 2 lat kupowane 2 lata temu po 27zł. za paczkę.

100 petard 5 strzałowych 2 paczki po 10zł. za paczkę kupione wczoraj.

3x5 metrów lontu po 6zł. za 5 metrów

Za rok lub 2 lata to te petardy będą na wagę złota dlatego nakupiłem w tym roku full Signalosów. Radzę wam wszystkim się zaopatrzeć w mocne petardy bo za rok będziecie strzelać z pikolaków bo tylko takie będą w sprzedaży.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz warto kupować zapałki za 15 groszy, bo zamknęli zakład w Czechowicach. Za dwa lata cebula deal można sprzedawać je po 40 groszy. 

Emitery też warto, bo zdrożeją na pewno, jeszcze na początku 2020 roku stały dobrze cenowo. P6AE w 2019 roku były za 25 PLN, w 2020 roku na fajerwerkilider.pl sprzedali wszystkie P6AE jakie mieli po 55,50 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaden biznes, nie sprzedaje ich bo chce je mieć na przyszłe lata. Po prostu nakupiłem więcej na przyszłe lata bo ma już ich nie być w sprzedaży. hammer h1 i 100 petard 5 strzałowych pójdą kilka godzin przed Sylwestrem. Na Sylwestra wystrzelę 1 paczkę colour salute, 3 paczki Exploder 4 i 3 paczki Signalos 2.0 a reszte paczek zostawiam na ciężkie czasy bo za 1 rok czasu już takich mocnych petard nie będzie w sprzedaży i radzę wszystkim zakupić jak najwięcej tych mocnych petard bo są to już tylko pozostałości w sklepach bo już ich nie produkują.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem do dyspozycji 600zł. na Sylwestra w tym roku. Miałbym wyrzutnie ale że to ostatni rok w sprzedaży są mocne petardy to kupiłem za wszystko petardy. Bo wyrzutnie będą w każdym roku a petard już nie będzie. Postawiłem całość na Signalos 2.0 ponieważ go rozbierałem i zważyłem proch ma dokładnie 3,6 gram samego prochu a necu to ma z 5gram. Miałem do wyboru kupić dużą ilość Exploderów 4 lub Signalos 2.0  wybór padł na Signalos 2.0 ponieważ mają 2 razy grubszy i twardszy korpus niż Exploder 4. Na zdjęciu korpusy

Exploder 4,

Signalos 2.0

Colour Salute Fenix

tp2 tropic i ultras liberi medium

cf781f684828d589.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cason napisał:

Mocniejsze te signalosy od dumbumów z NEC 5.5g?

Signalosy potężniejsze są, wrzuć do wody Signalos 2.0 na pół metra i dum bum na pół metra to Signalos wyżej podbije wodę, szczególnie chodzi tu o gruby korpus bo im grubszy korpus to większe ciśnienie w petardzie się tworzy. Aby 2 razy grubszy korpus rozerwać to potrzeba 2 razy większej siły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imponujący zbiór na przyszłe lata z pewnością nie braknie ci huku, ładny zapas. ;) rośnie nam drugi ekspert od petard czy też emiterów jak kto woli.  @Farasz :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Kamil911 napisał:

Imponujący zbiór na przyszłe lata z pewnością nie braknie ci huku, ładny zapas. ;) rośnie nam drugi ekspert od petard czy też emiterów jak kto woli.  @Farasz :P 

no i właśnie tego ostatniego się obawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

co do stuffu to mam podobne zdanie co Kanalia, same petardy to lipa i fakt mocne są ale kompletnie nie mój klimat... czy z tym, że nie będzie już nigdy dobrych petard to bym polemizował bo tak jak już tutaj ludzie wspominali, rynek nie lubi pustki i obstawiam, że prędzej czy później się coś ciekawego pojawi :P A nawet jak nie to płakać nie zamierzam.. wyrzutnie lepsze :D

Edytowane przez Mroczny
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Signalos 2.0 lekka flara, huk konkretny, a oprócz tego poligrafia bardzo przyjemna dla oka, szczególnie opakowanie. Przypomina petardy policyjne i przez długi czas szkoda było mi pozbywać się pudełka, jak i je odpalać. 

Zazdroszę pięciostrzałówek draskowych, idealne do robienia słoneczek, da się je jeszcze dorwać przez internet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, mantis napisał:

Signalos 2.0 lekka flara, huk konkretny, a oprócz tego poligrafia bardzo przyjemna dla oka, szczególnie opakowanie. Przypomina petardy policyjne i przez długi czas szkoda było mi pozbywać się pudełka, jak i je odpalać. 

Zazdroszę pięciostrzałówek draskowych, idealne do robienia słoneczek, da się je jeszcze dorwać przez internet?

