Skocz do zawartości
  • 0

Który sklep internetowy najelpszy?


Bebzon

Pytanie

Cześć

Miałem sporą przerwę w zabawie z fajerwerkami i chciałbym w tym roku wrócić do tego co kiedyś mnie najbardziej jarało 31 grudnia. W tym momencie kieruję do was pytanie który sklep jest obecnie najlepszy do zakupu fajerwerków jeżeli chodzi o ceny lub jakieś promocję. Parę lat temu zaopatrywałem się w sklepie BIG FUN ale może obecnie na rynku są lepsze?

Z góry dziękuję za każdą radę i odpowiedź ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jeżeli mowa o promocji to teraz na PiroArt masz -20% na wyrzutnie z kodem private_promo. Jeszcze dużo przecen jest na sklepzpetardami i na big funie masz +25% przy zakupie za 100zł, w sensie taki pseudo gratis w postaci produktów za dodatkowe 25 ziko :) I to chyba obecnie na tyle, w wielu sklepach ceny niektórych produktów są nienormalne, nie wiem czy warto czekać na black friday, więc w tej kwestii może jakiś zakupoholik się wypowie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na ten moment najciekawsze promocje są na:

ins-fireworks

alepetarda 

 

Albo poczekaj na black friday, promocje na pewno będą na

piroart 

piropolska

superfajerwerki

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Alepetarda.pl ma już promocję na czarny piątek i już wystartowali. 

-30% w zakładce promocje i wszystko nalicza się z góry. A jak zrobisz zakupy powyżej 300 zł nie wliczając przesyłki to będziesz brał udział w losowaniu o kupon o wartości 300 zł ba następne zakupy. 

A jak zrobisz zakupy powyżej 1000 zł nie wliczając przesyłki to będziesz brał udział w losowaniu o kupon o wartości 500 zł 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...