Skocz do zawartości

[skowyt1627] stuff 2020/2021 oby lepszy niż poprzedni


skowyt1627

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie widziałem cratera w stuffach, butterfly bardzo ładna wyrzutnia, mega daje rade ale ziemia się niestety nie trzęsie.

Kijki całe? Bo te rakiety chyba długie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, k4n4li4 napisał:

Dawno nie widziałem cratera w stuffach, butterfly bardzo ładna wyrzutnia, mega daje rade ale ziemia się niestety nie trzęsie.

Kijki całe? Bo te rakiety chyba długie

Kijki w całości, ale folia trochę podarta. Na szczęście to nie przeszkadza. Teraz skoro Mega ziemią nie trzęsie, to która 50-tka zapewni mi takie doznania? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, skowyt1627 napisał:

Kijki w całości, ale folia trochę podarta. Na szczęście to nie przeszkadza. Teraz skoro Mega ziemią nie trzęsie, to która 50-tka zapewni mi takie doznania? :D 

Jak dla mnie żadna, mpiwowski poleca torpedę ale to podejrzane ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2020 o 21:52, kamils38 napisał:

O panie ale dołożyłeś do pieca ten crater coś pięknego :D

Już miałem go w pokazie. Wypadł genialnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no.. widać że BF był dla ciebie udanym dniem :) trochę się obkupiłeś :P same konkretne kątówki, ciekawi mnie ten zestaw rakiet Star Light ładne mają efekty na filmikach po prostu konkret stuff zalejesz niebo feriami barw Tropic Pro rozwali system ale zaraz po Craterze :D Jestem pewien że twój pokaz z pewnością się uda i zachwyci wszystkich w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No to koniec zakupów na ten rok. Trochę żałuję, że nie udało mi się nigdzie dorwać dodatkowych moździerzy, ale może za rok się uda :D Ogólnie wyrzutnie już połączone w pokaz, Fireball, Virus i hestia zostały do luźnego odpalenia przed północą. Rakiet pewnie mi znów zostanie, ale to się jeszcze zobaczy. Życzę Wam udanego i bezpiecznego strzelania ❤️ 

stuff202021.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...