Skocz do zawartości

[przemo312132] StuFF 2020/2021


przemo312132

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na tego rocznego sylwestra mam przygotowane pozostałości z roku poprzedniego, nie widzę sensu czczenia tego fatalnego roku (bezrobotny m.in) i jeszcze bardziej gorszego przyszłego tak więc tak na skromnie wracam do lat nastoletnich gdy miałem właśnie takie ilości i starczyło na całe dwa dni i wszyscy byli zadowoleni z małych rzeczy gdzie nie było przepychu zazdrości o że prześmiewczo somsiad ma tako rakiete to ja mom bazooke .... ;[ , tak po dużej krótce tak to wygląd1607250530839.jpg1607250530843.jpg1607250530846.jpg1607250530848.jpg1607250530851.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo nas nie zawiódł. :) Nie zapominaj o co chodzi w tym wyjątkowym dniu.. jakim jest sylwester, duża ilość piro nie zawsze oznacza że będzie wyśmienicie na to składa się atmosfera i ludzie.. byłem w podobnej sytuacji rok temu co ty teraz ale powiem ci że człowiek po takim jednym słabym roku zaczyna doceniać i szanować piro.. każdy z nas kiedyś to doświadczył lub dopiero doświadczy to nieuniknione. Ale wróćmy do tematu twojego Stuffu ilość piro jaka znajduje się na zdjęciach robi wrażenie jak na osobę która ma problem z funduszami to naprawdę nie jest mało wierz lub nie ale nie jedna osoba by chciała tyle mieć masz sporo rakiet i nawet nie byle jakich bo kultowe Perfecty które nadal trzymają poziom a reszta drobnicy do zabawy to będziesz miał sporo frajdy z odpalania oraz cała masa petard będzie strzelania a strzelania masz nawet coś mocniejszego w postaci TP4,P6AE,TB5 oraz Hammery oraz mase starych retro petard mało tego na dokładkę sporo rzymiaków :wub: a nawet 2 kosteczki i single, jest bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"tak na skromnie wracam do lat nastoletnich gdy miałem właśnie takie ilości i starczyło na całe dwa dni i wszyscy byli zadowoleni z małych rzeczy gdzie nie było przepychu zazdrości"Doskonale to pamiętam,miało się kilkadziesiąt złotych i kombinowało aby możliwie kupić jak najwięcej,było skromnie ale zabawa z kumplami była niesamowita ?Życie pisze różne scenariusze i raz jest kasa na piro a raz po prostu nie ma,mimo wszystko nie jest to najważniejsze.Ważne że tradycja będzie podtrzymana,masz całkiem sporo artykułów,nie będzie nudy.Piona i trzymaj się! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petard, rakiet i rzymskich masz więcej od niejednego forumowicza akurat, niektórzy modlą się by mieć w stuffie trochę cyrko. Rozbieranie wyrzutni na single shoty tak jak A&P Pyrotechnics.

I tak lepszy sprzęt niż moje bezrobocie kiedyś xD

1Lbh1UZ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [przemo312132] StuFF 2020/2021

Też pamiętam ciężkie lata gdy miałem jedna petardę która koniec końców zgasła po odpaleniu był to mały dramat ale to tylko petardy czy tam fajerwerki ważne by w życiu było dobrze a reszta to tylko udogodnienia bez których człowiek powoli nie może żyć ? wracając do tego co masz to wcale nie jest tego tak mało sporo rakiet i cyrkoblitzy za które połowa dałaby się pokroić więc byle tylko grono znajomych było fajne i sylwester udany ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam starą gwardię Przemo!! az łezka w oku się kręci, trochę lat minęło, a my nadal tacy sami, nie liczy się czy masz stuff, za parę tyś, czy za parę złociszy, to jest tylko dodatek, liczy się klimat i to z kim go spędzisz :) Ja w ubiegłym roku miałem rodzinną tragedię i najgorszego sylwestra w zyciu, ale jakoś dałem radę. Bardzo mi milo ze mogłem zobaczyć Twoi oto set na sylwka, jak za starych lat, to jest ten klimat :) i wole Twój stuff od niektórych co mają nie wiadomo jakie wymysły. 

Pozdrawiam CraV. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatecznie ! I podziękowania dla użytkownika Sevento za prezent w postaci kilku wyrzutni  ;)  na zdjeciu jest wyrzutnia dum bum x shape ale poszła na single shoty jak i titanium salute piromax  połowa to pozostałości

IMG-20201230-175020.jpg

Edytowane przez przemo312132
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...