Skocz do zawartości

[rosomak380] stuff 2020/2021


rosomak380

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W tym roku też trzeba coś skompletować. Zdjęcia wstawię w wolnej chwili.

Posiadam:

24x szelki 2" Super Power

Wyrzutnie:

2x Hey Guys Maxsem 50mm

1x PXB3711 Blitz 50mm

1x TXB023 Sorbet 30mm

1x TXB308 Graffiti 30mm

1x DUM BUM C253DU 30mm

1x JW2030 Nosferatu 20mm

1x JW4066 Exclusive Collection 5

1x JW31 Crazy Whistling

Petardy:

3x Scream 10S

3x Funke Trueno no 6 FT6

2x Crazy Robots

4x Dum Bum 5g

1x Dum Bum P6A11

12x Exploder 5

2x Exploder 4

1x Funke Jumbo Color Whistling Thunder

1x TB5 Tuono Blue

1x PS5 SHARK

Rakiety:

2x PXR302 Bazooka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PXB3711 Blitz jedna z mocniejszych kostek spośród 50 mm, widziałem tylko na video, ale zrobiła wrażenie. Nie wiem kiedy robiłeś zakupy emiterów, ale teraz nowe ceny nie są przekonywujące po ogłoszeniu chińskich obostrzeń.

Dobry balans pomiędzy efektem, wariacikami typu JW31 Crazy Whistling Comets, a zabawą hukowymi w dzień.

Dum Bum 5g masz może te ze złotymi napisami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ze złotymi napisami. Trochę pozostałości na gorsze czasy. Jutro postaram się wstawić zdjęcia wszystkiego.

 

Edytowane przez rosomak380
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są zdjęcia, jest stuff :P bardzo syty i dobry jakościowo Stuff szelki 2'' SP w dzisiejszych czasach to już prawdziwa rzadkość.. w dodatku taka ilość robi wrażenie jeśli miałbyś  wolną chwilę wymieniłbyś jakiego efektu masz najwięcej ? strasznie jestem tego ciekaw bo są dosyć wiekowe. :) Rakiety Bazooki czyli moc w czystej postaci zrobią robote na niebie bez dwóch zdań ja już nawet nie wspomnę o kostkach Graffiti epicka Sorbet równie dobry i cała maść różnych najmocniejszych emiterów na polskim rynku wow,wow i jeszcze raz wow. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo pojechałeś, ale co się dziwić, za 2 lata niektóre z tych rzeczy, szczególnie emitery znikną, albo nikt ich nie kupi przez barierę cenową. Cieszmy się fajnymi rzeczami póki są. Szelki też coraz ciężej u kogoś zobaczyć. Już na pewno wyrzutnia Scream od Super Power jest reliktem, że hej.

Mamy przynajmniej parę rzeczy wspólnych w tym roku: petardy Exploder, wyrzutnię Dum Bum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam konkretny sprzęt,no może poza bzzzyk-iem :D ale to absolutnie tutaj nie przeszkadza.Bardzo dobre wyrzutnie i de facto najmocniejsze petardy/emitery jakie są na rynku.Nie zabrakło również dużych rakiet.Wisienka na torcie to 2" <NWP>,szkoda że człowiek nie widział że będą takie czasy jak teraz,zrobiłoby się konkretne zapasy.Stuff fajnie skompletowany,niczego mu nie brakuje.Podoba mi się! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jest wszystko co trzeba i do zabawy przed 12 i porządne lochy na godzinę 0 i wisienka na torcie w postaci szelek pięknie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim bardzo dziękuję za miłe słowa. Sam żałuję, że szelek już nie da się kupić, zakupiłem kiedyś i schowałem na trudniejsze czasy takie jak te.

Edytowane przez rosomak380
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, nieźle dowaliłeś do piecyka ? 

Ciekawy dobór i różnorodność produktów.

Jaki masz plan co od szelek? Kilka poleci w tym roku, a reszta dalej do szafy? Czy masz kilka rur i będziesz miotać po kilka naraz? :fireworks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Emitery i Final Cake zrobią robotę. Centaurus dynamiczny multicolor z craclingiem. Pomóż nam co jest na szczycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...