Skocz do zawartości

[Arturez93] Stuff 2020/21


Arturez93

Rekomendowane odpowiedzi

Duża ilość rakiet,nie będziesz się nudził.Dość sporo kostek i wulkanów,znalazły się także petardy ?Jestem ciekaw jak wypadnie zestaw "zombie".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [Arturez93] Stuff 2020/21
14 godzin temu, k4n4li4 napisał:

Rakiet, petard i wulkanów nie zabraknie.  Wyrzutnie ciekawe ale przydałoby się coś większego na finał 

Racja, czegoś takiego wow. Rakiety zawsze spoko, każde ? Ogon i dźwięk podczas startu są nawet lepsze od samego efektu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Arturez93 napisał:

Zobaczymy czy fundusze pozwolą na zakup 50mm  ( :

Kup lepiej dobre 30mm 49s, 50mm jest przereklamowane

 

2 godziny temu, Sevento napisał:

Racja, czegoś takiego wow. Rakiety zawsze spoko, każde ? Ogon i dźwięk podczas startu są nawet lepsze od samego efektu ?

Nie mów, że brandzlujesz się do startu rakiet jak pirorookie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakiety Zombie Invasion rzucają się w oczy jako pierwsze, ciekawie ten zestaw jest skomponowany i raczej rzadko spotykana taka ilość rakiet w jednym secie. Zombie wygląda jak piro dla nadzianych amerykańskich dzieciaków co lubią batmanów, supermanów i gry zombie. Respekt jednak za trzymanie rakietowej tradycji, oglądanie ich startu będzie zawsze magiczne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakietowy stuff powiadasz hmm będzie i głośno i kolorowo nudy u ciebie nie będzie.;) każdy woli co innego ale widzę że jednak pamiętałeś o wyrzutniach i bardzo dobrze czymś trzeba przywitać ten nowy rok o północy. Zauważyłem pewne białe sznury z JC05 czyżby to Huker domowej produkcji. ? ;) Fontanny są i cała maść najróżniejszych petard super :D rzymiaki też i to nie byle jakie tylko DumBum one narobią hałasu świetny stuff. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście lubię rakiety, zresztą nie da się ukryć :DMyślę nad dokupieniem jakiejś wyrzutni z dyskontów, co do sznurów z petardami nie są domowej produkcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bardzo dobre rakietki jak za 15zł. Oby w tym roku również była przecena na 10 zł po świętach ;)

Ps. Widzę, że dwie już wystrzelone :)

Edytowane przez Rumcajs
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego po trochu, ale dominacja rakiet. Również i ja jestem ciekawy tych rakiet zombie.

Na pewno będziesz zadowolony z Perfectów, których osobiście jestem małym fanem ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakiety i jeszcze rakiety :P Te kostki bloom połącz razem fajniejszy efekt będzie niż osobno puszczane ?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hestia to trochę czarna magia dla mnie bo mało kto, kto zna się na pirotechnice w nią brnie. Oby Cie nie zawiodła 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...