Jump to content

[Bartekeuro] Stuff 2020/2021

Recommended Posts

To wszystko co posiadam w swoim arsenale. 

Czekam na oferty marketów - jeśli w Biedronce nie będzie Jorga to raczej nic nie dojdzie.

Waham się jeszcze nad TXB 400 lub JW 408 :)

Rzymskie ognie będą połączone - projekt na kracie po piwach.

Wyrzutnie również będę łączyć lontem - po kilka. 

qzWNDu6.jpg

iFrUAJg.jpg

XLKXLZ3.jpg

wY8HZyX.jpg

r82FSuz.jpg

Sporo dobrego towaru, widzę kilka wyrzutni które sam chciałbym zakupić w tym roku do swojego zestawu. Wyrzutnie, rakiety, rzymskie ognie, petardy i inne małe dodatki chyba nic nie brakuje no może oprócz jakiegoś moździerza ale wiadomo jak to z tym jest teraz. Mi się podoba 😁 Rzymiaki łączysz prosto czy \|/?

Dosyć sporo tego masz. Pod względem ilości przebiłeś swój stuff 2019/2020. Devola Rana i Viper pierwszy raz widzę u kogoś w tym roku, raczej ludzie zdążyli to wystrzelać. Fajnie to podzieliłeś każdy rodzaj fajerwerków na oddzielnym zdjęciu.

O kurde sporo dobrego towaru zero gruzu to mi się podoba ten green box jaka locha 😮 Jest wszystko co trzeba mega to mi się podoba, jestem ciekaw czy te wulkany dadzą rade czy tylko wielkie takie pic na wodę 🤟

Jestem pod wrażeniem, to obfitość do której niejednokrotnie nas przyzwyczajałeś. Bardzo konkretne i przemyślane zakupy, a taktyka łączenia wyrzutni po kilka wydaje się najlepszym rozwiązaniem, bo odpalanie na pewno się wtedy nie znudzi, jak i nie stworzy ryzyka zapomnienia efektów niektórych produktów, co jest niestety częstą przypadłością, kiedy arsenał jest tak rozległy. Kostki najlepsze w swojej klasie - miałem może tylko kilka z nich, ale każda zrobiła na mnie duże wrażenie i zachwyciła efektem, toteż jestem przekonany że będzie tak również w tym przypadku. Także te większe baterie o mniejszym kalibrze, jak Bryk czy Taran wyglądają bardzo fajnie i na pewno przyniosą dużo ładnego, nie tak małego efektu przez dłuższy czas. Rakiety chyba najlepsze w swojej klasie, przedstawiają bardzo rozsądne połączenie jakości z ilością, co często okazuje się trudnym zadaniem. Także rzymiaki bardzo dobre, zapowiadany projekt na pewno dopisze. Jeden z najlepszych stuffów, widać w nim doświadczenie i wiedzę.

Oglądając twój stuff czuje nostalgie powrót do przeszłości.. coś jakbym widział siebie tylko kilka lat wstecz :D Masz wszystkiego czego dusza zapragnie niczego nie brakuje zadbałeś nawet o takie rzeczy jak Smołki :) rakiety Perfect to już polska tradycja jak barszczyk w święta :)Tak więc nie będe wymieniał każdej rzeczy pojedyńczo bo tego jest zbyt wiele ! :P masz coś do zabawy, i zabicia czasu ale też konkrety na północ w postaci Green Boxa czy też kosteczki 37sh od importera Triplex masz ich ogółem tyle co Rosja rakiet xD dalej wulkany Jorge czyli klasyki o bardzo dobrej jakości, cała masa konkret emiterów ale zapewne też coś zostanie przeznaczone na zapas, stuff bajeczka. 👍

Na 100% zostanie mi część emiterów. Aż szkoda wszystkie odpalać no i przed Sylwestrem wiadomo jak patrzą inni na sam huk petard. Zawsze baardzo długo kolekcjonuje i układam stuff. Jeśli wiem, że mam możliwość. Rakiety sprawdzone, do tego wziąłem sobie 3 nowe pozycje - gdyż lubię sprawdzać nowości.  Brakuje tylko 70 cm zimnych ogni które się pojawią 😜 Również w tym roku zależało mi na bardzo dużej różnorodności efektów i chyba wycisnąłem z tego pomysłu ile się da.

• Like 1

Sporo dobrej, sprawdzonej klasyki od czołowych importerów. Dobry sklep nie powstydziłby się ofertą jaka widać na zdjęciach. Silent Night widzę się pojawił i to mam nadzieje będzie hit 25strzalowcow w tym roku. Zestaw wulkanów Kongo od Jorge wzbudził moje zainteresowanie i planuję też go zamówić, dzięki za podzielenie się pomysłem na tegoroczny pokaz. Gratuluje i pozdrawiam.

Bardzo fajny i solidny zestawik ;) Sprawdzone kostki, na TXB112 się nie zawiedziesz, Eden super na rozpoczęcie pokazu, song & spectrum - klasyka . Przydała by się jeszcze 1 konkretna kostka i miodzio . Widzę że wahasz się między   408 a 400, a może by tak TXB531 :) ? Czekam na dalsze zakupki ;)
Pozdro 

Właśnie zobaczyłem TXB531 i jest bardzo ciekawą opcją. TXB 400 wydaje się być ciągle lepsza niż JW408. Szczerze to też trochę czekam na rozwój sytuacji w Polsce. To co mam to w 100% mi wystarczy, jednak coś Craclingowego jeszcze rozważam.

Odkąd zobaczyłem te forum na Ciebie jakoś szczególnie zwróciłem uwagę. Jeszcze wtedy nie kompletowałem dużych zestawów a na osoby takie jak ty kompletujace ścianę kostek podziwiałem z zapartym tchem. To piękne że pomimo upływu tyłu lat dalej kupujesz tak dużo wyśmienitych wyrzutni. Stuff sztos naprawdę. 

• mantis changed the title to [Bartekeuro] Stuff 2020/2021