Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko w tym roku jak zresztą co roku strzelam :D tym razem główny pokaz na systemie odbędzie się w Nowy rok 1.01.2021r o godzinie 17:00-17;30. W sylwestra stawiam na strzelanie pojedyńcze.  :f_a:

 

Paczka z Piroart 450zł

W wolnej chwili wstawię fote wszystkiego co posiadam.

 

received_2878864855681752.jpeg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i Pan Andrzej ! :D ciekawe smakołyki zakupiłeś Discovery Rapa Nui mmm..:wub: i jeszcze stary Samum na dokładke i PX PRO 6 kurcze szykuje się piękny pokaz czekam na całość. :) Ps. Też w sylwka coś zostawiam na lużne odpalenie pojedyńczo. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endriu zagościł po przerwie i wita nas bardzo konkretnymi kostkami. Kolejna osoba na forum z dwiema Rapa Nui w stuffe. Pewnie po to, aby odpalić obie na raz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same konkrety. Samum zrobi robotę, a discovery poprawi. Fajnie, że wziąłeś też coś z firmy jorge, mają ciężkie czasy jak większość firm w Polsce i na świecie. Też w tym roku troszkę ich "wsparłem". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samum to już klasyk nad klasykami, Rapa Nui to nawet nie wiedziałem, że taka wyrzutnia od jorge jest, aż wpisałem sobie na yt i wygląda całkiem ładnie do tego jeszcze dwa wielkie fany. Czekam na zdjęcie całości jak w sumie w każdym temacie :D

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3x mistral zalejesz niebo trzaskającymi palmami że Hej ! A gwizdeczki równie zacne jakiś układ fan się chyba z nich szykuje. :) Widać zapalniki w pogotowiu.. Pyroco to chyba z wyprzedaży :P ale raczej dadzą radę, co tam jeszcze masz dla nas specjalnego bo chyba to nie jest wszystko ?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrale, lidlowskie kostki i krejzole. Same jakościowe artykuły. Ciekawe, czy sąsiedzi zdążyli się już przyzwyczaić do Sylwestra w towarzystwie piroAndrzeja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kamil911 napisał:

3x mistral zalejesz niebo trzaskającymi palmami że Hej ! A gwizdeczki równie zacne jakiś układ fan się chyba z nich szykuje. :) Widać zapalniki w pogotowiu.. Pyroco to chyba z wyprzedaży :P ale raczej dadzą radę, co tam jeszcze masz dla nas specjalnego bo chyba to nie jest wszystko ?? :P

Kostki z pyroco lecą w sylwestra solo ;D kupiłem je po 80zł od goscia z Facebooka.. :D.. jutro powinna przyjść paczuszka z kosteczką do sekwencji cracklingowej

17 minut temu, k4n4li4 napisał:

O cie panie, na wojnę ruszasz czy co?  Mistral zrobi robotę i gwizdki oczywiście!

 

Masz już jakiś system?

Domowej roboty 36 kanałowy system na pilota 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, endriu123457 napisał:

Kostki z pyroco lecą w sylwestra solo ;D kupiłem je po 80zł od goscia z Facebooka.. :D.. jutro powinna przyjść paczuszka z kosteczką do sekwencji cracklingowej

Domowej roboty 36 kanałowy system na pilota 

Szacun, ja bym nie umiał samemu zrobić

Crackling ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, mantis napisał:

Mistrale, lidlowskie kostki i krejzole. Same jakościowe artykuły. Ciekawe, czy sąsiedzi zdążyli się już przyzwyczaić do Sylwestra w towarzystwie piroAndrzeja :)

Po zeszłorocznym sylwestrze chyba zdążyli się już przyzwyczaić ?? To nie wszystko co użyjemy w sylwestra, druga część piro leży u mnie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i kosteczka druga do zakończenia sekwencji cracklingowej:

 

20201124-181854.jpg

System 36 kanałów:

received-728040157814784.jpg

Kolejna aktualizacja tematu już w grudniu ponawiam się kateczki z Pyromoravii do sekwencji brokatowej.

Kostki triplexa do sekwy multikolor

 

Reszty zdradzić nie mogę trzeba czekać cierpliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulala... tym razem mi zaimponowałeś tym systemem homemade Andrzeju :) masz w nim jakieś fajne opcje ? :D PX PRO 9 matko bosko ! Przecież ta zetka zrobi taką robotę że dziewczęta będą piszczały z zachwytu.. mega ! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kamil911 napisał:

Ulala... tym razem mi zaimponowałeś tym systemem homemade Andrzeju :) masz w nim jakieś fajne opcje ? :D PX PRO 9 matko bosko ! Przecież ta zetka zrobi taką robotę że dziewczęta będą piszczały z zachwytu.. mega ! :P

Nie ma żadnych opcji niestety jedynie klikanie z pilota 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnia świetna ale ten system i zrobiony własnymi rencami totalny szacunek ci się należy mam nadzieje że wszystko wypali i będziesz się cieszyć z swojego systemu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System wygląda prawilnie, ciężko zliczyć ilość kanałów. Nie powstydziliby się jego panowie profi piro z tematu pirotechniczny projekt open source, bo zrobiłeś go nie pracując zawodowo jako elektronik. 

Do tego setka z serii Piromax PRO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z roku na rok pniesz się coraz to wyżej. Piękny zestaw klasowych wyrzutni, dodatkowoto wszystko będzie połączone. Mega pokaż się szykuje. Ciekawe go tam z tej myromoravi kupisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [endriu123457] stuFF 2020/21
  • 4 tygodnie później...

Endriu wariacie, dobre strzelanie się szykuje. Miałem i samum i pxpro9, będzie miazga. Ta Z kryje całe niebo ❤️  zapraszam do mnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...