Skocz do zawartości
  • 0

Najmocniejsze dostępne obecnie na rynku petardy/emitery


Mateusz Szadkowski

Pytanie

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Godzinę temu, Mateusz Szadkowski napisał:

Nie wiem czy cos mnie ominęło w tym dziwnym roku ale czy emitery są nielegalne?

Są legalne, ale Chiny nie będą mogły ich już produkować. To oznacza, że będzie można kupić tylko stare zapasy, które z czasem będą się kurczyć, a ceny emiterów rosnąć. Część petard takich jak P6AE Dum Bum 5g już znikła ze sklepów bezpowrotnie. Więcej przeczytasz w temacie: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na Piromaster można jeszcze kupić DUM BUM PURPLE P6AF11. Odpowiedniki starych DUM BUMów. Super petardy.

"Nowe" Jumbo Color Whistling Thunder strzelają lepiej niż PS5 Shark z tego co pamiętam. Tak więc też warto sobie je zakupić. I mają naprawdę super flarę. 

Ode mnie to chyba tyle. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam , postanowiłem podłączyć się do tematu , przyda się taka lektura na pewno nie jednej osobie przed sylwestrem w takich dziwnych czasach .

Chciałbym coś dokupić na sylwestra ale widzę że przez ten rok wiele się zmieniło .. , mógłby ktoś pomóc dobrać coś żeby mieć w miarę konkretnie czymś podudnić , przeglądam oferty różnych sklepów , wszędzie braki .. albo jakieś dziwne oferty z znerfionymi petardami itp

 

Narazie wybrałem  sobie taki koszyk na biegunie , czy te p1000 i p2000 nadal trzymają jakość ? P1000 Miałem 3 lata temu i byłem z nich bardzo zadowolony ,  czy to będzie w miarę dobry wybór koszyka ? 

 

PS. Zajrzałem też z ciekawości na ofertę Piromasters , hmmm te dum dumy kuszą mimo wszystko .

Screenshot_20201204-031707_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Draska

Nie mają na biegunie pięcogramowych dum bumów, ale dorzuć sobie jeszcze paczkę Exploderów, cenowo wychodzi najlepiej wersja 4, ale jej też nie mają. Jest za to wersja 5 też dobra:

https://fajerwerkibiegun.pl/pl/petardy/1520-exploder-5--5908221909667.html

Mogę powiedzieć tylko, że Explosive III (Jorge), które masz w koszyku trzymają poziom, bo rok temu odpalałem. Naughty Screamers też spoko do zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, mantis napisał:

@Draska

Nie mają na biegunie pięcogramowych dum bumów, ale dorzuć sobie jeszcze paczkę Exploderów, cenowo wychodzi najlepiej wersja 4, ale jej też nie mają. Jest za to wersja 5 też dobra:

https://fajerwerkibiegun.pl/pl/petardy/1520-exploder-5--5908221909667.html

Mogę powiedzieć tylko, że Explosive III (Jorge), które masz w koszyku trzymają poziom, bo rok temu odpalałem. Naughty Screamers też spoko do zabawy.

Ok dzięki dodam je , tak do explosive I , II , III mam zaufanie akurat , ale z tego co wyczytałem nowe dum dumy , red bomby itp walą podobnie jak one a cenę mają taką jak przed znerfieniem .. 

Ciekawią mnie te p1000/2000 , bo one naprawdę trzymały poziom mimo niezbyt dużej gramatury ,  ale trochę strach w ciemno kupować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...