Skocz do zawartości

Rakiety vs wyrzutnie


AEQUS ACHTUNG

co wolicie  

119 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • rakiety
      55
    • wyrzutnie
      64


Rekomendowane odpowiedzi

Ja lubię rakiety i wyrzutnie :wink: ale skoro muszę wybrać to wybiorę rakiety , ponieważ jeżeli coś będzie nie tak to to jest tylko jeden wybuch i nie ma większego zagrożenia a gdy wyrzutnia się przewróci to jest już co innego :???: rakiety są bezpieczniejsze :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja wolę rakiety, bo z nimi jest więcej zabawy, wyrzutnie odpala się raz i po kilkudziesięciu sekundach jest po wszystkim.Jednak wyrzutnie też bywają fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postawilem na rakiety wedlug mnie sa ladniejsze choc wyrzutnie tez lubie ale rakietami mozna dluzej postrzelac tez daja piekne efekty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co kto lubi . Jak ktoś chce się popawić to raczej woli rakiety , a jak komuś zależy na efekcie to wyrzutnie . Ja wole wyrzutnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zdecydowanie wolę wyrzutnie.
Moje argumenty:
1. Bezpieczeństwo, uniwersalność i niezawodność - no cóż, trzeba powiedzieć, że do bezpiecznych i porządnych
startów rakiet :wink: potrzeba więcej (butelki, rurki - imho najlepsze rozwiązanie, solidna rurka wkopana w ziemię) - do wyrzutni najwyżej coś, czym ją obłożymy (cegły, kamienie, ziemia, śnieg).
2. Efekt - no cóż, sprawa dość, powiedziałbym względna - dla jednych efekt rakiety, dla innych
serii strzałów z wyrzutni będzie ładniejszy - w każdym bądź razie, jak dotąd, to wyrzutnie robią na mnie większe wrażenie.



Jednym z ważniejszych kontrargumentów będzie zapewne sama radość z odpalania - z rakietami jest więcej zabawy.


Oczywiście nie mam nic przeciwko dobrym rakietom, zależy, co kto woli.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem rakiety. Więcej zabawy przy odpaleniu i patrzeniu jak wybijają się z butelki. Zauważyłem, że duże rakiety są nieraz gorsze od tych tanich i malutkich. Nie trzeba wydawać fortuny aby mieć rakiety z dobrymi efektami, po prostu trzeba wiedzieć co się kupuje, choć przy wyrzutniach też trzeba wiedzieć jaka ona jest ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja lubie i rakiety i wyrzutnie :smile: Rakiety to już klasyka w świecie fajerwerków i raczej nic ich nie zastąpi. Wyrzutnie stają się coraz bardziej opłacalne i wygodniejsze, ale jednak co rakieta to rakieta :smile: W ankiecie wybieram wyrzutnie, bo one bardziej przypominają profesjonalny pokaz :lol:

Krócej :?: Nie wyobrażam sobie Sylwestra bez rakiet, ale nie może zabraknąć także i wyrzutni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wole wyrzutnie bo ogólnie to po odpaleniu dają więcej frajdy a laski sie nimi podniecają lepiej niz rakietami

:neutral: :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wolę wyrzutnie, w przeciwieństwie do taty, który jak kupuje to tylko rakiety. A co do ich odpalania, to zawsze mam przygotowaną rurkę, z której póki co wszystko dobrze leci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku jak i w poprzednim lepiej wypadną wyrzutnia.
Śniegu nie ma , więc z ustawieniem butelki będzie problem.
Niska temperatura , więc z wbiciem rurki w ziemię będzie wielki problem.
Wyrzutnia ustawiamy , odpalamy i cieszymy się dobrym efektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FM na upartego i ustawisz butelkę (obłożysz ziemię) jak i wbijesz rurkę (wystarczy się trochę pomocować z rureczka :grin: )

Ja w tym roku postawiłem na rakiety, ale i wyrzutnie znalazły sie w moim stuffie
Postawiłem na rakiety ponieważ lubię się pobawić przed godziną 0 :razz: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po tym Sylwku zmieniam swoją opinię. Wolę wyrzutnie. Strzelają seriami, a ich rozpryski nie wznoszą się aż tak wysoko, przez co efekty wydają nam się spore. Przy tym w kategorii cena/jakość baterie znacznie wypierają ładunki na kijkach.

Warto ograniczyć liczbę rakiet, chociażby ze względów ekonomicznych. Jak myślicie, co da lepszy efekt? Arctic z Biedronki za 8zł (10 rozprysków), czy rakiety Exclusive Collection za 25zł (4 sztuki, a więc 4 rozpryski). Weźmy pod uwagę, że Arctic jest 3x tańszy; ma 2,5x więcej strzałów; a jego rozprysk stanowi 70% rozłożystości efektu plastikowych Exclusivów.

Mimo iż rakiety przegrywają z wyrzutniami, to zawsze na Sylwka postaram się mieć kilka sztuk, albo chociaż komplet. Może i nawet dla zabawy, bo odpala się je oddzielnie. Jednak największą radość sprawia oczekiwanie na rozprysk i wkładanie po kolei prowadnic do rur. Warto też urozmaicać rodzaje odpalanych artykułów pirotechnicznych.

Rakiety vs Wyrzutnie - 1:3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie mam wiecej rakiet i bardziej sie lubie nimi bawic bo zazwyczaj nie mam bogatego stuffu ale zawsze jakas wyrzutnia się znajdzie

Stawiam na rakiety :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś - zdecydowanie rakiety, mniejszą sympatią darzyłem wyrzutnie, przerażało mnie zawsze to, że parę wyrzutni odpalę w kilka minut a z rakietami więcej, ja kto mówicie było "zabawy". Dziś dochodzę do zupełnie innego wniosku. Wyrzutnie, wyrzutnie i jeszcze raz wyrzutnie. Kiedyś wyrosłem z petard i innych bajerów a teraz z rakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Ja lubię i wyrzutnie i rakiety.
Rakiety - więcej zabawy a i przy tych lepszech niezłe efekty :smile:
Wyrzutnie- świetne efekty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja stawiam na efekt czyli wybieram wyrzutnie a do zabawy petardy i tzw. artykuły różne w stylu Cyrcoblitzów, moździerzy i innej jak to się ładnie mówi galanterii pirotechnicznej (wulkany, fontanny, pszczółki, bączki itp.). W Sylwka to raczej same wyrzutnie, satysfakcja gwarantowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z roku na rok coraz bardziej przekonuje się do wyrzutni, z jednej strony są opłacalne i mają świetne efekty, ale z drugiej, wole troche dłużej postrzelać dlatego mam też rakiety... Ciekawe czy będe miał sylwka bez rakiet :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...