Skocz do zawartości

[Mroczny] Takie tam 2020/2021


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku zdecydowanie mniejszy stuff niż w poprzednich latach ze względu na inne/nowe zainteresowania ale myślę, że nie będzie wstydu na sylwestra w tym roku  :D

Na pierwszy ogień kostka 38mm Funke z PiroArt i trochę petard + rakiety 2-3stage do zabawy

6q53XUU.jpg

byłem ciekaw jak sprawdzą się finałowe saluty w tej wyrzutni ^^ To oczywiście nie koniec i jeszcze kilka aktualizacji wpadnie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócił Mr Funke!!! Rakiety bardzo fajne,superancki pisk.Finał wyrzutni rzeczywiście może być basisty ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magazyn Funke musi mieć Funke w stuffie. Trzystopniowe rakiety odpalałem, szczególnie ten pierwszy gwizd jest dobry, bo u mnie drugi i kolejny był lżejszy. Petardy Funke z różnymi dodatkami efektowymi też dobre do zabawy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny początek ;) na rakietach się raczej nie zawiedziesz, fajna rzecz do zabawy . Jestem ciekaw tej kosteczki jak wypadnie .
Pozdro i czekam(y) na kolejne aktualizacje ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała porcja wyrzutni :)

"Koleżanki" z INS kupiłem bo miały fajne etykiety, będą do zabawy przed 00 (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

uv7kmcR.jpg

Do tego zamówiłem lockout miałem go rok temu i bardzo mi się spodobał, red peony i jeden belial salute 30mm został mi z poprzedniego sylwestra

p3DAUdB.jpg

Czekam na jeszcze jedną paczkę z dwoma kostkami 50mm, potem pewnie wezmę coś na blackfriday i może odwiedzę markety w poszukiwaniu rakiet EP2012 z Hestii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój awatar zdradza upodobanie do zawadiackich kobiet.

Kostka "Lockout" xD

Wyrzutnia z serii Złota Kobra boję się jej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wszyscy mają jakieś pozostałości z sylwestra, tylko ja wszystko wystrzelałem ?

 

Somsiad to obraca te panny

teraz-to-wszystkie-panny-beda-w_2017-05-10_18-21-50.jpg.8ba89cbb144869bd0a6ec45ec4c853e2.jpg

Miałem brać panienki z vitisa ale czekałem na przypływ gotówki i wtedy podnieśli cenę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mantis napisał:

Twój awatar zdradza upodobanie do zawadiackich kobiet.

Kostka "Lockout" xD

Wyrzutnia z serii Złota Kobra boję się jej ?

Wyrzutnia kobra to jest jakiś import Triplexa, wyczytałem na zagranicznym forum, że ma kod TXB283 czyli jest to to samo co kostka SuperMix także hukowa była kiedyś na PiroArcie dostępna, odpalałem taką samą rok temu i była nawet dobra, mocno bassowa... ciekawe czy jest to jeszcze starsza wersja TXB283 z tyłu jest typowa instrukcja z Chin i kod ZYN100 ciekawe jaki jeszcze importer w innym kraju je posiadał bo obstawiam, że jest dość stara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamils38 napisał:

Rozkręcasz się ładnie ? Będzie coś dużego od funke w tym roku bo sporo nowości wprowadzili ?

Na przyszły rok chcę sprawdzić duże kompoty funke, nowy cloud connected, mei banfe i nowego supernauta wersję 1 bo supernauta 2 już dwa razy miałem xd a jedynkę tylko raz i tylko tego większego, vivaldi to kupa, a kostki typu elegant night i paranoid są za szybkie dla mnie, ygdrassil 100 to też jest coś co  chciałbym kupić na kolejny sylwester... W tym roku nic ciekawego nie będzie :)

A tymczasem przyjechały dwie kostki 50mm o których pisałem wcześniej jedna z promocji INS a druga z promki Top10

97icKKk.jpg

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mroczny napisał:

Na przyszły rok chcę sprawdzić duże kompoty funke, nowy cloud connected, mei banfe i nowego supernauta wersję 1 bo supernauta 2 już dwa razy miałem xd a jedynkę tylko raz i tylko tego większego, vivaldi to kupa, a kostki typu elegant night i paranoid są za szybkie dla mnie, ygdrassil 100 to też jest coś co  chciałbym kupić na kolejny sylwester... W tym roku nic ciekawego nie będzie :)

A tymczasem przyjechały dwie kostki 50mm o których pisałem wcześniej jedna z promocji INS a druga z promki Top10

97icKKk.jpg

MEGA to prawie u każdego chyba gości ? ktoś niezle rozpromowal lub jest tak dobra, chociaż po obiektywnej opinii Kanalii to nic specjalnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, k4n4li4 napisał:

Nie wiem czy taka obiektywna, nie od dziś jestem  znany jako hejter machonego ??

 

Najlepiej to kupić samemu i ocenić :)

A Swojego filmu z Mega nie masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, k4n4li4 napisał:

Nie wiem czy taka obiektywna, nie od dziś jestem  znany jako hejter machonego ??

