Skocz do zawartości

[KrychFire] PyroTrip 2020/2021


KrychFire

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem forumowicze! W tym roku zmieniamy lokalizacje strzelania jak i pokazu do zaprzyjaźnionego miasta jakim jest Lublin. 

Wraz z PuMeXem przygotowujemy pokaz, by hucznie pożegnać ten nie szczęsny rok.

O to co mi się udało zgromadzić przez bieżący roku.

 

117318655-2709615535806692-9125517328192121586277-2695888247392828-3993996855639

 

123571540-366457188014901-49820681369682

 

123677133-380062389861259-39335679827806

 

Na fotkach jeszcze brakuje x3 Finale Cake 4 i x6 JW04 Uran.

Niedługo kolejne aktualizacje.

 

Pozdrawiamy ekipe z Łodzi, czekamy na waszą kolej ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same konkrety i spory udział kątówek. Jakoś umknęła mojej uwadze kostka PXB2419 Salute (Piromax), gdy kompletowałem salutowy stuff, myślałem, że jest tylko efektowa pomimo nazwy, a teraz patrzę jest tam co drugi rząd ze salutem. Blue Dreams pomimo nazwy nie ma niebieskiego efektu, ale za to gęsty jednorodny efekt bez mixa.

Wydawałoby się, że co roku będzie Bydgoszcz, a tu proszę Lublin. Jest garstka pirofanów z Lublina, będzie jakaś większa ekipa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te hukowe kontówki jak mniemam za kieszonkowe od matki :D

 

No ten rok był nieszczęsny ale z takim arsenałem przynajmniej ten jeden dzień w lublinie będzie weselszy

 

ps. nie dawajcie mpiwowskiemu żadnej wyrzutni co najwyżej z cracklingiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu wyszło świetnie, aż nie mogę się doczekać efektu tegorocznego pokazu i mam nadzieję, że ten także zostanie nagrany :)

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Mroczny napisał:

O widzę, że pobrałeś Tb166 tak jak ja :DD Chyba planujesz odpalić w FANie?

Prosto, ale będzie sekwa w pokazie typowo gwizdowa :P mogę jeszcze zdradzić,że na początku grudnia wleci x3 49sh i x2 50sh :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem pisać, że inspiracja Mrocznym, dopóki sam nie napisał. W układzie FAN kostki utworzą statek widmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KrychFire napisał:

Prosto, ale będzie sekwa w pokazie typowo gwizdowa :P mogę jeszcze zdradzić,że na początku grudnia wleci x3 49sh i x2 50sh :D

Sekcja typowo gwizdowa to mogłeś zainwestować w JW01 a nie jakieś nędzne TB166 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mroczny napisał:

Sekcja typowo gwizdowa to mogłeś zainwestować w JW01 a nie jakieś nędzne TB166 :P

JW01 zostawię mpikowi, zresztą nie tylko będzie TB166 ? zobaczycie na filmiku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KrychFire napisał:

JW01 zostawię mpikowi, zresztą nie tylko będzie TB166 ? zobaczycie na filmiku :D

Obstawiam absynty albo terminatory albo może jak 3x49 to WOLFY z jorge te gadające bączki xd? Chyba, że normalne efekty to nie wiem... Dobra nie zgaduję, rób ten pokaz tylko filmik potem podlinkuj :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mroczny napisał:

Obstawiam absynty albo terminatory albo może jak 3x49 to WOLFY z jorge te gadające bączki xd? Chyba, że normalne efekty to nie wiem... Dobra nie zgaduję, rób ten pokaz tylko filmik potem podlinkuj :P

 

Otóż nie... 1 stycznia się dowiesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dochowacie wierności tradycji i ma być jak należy - z hukiem i rozłożystymi efektami, tak aby ziemia się zatrzęsła. Grunt że (w oparciu o ostatni pokaz) wiecie, kiedy powinnna się zatrząść i jak umiejętnie stosować huk, saluty. Duże uznanie za kupienie dawno niewidzianych wyrzutni 49-strzałowych od Jorga - ciekawe jak wypadną, osobiście uważam że Jorge potrafi jeszcze zaskoczyć i te wyrzutnie pomogą w skomponowaniu pięknego pokazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [KrychFire] PyroTrip 2020/2021

Zaległa aktualizacja :)

 

128788808_qqwrqss.jpg

 

Teraz tylko oczekiwanie na paczki z piroartu i finalnie to będzie wszystko na ten rok.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Final cake 4 kozackie chociaż nie tak ładne jak 3-ki moim zdaniem

uranów dawno nie widZiałem, teraz jak ktoś kupuje małe wyrzutnie to głównie pumpkinsy i te inne z pm a jorge ze świecą szukać

Edytowane przez k4n4li4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny zestaw się szykuje ;) pokazik z 3 stref zgaduje . Urany fajne na rozpoczęcie, wyjce też dają radę no i klasyki ; samum & 1111 na pewno zrobią co należy .
Tylko czekać na aktualizacje ale już na chwilę obecną jest ciekawie ;) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się ciekawy pokaz 6x Uran ciekawe jak zostaną odpalone ;) Final cake 4 również całkiem zacne ja tu widzę moc.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu byłem mega podjarany waszym pokazem, nie wiem czemu szczególnie zapadła mi w pamięci sekcja z mistralami :D W tym roku także widzę, że będzie co oglądać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnal kejki trochę zgubiłem z nimi wątek, która ma jaki efekt, bo te numerowane kostki mieszają się w głowie.

Ważne, że zostawiłeś sobie trochę uranu od talibów na budowę atomówki.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...