Skocz do zawartości
  • 0

Pęknięta rura od wyrzutni?


Floudy

Pytanie

Witam! Ostatnio zamówiłem wyrzutnię od Pyromoravi a dokladnie Fireworks

Lecz nie wiem czy jest coś nie tak, czy po prostu taka ma byc, a więc przejdę do sedna sprawy.

Po wstrząsie wyrzutni slychać na srodku takie pykanie jak by była pęknieta rura, ale nie jestem pewny

macie jakieś pomysły co to moze być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie ma powodu do obaw.. wystrzeli :)możliwe że ładunek jest luźny w jednej z rurek nie raz tak miałem i w niczym to nie przeszkadza jeżeli nie słychać po poruszaniu wyrzutnią dźwięku znacząco sypiącego się piasku to nic jej nie grozi, zawsze możesz też się upewnić na 101% rozcinając samo dno wyrzutni (papier lub folia) by podejrzeć jak wygląda sprawa od dołu i wtedy będziesz wiedział na czym stoisz. Jedno jest pewne że rurka nie może być pęknięta więc podejrzewam opcje  z luźnym ładunkiem lub w ostateczności rozkruszoną glinianą zatyczką nie wiadomo tylko w jakim stopniu jest ona rozkruszona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, Kamil911 napisał:

Nie ma powodu do obaw.. wystrzeli :)możliwe że ładunek jest luźny w jednej z rurek nie raz tak miałem i w niczym to nie przeszkadza jeżeli nie słychać po poruszaniu wyrzutnią dźwięku znacząco sypiącego się piasku to nic jej nie grozi, zawsze możesz też się upewnić na 101% rozcinając samo dno wyrzutni (papier lub folia) by podejrzeć jak wygląda sprawa od dołu i wtedy będziesz wiedział na czym stoisz. Jedno jest pewne że rurka nie może być pęknięta więc podejrzewam opcje  z luźnym ładunkiem lub w ostateczności rozkruszoną glinianą zatyczką nie wiadomo tylko w jakim stopniu jest ona rozkruszona.

co ma grozić jeśli słychać sypiący się piasek? Raz miałem w wyrzutni, że pprzy poruszaniu  było słychać jak w grzechotce dla kaszojada i wypaliła normalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

od piasku nic totalnie, po prostu chinol jak zakleja kostkę to może robić to na odwal i może zaklejać wraz z piachem, który nie pochodzi wcale od kostki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...