Skocz do zawartości

[matikoksu] stuff 2020/2021


matikoksu

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zrobiłem pierwsze zakupy piro w tym roku. Dziś ma dojść do mnie jeszcze zamówienie z Black Friday więc wieczorem prawdopodobnie aktualizacja. Posiadam jeszcze trochę pozostałości z poprzedniego sylwestra ale wrzucę fotkę jak znajdę chwilę czasu żeby się do tego wszystkiego dokopać.

stuff2020.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zamówienie i odrazu z grubej rury. O wyrzutniach nie będę pisał bo większość jest znana wszystkim bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki stuff retro mam przed oczami ? Kto kiedyś nie chciał mieć JW401 albo JW402. Piromax na zdjęciu wygląda blado przy Jorge, zupełnie jak na początku istnienia tego importera. Podoba mi się stuff i czekam na więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściana wyrzutni,klasyki od Jorge,titanium salute,kapitalne fontanny od piromaxa.Są mniejsze rzeczy do zabawy i jest gruby arsenał na północ :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest aktualizacja. Mam jeszcze filmik z unboxingu tej paczki ale jeszcze nie wiem czy go wrzucę czy zostawię dla siebie na pamiątkę. Taka ilość jorge ponieważ mam sentyment do tego importera a wczorajsze zakupy były robione w Grom Zbigu gdzie z jorge jest największy wybór. Z dzisiejszej paczki tylko fontanna jest z jorge no i teraz prawdopodobnie jorge będzie sporo mniej niż przy pierwszym zakupie.

 

stuff2020_1.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny stuff!! Najbardziej rzucają mi się w oczy dwie kostki - Ozon - jest przepiękny i dynamiczny ale PX PRO 9 to istny obłęd. Jeśli nigdy nie miałeś to się przekonasz co za cudo kupiłeś :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dzisiaj raz komentowałem a teraz drugi...

pxpro na kozaku

kometa duszanbe niezbyt popularna jak w ogóle wszystkie produkty tego importera, cieszy, że jest jakaś różnorodność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus za wyważoną kompozycję, oprócz wyrzutni znalazły się też inne rodzaje fajerwerków do zabawy wczesnym wieczorem. Są też moi tegoroczni koledzy Titanium Salute i Titanium Green.

Będzie w tym roku może nagranie z okrzykami? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solidny stuff jak co roku zresztą same konkrety z grubej rury :) To Duszanbe i Best Price mnie ciekawi najbardziej jak wypadnie. Co tu dużo się rozpisywać stuff różnorodny niczego w nim absolutnie nie brakuje rakiety są wulkan też ale chwila.. gdzie są emitery ? :D nie no żartuje jest gites nie każdy musi je lubić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2020 o 19:01, mantis napisał:

Plus za wyważoną kompozycję, oprócz wyrzutni znalazły się też inne rodzaje fajerwerków do zabawy wczesnym wieczorem. Są też moi tegoroczni koledzy Titanium Salute i Titanium Green.

Będzie w tym roku może nagranie z okrzykami? :)

Jeśli masz na myśli okrzyki o samozwańczym naczelnym pirotechniku ? to sam nie mam pojęcia bo na 2018/2019 wyszło to spontanicznie i nikt tego nie miał w planach więc zobaczymy jak to będzie w tym roku ?

23 godziny temu, kamils38 napisał:

Zero pitu pitu :P pxpro grubo, będziesz łączył wyrzutnie czy strzelane w detalu ? 

 

Mam w planach zrobić 2 pokazy? Pierwszy o równej 00.00 złożony bardziej z wulkanów, rzymskich ogni itp. + traca a może i jakiś karabinek (kwestia do przemyślenia). O godzinie 00.10 pokaz z wyrzutni. Wpadłem na takie rozwiązanie ponieważ takich drobnic z roku na rok dużo zostaje, jak robię 1 pokaz to po pokazie jeszcze inni strzelają a ja już nie mam nic konkretnego a odpalanie pojedyncze wyrzutni już mnie nie cieszy tak bardzo po pokazie na 2018/2019. Oczywiście przed 00.00 prawdopodobnie jakieś drobne kostki pójdą też pojedynczo.

 

16 godzin temu, Kamil911 napisał:

Solidny stuff jak co roku zresztą same konkrety z grubej rury :) To Duszanbe i Best Price mnie ciekawi najbardziej jak wypadnie. Co tu dużo się rozpisywać stuff różnorodny niczego w nim absolutnie nie brakuje rakiety są wulkan też ale chwila.. gdzie są emitery ? :D nie no żartuje jest gites nie każdy musi je lubić. ;)

Prawdopodobnie mam jeszcze gdzieś emitery schowane w szafie ? tylko musiałbym się dokopać do pozostałości z poprzednich lat bo sam już dokładnie nie pamiętam co tam było. Bardzo możliwe że dokupię jeszcze trochę huków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna setka jedna z lepszych tripla efekt green tail to gold willow robi mega wrażenie ? i te Hiszpańskie cukierki ahh aż czuć Valencją :) do tego wulkaniki jorge jedne z lepszych i strobo do zabawy no no.. fajna ciekawa aktualizacja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia na filmach prezentuje się spoko ale ciekaw jestem tego żwiru od jorge co to warte te petardy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zachwytem można oglądać Twój arsenał na tegorocznnego  Sylwestra.Ilość tak dobrych wyrzutni zawsze robi wrażenie. Patrze że sporo ilością produktów z jorga dysponujesz. Ciekawe jsk wypadnie jw2001 u Ciebie bo u mnie to średnio wypadła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no widzę jest i klasyka w postaci the magic keyow, speed 4, balletow i lampy alladyna jak i nowości typu zombie invasion bardzo ładne zakupy, chyba sam się muszę przejdchac do etny na jakieś zakupy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretna aktualizacja. Silent night to już w prawie każdym stuffie. Balletów i magic keyów to już dłuższy czas nie widziałem, dobrze, że ktoś o nich jeszcze pamięta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mlodinho10 napisał:

Rakiety F3 ? Istnieją jeszcze F2 i słabiutkie

Te na f3 też jakieś super nie są a na pewno nie opłacalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało ci się żyć w mieście z taką hurtownią. Muszą być na bieżąco zaopatrzeni skoro znalazły się rakiety Zombie Invasion i jest aż tylu różnych importerów.

Ale nie dziwie się, w końcu w tym mieście największy węzeł kolejowy w Europie. Urbex byłby tam genialny.

Tarnowskie Góry. Oto największy węzeł kolejowy w Europie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw jak wypadną te rakiety,może w przyszłym roku o ile sylwester się odbędzie to się zakupi :) Uzbierała Ci się taka ilośc,że starczy na kilka kodzin dobrego strzelania! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...