 

Najlepiej to kupić samemu i ocenić :)

Kupiłem ją bo jedna osoba mi powiedziała, że ma fajny huk xd Z dwojga złego wolę kupić tą Mega na promocji niż jakieś 50mm Piromaxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Piotrek007 napisał:

A Swojego filmu z Mega nie masz?

Niestety nie 

 

Godzinę temu, Mroczny napisał:

Kupiłem ją bo jedna osoba mi powiedziała, że ma fajny huk xd Z dwojga złego wolę kupić tą Mega na promocji niż jakieś 50mm Piromaxa

Sie wie somsiad, piromax ostatnio słabo z 50mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, k4n4li4 napisał:

Niestety nie 

 

Sie wie somsiad, piromax ostatnio słabo z 50mm

Właśnie czytałem te opinie, chciałem kupić fireball xxl bo efekt całkiem dobry miała na filmach ale wyszło na to, że te z nowej partii są takie sobie ?

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Mroczny napisał:

Właśnie czytałem te opinie, chciałem kupić fireball xxl bo efekt całkiem dobry miała na filmach ale wyszło na to, że te z nowej partii są takie sobie ?

na Piropolska mają starą partie, mi przysłali z 2017 albo 2018

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mają mege mam i ja xd 

A co do funke to widzę że przyszły rok będzie gruby ja też rozmyślam czy nie kupić parę kompołduf od funke i na 12 jak znalazł jedni mówią że drogie i słabe ja jednak uważam że cena do jakości bo robią mega robotę oczywiście nie wszystkie ale zobaczymy jak to będzie bo podobno funke się kończy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, kamils38 napisał:

Wszyscy mają mege mam i ja xd 

A co do funke to widzę że przyszły rok będzie gruby ja też rozmyślam czy nie kupić parę kompołduf od funke i na 12 jak znalazł jedni mówią że drogie i słabe ja jednak uważam że cena do jakości bo robią mega robotę oczywiście nie wszystkie ale zobaczymy jak to będzie bo podobno funke się kończy ??

Drogie i słabe to pewnie piszą Ci co nigdy nie odpalali xd Dobry przykład poprzedni sylwester... TXB017 [kupiłem na promce za jakieś 300+/-] kosztuje około 800-900zł supernauta 2 tego funke małego kupiłem za 900... nawet mi się nie chce uploadować tego filmu z TXB017 była słaba do tego te beznadziejne przerwy między kostkami... super 2 jest zrobiony z większej ilości kostek a żadnych przerw na "siku" nie ma serio jak TXB017 strzelała to w przerwach jak się lont palił do następnej kostki zdążyłbym zrobić zakupy w biedronce... Efekty też mizerne niby miał kaliber kaliber 25/30/45mm ale 20mm w supernaucie wyglądało jak 30 w kompocie tripla xd Plus był taki, że kupiłem go na promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mroczny napisał:

Drogie i słabe to pewnie piszą Ci co nigdy nie odpalali xd Dobry przykład poprzedni sylwester... TXB017 [kupiłem na promce za jakieś 300+/-] kosztuje około 800-900zł supernauta 2 tego funke małego kupiłem za 900... nawet mi się nie chce uploadować tego filmu z TXB017 była słaba do tego te beznadziejne przerwy między kostkami... super 2 jest zrobiony z większej ilości kostek a żadnych przerw na "siku" nie ma serio jak TXB017 strzelała to w przerwach jak się lont palił do następnej kostki zdążyłbym zrobić zakupy w biedronce... Efekty też mizerne niby miał kaliber kaliber 25/30/45mm ale 20mm w supernaucie wyglądało jak 30 w kompocie tripla xd Plus był taki, że kupiłem go na promocji.

Zgadzam się w 100% funke według mnie najlepszy stosunek ceny do jakości zwłaszcza na jakiejś dobrej promce gniecie zawsze nieprawdopodobnie może nie miałem jakiejś ogromnej ilości funke ale to co miałem wystarcza by powiedzieć, że gniecie i warte zakupu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Bartekeuro napisał:

Mówicie, że Funke takie dobre te kostki? Na Piroarcie filmy wyglądają ładnie, ale nie powalają. Na żywo może i lepiej :P

Kostki funke strzelają identycznie jak na filmach producenta przekonałem się o tym wiele razy... wiadomo, że film nie odda w 100% efektu i na żywo zawsze będzie lepiej. Fakt można kupić kostki z takimi samymi efektami często dużo taniej ale znajdzie się też sporo z ciekawymi efektami gdzie na próżno ich szukać u innych producentów. Kto co woli, ja mam swoje zdanie i mam gdzieś jeśli ktoś mi będzie gadał  "gunwo" itd :D Tak samo było z moim drugim autem każdy mi mówił, że kierownica po prawej to się nie da jeździć i się zabije albo coś [gadały to osoby które nigdy nie jechały chyba nawet jako pasażer po prawej stronie] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O co ten Pan uczynił. Świzdu gwizdu będzie, jakieś strachy z helołinu będą psy ganiać!

Z tej kostki u góry po lewej to nawet ręka szkieleta odstaje ? ? ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...