Skocz do zawartości

[egonx8] stuff 2020


egonx8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jest to pierwszy wpis na forum. Rok temu kupiłem pare wyrzutni i w tym roku czuje jakiś niedosyt po ostatnim sylwestrze. Za tem postanowiłem zakupić trochę więcej piro techniki. Śledząc forum i yt mam narazie taki stuff. Pierwsze zdj to z zeszłego roku

D0FD51E1-0E30-4EAE-8F99-065D846DBE0D.jpeg

To pierwsze zakupy z tego roku

15A37477-1E97-4B8F-B39C-43722555FA0F.jpeg

9EF7A90B-6CD4-47FC-AA86-8E14EDE1CBFC.jpeg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem amatorem w tych sprawach. Kupowane na promocji i w ciemno praktycznie całe zakupy moje są z tego co zobaczyłem na yt i z tego co zobaczyłem (przeczytałem) na forum Wdzięczny będę za doradzanie co bym mógł dokupić.

D819CABC-92A6-400B-8C05-88A7FC41A141.jpeg

6FD57246-D84A-4EF6-B076-01AAC7B2FDB1.jpeg

A to moje świeższe zamówienia 

02EC8927-2758-464B-8165-285E3E8ADF4A.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O stary, ale sztos. Wyrzutnie sygnowane podpisem Machonego, rewelacja. Żałuje że nie dorwałem NO.1. Planujesz coś jeszcze zakupić?

Wyrzutnia na ostatnim zdjęciu, w lewym dolnym rogu to też CBŚP? Pierwszy raz widzę taką szatę graficzną. Gościu chyba tam ucieka bo znaleźli u niego karton szelek. Ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Piro Wiesław Miro napisał:

O stary, ale sztos. Wyrzutnie sygnowane podpisem Machonego, rewelacja. Żałuje że nie dorwałem NO.1. Planujesz coś jeszcze zakupić?

Wyrzutnia na ostatnim zdjęciu, w lewym dolnym rogu to też CBŚP? Pierwszy raz widzę taką szatę graficzną. Gościu chyba tam ucieka bo znaleźli u niego karton szelek. Ciekawe.

To są dwie CBŚP tylko na na dole jest obrócona 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, egonx8 napisał:

Wdzięczny będę za doradzanie co bym mógł dokupić.

Paczkę petard P6A11 Dum Bum, albo TP4 Exploder 4. Tylko nie zamawiaj specjalnie, bo przepłacisz za przesyłkę, najlepiej połączyć to z jakimiś innymi zakupami. 

Wyrzutnia TXB378 Silent Night jest teraz na topie w kategorii cena/jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funke to co Kamil lubi najbardziej ? będziesz bardzo zadowolony, gladiator na filmach jedzie niesamowicie i te rakiety to chyba mały hit tego roku ? będziesz się dobrze bawił i będzie na czym oko zawiesić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie z bf . Jest druga mega czytając ze nie jest taka „mega” to chyba odpalę dwie i zobacze co z tego wyjdzie 

390A9C9B-370D-43D0-9A73-9DA299EA8D4B.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam mega bo mi została, nie jest tragiczna ale nie jest też jakaś kozacka jak to jeden nędzny youtuber opisuje :)

Viserion i silent night to już chyba w niejednym stuffie goszczą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viserion sprawdza się zawsze, w cenie 2-giej megi chyba lepiej było wziąć 49s30mm albo drugą kątówke od tropic pro;)

Edytowane przez mlodinho10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, mlodinho10 napisał:

Viserion sprawdza się zawsze, w cenie 2-giej megi chyba lepiej było wziąć 49s30mm albo drugą kątówke od tropic pro;)

Tak zrobię napewno następnym razem  . Jak możesz to poleć coś chętnie odkupię tylko nie wiem co

Dokupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać że bardzo interesujący zestaw. Sporo mało znanych wyrzutni. Ciekawe jak się zaprezentuje gladiator czy holiday ewent. Jak widzę veseriona to zawsze się zastanawiam jak tak mała wyrzutnia może zrobić taką rozpierduchę.Mam pełny szacunku do niej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Będzie na czym oko zawiesić,mnóstwo dobrych wyrzutni :) Znalazły się także rakiety i mocne petardy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...