Ja pięciostrzałówki kupowałem u mnie w mieście w sklepie i 31 paczek Signalosów też kupiłem w tym sklepie, to sklep zabity dechami oni nie sprzedają petard przez internet tylko stacjonarnie. ale tych Signalosów to mają jeszcze na sprzedaży około 80 paczek po 16zł za paczkę. Pieciostrzałówek to mają ze 40 paczek (50 petard w paczce) wiem bo widziałem ile tego leżało na półkach. to jest ich strona ale oni na niej maja tylko pokazy weselne a nie oferte petard i wyrzutni- nie zajmują się wysyłką i sprzedażą internetową jedynie stacjonarnie można przyjechać i kupić w tym sklepie.  0a05b09d89559fee.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dziś dokupiłem 6 paczek Signalos 2.0 po 16zł za paczkę u mnie w mieście w hurtowni sklepie fajerwerki As. Teraz mam dylemat które wypalać i ile paczek na Sylwestra. Myślałem aby 1 paczkę wypalić colour salute fenix, 3 paczki Signalos 2.0 i 2 paczki Exploder 4. Ale będę myślał ogólnie to mi szkoda tych petard wypalać jak sobie pomyśle że ma już ich nie być w przyszłości. A będą jakieś zamienniki 5 razy słabsze.

Aktualnie posiadam 37 paczek Signalos 2.0,  15 paczek Exploder 4 i 6 paczek Colour Salute Fenix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 paczek Signalos 2.0 rok produkcji 2016r. pierwsza partia

15 Paczek Exploder 4 partia 2

6 Paczek Colour Salute Litwa biangeli NWP

1 paczka hammer h1 30 sztuk

100 petard 5 strzałowych od Tropica

15 metrów Lontu

75e3148862fe7084.jpg

b2e92984401fcd45.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod pewnym względem najbardziej unikatowy stuff w tym roku. Są w nim same petardy, w dodatku znalazły się pięciostrzałówki na draskę.

19 godzin temu, Heniek Bocianowski napisał:

Teraz mam dylemat które wypalać i ile paczek na Sylwestra. Myślałem aby 1 paczkę wypalić colour salute fenix, 3 paczki Signalos 2.0 i 2 paczki Exploder 4.

W każdym roku odpaliłbym coś z tej kolekcji, od tego jest piro. W celach kolekcjonerskich zostawiłbym max 1 paczkę, chociaż zwykle nie mam w zwyczaju chomikować czegoś dłużej niż 2 lata.

19 godzin temu, Heniek Bocianowski napisał:

ogólnie to mi szkoda tych petard wypalać jak sobie pomyśle że ma już ich nie być w przyszłości

Od tego jest piro, żeby się nim cieszyć i gdy trzeba niektóre rzeczy pożegnać z hukiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie wyrzucę tego wszystkiego w 2 lata bo byłbym chory.

Wystarczy że co roku będę wypalał po 6 paczek tych mocnych petard to 10 lat mi zejdzie. a wiadomo że co roku jakieś drobne pikolaki i rakietki sie będzie dokupować bo na kupno grubych potężnych petard nie będę miał co liczyć.

Signalos 2.0 pokazuje co potrafi , to są potężne petardy potężniejsze od dum bumów, Crazy Robotów i Exploder 4

filmik  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skubałem długo, dokopać się nie mogłem do prochu, korpus jest twardy gruby mocno sklejony klejem. Nie mam pojęcia czemu Dextrin pisał że mają necu 2 gramy. Większość osób nie kupowała ich bo myślała że są słabe bo mają tylko 2gramy. A widać że one samego prochu mają prawie 4 gramy to necu mają z 6 gram. Wszyscy zostali wprowadzeni w błąd i kupowali petardy z cienkimi korpusami. Ale Machony był mądry i cichosza po kryjomu nakupił 46 paczek Signalos 2.0 schował zakopał w szafie a teraz innym wciska bubel na pirohit z cienkimi korpusami.

9c9cc3c068f60035.pngbf037da53ffcd3f6.png

Edytowane przez Heniek Bocianowski
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego co on ma i ile ma to nawet najstarsi górale nie wiedzą...;) Pamiętaj, że w internecie każdy może pokazać i powiedzieć co mu się podoba... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Heniek Bocianowski napisał:

Skubałem długo, dokopać się nie mogłem do prochu, korpus jest twardy gruby mocno sklejony klejem. Nie mam pojęcia czemu Dextrin pisał że mają necu 2 gramy. Większość osób nie kupowała ich bo myślała że są słabe bo mają tylko 2gramy. A widać że one samego prochu mają prawie 4 gramy to necu mają z 6 gram. Wszyscy zostali wprowadzeni w błąd i kupowali petardy z cienkimi korpusami. Ale Machony był mądry i cichosza po kryjomu nakupił 46 paczek Signalos 2.0 schował zakopał w szafie a teraz innym wciska bubel na pirohit z cienkimi korpusami.

9c9cc3c068f60035.pngbf037da53ffcd3f6.png

Bo to pazera i tyle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...