Skocz do zawartości

[Mroczny] Takie tam 2020/2021


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, k4n4li4 napisał:

Somsiad jak zwykle z grubej rury :D to chyba dla piesków 

I dla smosiada :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do koleżanek z Triplexa brakuje Exodusa, ale i tak jest niezły harem :) Winszuje mocnego składu 50tek, też myślałem o zakupie kostki Infinity jednak budżet wyczerpany, może za rok. Na filmach wyrzutnia wygląda moim zdaniem najciekawiej ze stawki dużego kalibru importera. Jest mroczna moc!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przyjechało kilka wyrzutni, w tym roku nie będzie żadnego łączenia ani nic podobnego... tylko czysta przyjemność z odpalania pojedynczych kostek :D Paczka z INS zamówiona w piątek i w sobotę rano już była u mnie :) Chyba tylko ja i Kanalia nie mamy problemu z tym sklepem :P

WsRdfCM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosteczki idealne do strzelania przed 12 ?? a co do sklepu to jesteście fakt jedyni chyba choć ostatnio mnie miło zaskoczyli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też przyjechała mała paczka z blackfriday 

Traca, FAN 49sh 30mm i dwie kostki 36sh 30mm... Niby Tomaszek ale sungsong ale europla więc sam nie wiem co o tym myśleć :D efekty na filmie ma ładne więc zobaczymy co z tego będzie

ak7ZXQv.jpg

 

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu spore te kostki  ? ciekawe jak ta traca kolejna rzecz na przyszły rok która muszę przetestować ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, k4n4li4 napisał:

Mroczny pionier tomaszka na grupie 

zawsze staram się kupować coś innego czego nie ma za dużo u innych w stuffach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnie od producenta zniczy i traca od firmy widmo ?Co będzie w przyszłym roku?!Strach pomyśleć ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuć jak cholera nostalgie w twoim stuffie i to mi się podoba. :D kolejny stuff z mało spotykanymi produktami oraz tymi bardziej popularnymi które niestety przeszły już swoje złote czasy fajnie jest coś takiego zobaczyć po tylu latach jest na czym zawiesić oko. :) ta NG1 ahh wspomnienia Sky Brocade piękna ! Mało tego traca od PM dziś już cholernie rzadko spotykana i uwaga Tomaszek ! O kuuurła... tera to zaimponowałeś seria Platinum na którą chciałem się pokusić piekielnie mnie ciekawi jak wypadnie szacun jak nic. !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kamil911 napisał:

Czuć jak cholera nostalgie w twoim stuffie i to mi się podoba. :D kolejny stuff z mało spotykanymi produktami oraz tymi bardziej popularnymi które niestety przeszły już swoje złote czasy fajnie jest coś takiego zobaczyć po tylu latach jest na czym zawiesić oko. :) ta NG1 ahh wspomnienia Sky Brocade piękna ! Mało tego traca od PM dziś już cholernie rzadko spotykana i uwaga Tomaszek ! O kuuurła... tera to zaimponowałeś seria Platinum na którą chciałem się pokusić piekielnie mnie ciekawi jak wypadnie szacun jak nic. !

Faktycznie jak brałem te mniejsze wyrzutnie do zabawy to kierowałem się tylko wspomnieniami  :) Tego tomaszka to sam jestem ciekaw, jeśli dobrze wypadnie to nic nie stoi na przeszkodzie żeby za rok znów zakupić produkty tego importera okularów i zniczy :D

A tymczasem wpadła aktualizacja od znajomego z którym strzelam w tym roku, trochę rakiet i kilka mniejszych wyrzutni

nMYmeeD.jpg

31cRT1A.jpg

IIXifNe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kuurrłaaa będzie strzelane fest :P nawet JW01 sie znalazło w ilości 2 sztuk ! Jedną można poświęcić na single xDDD Giganty pryma sort to chyba odpowiednik Jokerów o ile się nie mylę.. i calutka seria PM 16sh wróć ! Bloody Valentine brakuje :P mimo podobno pogorszenia efektów w pumpkin i fireworks nadal są spoko chociaż fakt to już nie to samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria od PM wiadomo klasa :D Te rakiety F1 mogą być ciekawe nigdy nie miałem ale ich kształt zapowiada że będą dobrze walić :P i te gigant saluty chyba najmocniejsze dostępne bez pozwolenia rakiety hukowe świetne są :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...