Skocz do zawartości

[matikoksu] stuff 2020/2021


matikoksu

Rekomendowane odpowiedzi

Wzmacniasz widzę jeszcze bardziej swój kozacki zestaw. Jeszcze planujesz zakupy? 

Edytowane przez damian7878
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.12.2020 o 18:05, mantis napisał:

Udało ci się żyć w mieście z taką hurtownią. Muszą być na bieżąco zaopatrzeni skoro znalazły się rakiety Zombie Invasion i jest aż tylu różnych importerów.

Ale nie dziwie się, w końcu w tym mieście największy węzeł kolejowy w Europie. Urbex byłby tam genialny.

Tarnowskie Góry. Oto największy węzeł kolejowy w Europie

Co do Etny jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. O ile wybór zawsze był duży to mam wrażenie że kiedyś było o wiele drożej. Wstyd się przyznać ale tego węzła kolejowego nawet nigdy na żywo nie widziałem. Może kiedyś sprawdzę gdzie to dokładnie jest i jak na żywo wygląda.

5 godzin temu, damian7878 napisał:

Wzmacniasz widzę jeszcze bardziej swój kozacki zestaw. Jeszcze planujesz zakupy? 

Na pewno jeszcze coś dojdzie. Dziś zamówiłem system. Oprócz tego jeszcze w planach 1 konkret a po świętach zakupy w lidlu. No i wtedy jak będę widział całość to zadecyduje czy jeszcze coś dokupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie ostatnia aktualizacja. Dziś wieczorem lub jutro będzie fotka całości.

stuff2020_9.jpg

stuff2020_10.jpg

W dniu 23.12.2020 o 19:52, damian7878 napisał:

Ile dałeś za niego? 

370zł. Niestety przepłaciłem ale już innego wyjścia nie miałem bo z aliexpress przyszło by dopiero w styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocna aktualizacja aczkolwiek oglądałem te mysterie i osobiście wołałbym co innego ale wszystkie razem mogą wyglądać ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna hiphopowa tapeta. Taką ilością stuffu obdzieliłbyś niejeden dom dziecka. Jest różnorodnie: kostki, emitery z drobnicą i rakiety.

JW401 nieśmiertelna kątówka od Jorge, zapamiętajcie ten numer. Wiele wyrzutni tego samego rodzaju jak hukowe Dum Bum, a w dodatku system, sugeruje jakoby cześć rzeczy miała być odpalana razem.

Pokusiłeś się o nowe petardy hiszpańskie od Jorge, zobaczymy jak wypadną na tle emiterów z większym NEC. Czy okaże się, że "NEC to nie wszystko" jak mówi stare porzekadło i hiszpańskie petardy nadrobią solidnym korpusem? Sylwester będzie dla tych petard decydujący, choć dla niektórych już zdecydowała cena.

Rakiety Zombie wschodzący hit, jednocześnie Perfecty w roli klasycznego szlagiera. Thunder Rockety dobre do zabawy w dzień i noc, a wisienką na torcie złote rakiety robiące szpan na stoiskach przyciągając wzrok klientów błyskającą metalizowaną obudową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pokaz nie ułożył się po mojej myśli z winy systemu. Połowę wyrzutni nie odpaliło z pilota i musiałem później odpalać je zapalniczką. Co do piro to wszystko miało piękne efekty. Jedynie na JW63 zawiodłem się ponieważ ją rozerwało. Pozytywnie zaskoczyło mnie JW633 Ufo (efekty tej wyrzutni to na prawdę rewelka). Cała reszta tak jak się spodziewałem lub nawet ciut lepiej, ponieważ po takich kostkach jak np. TXB378 Silent Night spodziewałem się że będzie ładnie. Rakiety RSSF3 mimo że była mgła a wysoko leciały i nawet mimo tej ceny 10+/10. Jak dla mnie te rakiety oraz big svart z tomaszka to najlepsze rakiety jakie kiedykolwiek miałem. Poniżej wstawiam filmiki z sylwestra:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie było takich przerw w odpalaniu, gdzieniegdzie widać edycje, ogólnie pokaz szedł równo. Miło widzieć garstkę widzów, piro dostarcza emocji i trzeba się nimi dzielić. Znalazłem w twoim pokazie wyrzutnie Dum Bum, Saluty i Titatnium Green, po Sylwestrze u siebie jestem w stanie te efekty poznać.

Twój pokaz oceniam jako udany ?

Kolejna osoba zawiedziona systemem w tym roku. To co, wracamy do łączenia wyrzutni na paletach i odpalania ich jednym lontem?

2 godziny temu, matikoksu napisał:

Jak dla mnie te rakiety oraz big svart z tomaszka to najlepsze rakiety jakie kiedykolwiek miałem.

Szkoda, że na filmikach YouTube wyglądają blado, podejrzewam, że w realu muszą robić wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...