Skocz do zawartości

JR05 Whistling Moon Travellers


Fear

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: JR05
Nazwa: Whistling moon travellers
Opis: rakietki gwizd świst i jebut :P
Zdjęcie: http://www.jorge.com.pl/images/user/katalog/1472.jpg
Film: - brak -
Cena hurtowa: Oj nie wiem, ja dałem 2,40 z 12 sztuk

Moje ulubione rakietki :twisted: nie lecą wysoko a robią dużo hałasu i ten huk na końcu, sądzę, że nie przepłaciłem ponieważ u mnie w Krakowie są trudne do zdobycia, a przynajmniej w NH, polecam na zabawe przed sylwestrem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się te rakietki. Nawet leci za nią taki złoty płomień i buuum! Fajne są i się opłaca... bo mało kosztują... :twisted: 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zawdi

u mnie w sklepie na osiedlu tylko ze z tropica stoja za 2zl :???: .... ale w hurtowni tez mam za zete :grin: ... rakietki sa fajne jak na ta cene i jest z nimi duzo zabawy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam te rakietki do zabawy sa idealne mozesz rozne triki porobic z nimi heh poprostu super jak na swoja cene i wielkosc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam te rakietki osobą, które mają mały budżet na sylkwa, można się nimi bardzo długo bawić. Niestety te rakietki szybko się nudzą, jak już odpalisz z 50 sztuk to już dalej ci się nie będzie chciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem je ostatnio za 2zł paczuszkę dziś jedną odpaliłem gdzieś na polu i efekt był powalający najpierw fajny gwizd a potem bombowy huk hehe i jeszcze się rozniosło po okolicy polecam je wszystkim
moja ocena 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nie nic lepszego do zabawy a szczególnie jak sie przyczepi 2 te rakietki do jakiegoś małego samochodu(zabawki)i jedzie na pare metrów albo puszczać je z reki a ty fear bardzo przepłaciłeś w hurtowni kosztują 12,40 zł 12 opakowań czyli 144 szt. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Nic specjalnego, zawiodłem się na nich w 70% a kupiłem aż!!!! 3 paczki. Lepsze są pierwsze lepsze rosyjsko-chińskie. Pisk bardzo cichy, sporo niewypałów. Raczej nie polecam. Ja wiem że ich już nie kupie. Nie wiem co zrobie z kupionymi,,,, szkoda wyrzucić :neutral: może kuzynowi dam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

http://www.youtube.com/watch?v=L-G8DgYMvcA




Wiecej znajdziecie ich TU. Jest naprawde duzo.
Albo poprostu w GOOGLE


Tak daje jakby ktos szukal. A rakietki tez polecam, mozna nimi strzelac w dzien i sa tanie. Jak na tego typu produkt 10/10.
UWAGA: Niektorzy niezauwazyli ze sa tez "Moon Travellers", bez gwizdu, nie zdziwcie sie.
JMJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja sobie wczoraj z kolegami 2 odpaliłem (ale te bez pisku) i wybuch wyglądał nawet nawet (trochę iskier) ale to nie to samo co większe rakiety :D Ale polecam jak ktoś chce się pobawić (bardzo tanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

na każdego sylwka kupuje minimum 1 paczkę [144 rakietki] są świetne do zabawy, można je bez obawy puszczać z ręki np. z balkonu. jak na taką wielkość to ten świst a następnie huk robi imponujące wrażenie. w tym miesiącu odpaliłem już 7 opakowań po 12 rakietek i każda wypaliła jeżeli chodzi o świst, czasami tylko się zdarza że nie wybuchają na końcu ale to rzadkość. Naprawdę polecam, gdyby nie one to nie wiem czy większe rakiety dotrwały by do sylwka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Super rakietki na przed i po Sylwestrowe strzelanie, fajne są do zabawy, nie są drogie. Godne polecenia, konieczny element w stuffie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim stuffie nie może ich zabraknąć. Są super! W zeszłym roku podoczepiałem do nich JC05, więc jak rakietka gwiżdżała, to lont JC05 się zapalał i najpierw był mały huk z JR05, a później większa eksplozja. SUPER do zabawy przed godziną 00:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...