Skocz do zawartości

MEGA CLE4064 vs MONSTER PXB3908 & PUNISHER PXB3923


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że ostatnio "wychwalana" jest wyrzutnia 48mm MEGA od RSpyro, kupiliśmy ją oraz kilka innych 2' 
MEGA została przetestowana i porównana z innymi importerami(PIROMAX, Triplex, KLASEK) 
Na filmach widać: 

  • MEGA CLE4064 SRPYRO
    25 strzałów 48mm
    NEC: 1000g 
    Cena około: 249 PLN
  • PUNISHER PXB3923 PIROMAX
    25 strzałów 50mm 
    NEC: 987,5g 
    Cena około: 229 PLN
  • MONSTER PXB3908 PIROMAX
    25 strzałów 50mm 
    NEC: 987,5g 
    Cena około: 227 PLN

Filmy były nagrywane z tego samego miejsca, przy identycznych warunkach atmosferycznych, bez użycia funkcji zoom oraz niebyły podkoloryzowane, cięte itp. itd. w postprodukcji.
Jak widać na filmach(a na żywo jeszcze lepiej) MEGA nie wypada wcale tak cudnie, pięknie oraz niema wielkiego huku rozerwania ładunku, jak to pewna osoba sugeruje i stara się wmówić wszystkim dokoła.
Patrząc na cenę też jest wyższa niż wszystkich innych konkurencyjnych wyrzutni.

Jaki w niosek z tego wszystkiego...? to że nie należy pewnej osobie we wszystkim! ufać to mamy nadzieję że wiecie:)
No i to że na PL rynku są ciekawsze, ładniejsze i mocniejsze wyrzutnie niż MEGA. aaa i TAŃSZE :)

MONSTER PXB3908 vs. MEGA CLE4064 - 

 

MEGA CLE4064 vs. PUNISHER PXB3923 - 

 

20201204_194750.jpg20201204_194800.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się że tak będzie i nie źdzwiłem się. SR Pyro tak naprawdę nie jest żadnym wybitnym importerem tylko po prostu jest niszowy jest to typowy przeciętniak tak naprawdę który wchodzi na rynek i potrzebuje ciągłego boostu do wbicia się na rynek i nic więcej, a prowadzenie skutecznego czarnego pijaru pewnego pana tylko im pomaga to osiągnąć. :) A MEGA to nie pierwszy i z pewnością nie ostatni przypadek.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogóle nie rozumiem tej obecnej mody na 50tki, raz miałem i więcej nie kupię. Lepsza dobra 30tka, więcej strzałów a efekt często wcale nie gorszy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funke chyba kiedyś gdzieś pisało że max ilość ładunku dozwolona w klasie trzeciej dla jednego pocisku spokojnie mieści się już w 38mm (40g???).Wychodzi na to że dobrze dopakowane 50mm musiałoby być w kategorii 4.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Daniello18 napisał:

Ja to w ogóle nie rozumiem tej obecnej mody na 50tki, raz miałem i więcej nie kupię. Lepsza dobra 30tka, więcej strzałów a efekt często wcale nie gorszy

Ja za każdym razem to powtarzam sobie a potem kupię i żałuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Daniello18 napisał:

Ja to w ogóle nie rozumiem tej obecnej mody na 50tki, raz miałem i więcej nie kupię. Lepsza dobra 30tka, więcej strzałów a efekt często wcale nie gorszy

Podpisuję się nogami i rękami. Miałem 50tkę raz, pierwszy i ostatni.

Co do porównania... nie ma co nawet porównywać. Jest mnóstwo o wiele lepszych kostek 30mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu kupiłem sobie "małą" 50-kę "Hard" Piromaxa (9 strzałów), i faktycznie efekty większe od 30-tek i huk potężniejszy ale patrząc na zależność cena/wydajność to wolę kupować 30-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porównanie ?

Warto mieć na uwadze fakt, że właścicielami Srpyro i PiroHit są te same osoby. Machony po prostu z nimi współpracuje, i wiadomym jest fakt że będzie w odpowiedni sposób oceniać ich produkty. Jak i również każdego importera, z którym będzie mieć w przyszłości współpracę.

Myślę że są to na tyle fajne pieniądze, że mało kto postępował by inaczej.

Kwestia wyrzutni MEGA tylko pokazuje jak potężny wpływ na konsumencką część branży piro ma ten człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...