Skocz do zawartości

[Sevento] Skromny stuff 2020/21


Sevento

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Jak co roku już od wielu lat fajerwerki zostały zakupione w czarny piątek, jak co roku na PiroArt. Jest dużo skromniej niż kiedyś, niestety portfel na tańce i hulańce za bardzo w tym roku nie pozwala, jednak tradycja to rzecz święta ? Nie mógłbym spojrzeć w lustro, gdym nic do strzelania nie kupił. Emiterów w tym roku żadnych nie kupiłem, sami wiecie jak są teraz trudno dostępne a poza tym mam jeszcze z 80-100 mocnych emiterów i petard z tamtego roku

Komentarze mile widziane ?

received_1030220714163425.jpeg

Edytowane przez Sevento
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie skromny kolego ;) Same konkretne wyrzutnie,będzie bardzo efektowo!Te rakiety dum bum jedne pakowne po 4szt a drugie 5szt??? To rożne wersje?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedne z gwizdem, drugie bez. Kupiłem na próbę bo nigdy żadnych rakiet Dum Bum nie miałem. Wiadomo, że huk wysoko nad ziemią jest donośniejszy niż na ziemii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancki zestaw. Konkretne wyrzutnie (który to numer tropic pro?), rakiet trochę jest, wszystko się zgadza :D Sam osobiście nie przepadam za hukowymi wyrzutniami/rakietami ale będzie czym postrzelać na pewno

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzbierała się ściana z Tropic Pro, kostek Jorge, Triplexa, Panty. Ciekawe jaki huk dają rakiety Dum Bum, czy wybuch w powietrzu robi większą robotę niż emitery na ziemi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretne wyrzutnie, widzę że następny rok również z profesjonalnymi kostkami, same konkrety.

Tak jak k4n4li4 napisał, niejeden by chciał taki stuff, więc absolutnie nie ma tragedii z ilością, a wręcz przeciwnie :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny stuff. Equalizer i song to kostki które na mnie zrobiły ogromne wrażenie więc na pewno będziesz z nich zadowolony. Skromnie na pewno nie jest.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało byś skromnie ale u ciebie tego jakoś nie widać. :D Jak zawsze trzymasz poziom ?fajnie że zdecydowałeś się na takie klasyki jak NG12, Song i Solaris postawiłeś na produkty które nie są aż tak rozchwytywane przez innych i za to bardzo szanuje. ;) Pewniaki też się wkońcu znudzą.. Ale jedno wiem że napewno ładnie rozświetlisz niebo różnorodnymi kolorowymi efektami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny i bogaty zestaw. Ja do swojego bardzo skromnego na koniec dokupiłem wyrzutnie Sharp PXB3622 - 12 strzałów 2" oraz zestawy ogni zimnych o różnej długości dla maluchów. I na tym koniec pirotechniki na tegorocznego Sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Bartekeuro napisał:

Która wersja rakiet Dum Dum jest z tym gwizdem?

Głupio się przyznać, ale żadna :D Nie oglądałem nawet filmów RS5DU, wzorowałem się na nazwie i kupiłem, a na YouTube oglądam teraz jakieś Dum Bumy z cracklingiem :D 

W dniu 3.12.2020 o 18:05, skowyt1627 napisał:

Elegancki zestaw. Konkretne wyrzutnie (który to numer tropic pro?), rakiet trochę jest, wszystko się zgadza :D Sam osobiście nie przepadam za hukowymi wyrzutniami/rakietami ale będzie czym postrzelać na pewno

https://www.piroart.eu/wyrzutnie-20-37-strzalow/bf36s-2002/

Szukałem z innym efektem, kolorowym, ale brokat też spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...