Skocz do zawartości

[skowyt1627] stuff 2020/2021 oby lepszy niż poprzedni


skowyt1627

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :D w końcu i na mnie przyszła kolej. Na razie niestety nic nie zamówione, bo czekam na fundusze i listopad ❤️ Natomiast sporo zabawek zostało mi z zeszłego roku więc można powiedzieć że to mój początek zbierania piro na ten rok :D  Gdzieś mam jeszcze schowaną reklamówkę pełną emiterów i petard ale nie chciało mi się teraz tego szukać

fajerwerki 2020.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, k4n4li4 napisał:

I jak alcory i crackling thundery? Taka padaka jak ludzie mówili?

Alcory zdecydowanie gorsze niż kiedyś. Crackling thundery ujdą, ale raczej ich nie dokupię w tym roku. Stawiam na Formule 1 i Aurory, chyba że coś byś z solidnych rakiet polecił

Edytowane przez skowyt1627
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, skowyt1627 napisał:

Alcory zdecydowanie gorsze niż kiedyś. Crackling thundery ujdą, ale raczej ich nie dokupię w tym roku. Stawiam na Formule 1 i Aurory, chyba że coś byś z solidnych rakiet polecił

Szczerze to nie wiem, solidnych rakiet nie ma jak dla mnie a przynajmniej w rozsądnej cenie. Możesz przetestować te od gaoo na insie bo w sumie nie drogie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnym zestawem przywitałeś nas tutaj na forum. Najbardziej rozchwytywane czeskie rakiety od 2018 roku aż to teraz. Do tego moździerzyki pochowane przez UE, ostały się w niektórych piwnicach. Dum Bum 5g złote samodestrukcyjne: och! ach! daj parę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoho szalejesz sporo zacnych rakiet :wub: postarałeś się :)widzę też zabytkowy i jakże kultowy moździerz Artillery Shells ! Bajka aż ci zazdroszcze takiego rarytasu. A to dopiero początek po prostu niesamowite :) już nie mogę się doczekać twoich dalszych zakupów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kamil911 napisał:

Hoho szalejesz sporo zacnych rakiet :wub: postarałeś się :)widzę też zabytkowy i jakże kultowy moździerz Artillery Shells ! Bajka aż ci zazdroszcze takiego rarytasu. A to dopiero początek po prostu niesamowite :) już nie mogę się doczekać twoich dalszych zakupów. 

uwierz mi, że ja równiez się nie mogę doczekać :D mam nadal ogromne dylematy, które wyrzutnie wybrać do pokazu ale mam nadzieję że uda mi się sprostać zadaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No to pierwsza paczka w tym roku dotarła ❤️ jak zwykle, PiroArt pełen profesjonalizm! Dalsze plany to kolejne wyrzutnie do pokazu, może jakieś wulkany i rakiety do zabawy.

wyrzutnie.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, k4n4li4 napisał:

Kozak wyrzutnie, tropic pro zrobi robotę, sorbet legenda, klasek też niczego sobie i niedoceniana wyrzutnia z triplexa szok.

zamiast 49s od tropica myślałem o Reggae, bo efekt był nieco podobny, ale jednak po obejrzeniu filmów po kilka razy uznałem, że tropic pro zrobi większe wrażenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, skowyt1627 napisał:

zamiast 49s od tropica myślałem o Reggae, bo efekt był nieco podobny, ale jednak po obejrzeniu filmów po kilka razy uznałem, że tropic pro zrobi większe wrażenie. 

Ja mam 2 reggae, mam nadzieje, że zrobią robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, skowyt1627 napisał:

jak odpalone 2 na raz to bezapelacyjnie :D

no dokładnie, żałuję, że trzech nie wziąłem ale za to będą 3 final cake

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoho ! Pełna profeka :D ciekawi mnie jak wypadnie ta signature range od Klaska.. same konkrety pięknie jest drogi panie. ! I czekam na więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tropiki wyglądają fajnie :D cała ta ich linia pro jest fajna a można wiedzieć jaka to jest ta kostka od tropika bo nie widać :D Ciekawi mnie jeszcze ten klasek ale myślę ze nie ustąpi miejsca tropicowi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kamils38 napisał:

Tropiki wyglądają fajnie :D cała ta ich linia pro jest fajna a można wiedzieć jaka to jest ta kostka od tropika bo nie widać :D Ciekawi mnie jeszcze ten klasek ale myślę ze nie ustąpi miejsca tropicowi 

Jasne, że można :D  49s od tropica ma kod BI49S1-605 a kątówka BF25S-1026

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawileś na Tropic Pro i Triplex i uważam na ten moment najlepszy wybór w kategorii cena/jakość. Widzę podobnie jak u mnie: BI49S1-605 - mogę wiedzieć czym kierowałeś się przy wyborze akurat tej wyrzutni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo świetnych kostek i dużo rakiet, ciekawi mnie ta formuła 1 bo na filmikach wyglądają pięknie, TropicPro to wiadomo pozamiata, sorbet także u mnie od kilku lat był obecny i zawsze był super, interesująco wygląda też signature range od Klaska chociaż nie przepadam za tym importerem. Widzę, że w rakietach masz jedną sztukę tych rocket ball od Piromaxa, więc chyba odpalałeś je prawda? Jak twoim zdaniem one wypadają cena/jakość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mroczny napisał:

Sporo świetnych kostek i dużo rakiet, ciekawi mnie ta formuła 1 bo na filmikach wyglądają pięknie, TropicPro to wiadomo pozamiata, sorbet także u mnie od kilku lat był obecny i zawsze był super, interesująco wygląda też signature range od Klaska chociaż nie przepadam za tym importerem. Widzę, że w rakietach masz jedną sztukę tych rocket ball od Piromaxa, więc chyba odpalałeś je prawda? Jak twoim zdaniem one wypadają cena/jakość?

rakietę rocket ball mam od 2 lat już i nadal nie zdążyłem jej odpalić. Wtedy (2 lata temu) wypadały całkiem nieźle, aczkolwiek wg. mnie Formula 1 lepsze ale też droższe, bo formula1  5 rakiet za 92zł a rocketball 8 rakiet kupiłem za 99zł. Jeśli chodzi o Klaska, to tę kostkę miałem rok temu i wyszła bardzo fajnie w pokazie (jak znajdę, to wrzucę film z pokazu). W tym roku zamierzam dokupić 1 lub 2 paczki Formuły 1 bo przyjemnie się je odpala przed północą :D Ale wiadomo, jednym podpasują drugim nie. Na pewno nie moge polecić nowych Alcorów, bo wbiłem się z nimi na minę przy zakupie. Niestety to nie to co było przy pierwszym rzucie 2 lata temu :D

5 godzin temu, Bezpiecznik napisał:

Postawileś na Tropic Pro i Triplex i uważam na ten moment najlepszy wybór w kategorii cena/jakość. Widzę podobnie jak u mnie: BI49S1-605 - mogę wiedzieć czym kierowałeś się przy wyborze akurat tej wyrzutni ?

Ogrom craclingu aż do ziemi :D W pokazach brakowało mi wyrzutni z takim efektem i uznałem, że w tym roku trochę zmienie scenariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tropic Pro chyba gwarantuje wspaniałe, niezapomniane efekty, które przyćmią wszystko dookoła. Każda wyrzutnia to bardzo dobra propozycja, która zapewni udane strzelanie i zaskoczy tylko pozytywnie. Wątpliwości mam tylko co do niektórych rakiet, np. Alcory zdają się mieć trochę zszarganą opinię. Inne powinny jednak wypaść dobrze, a moździerz z urzędu zasłuży na dziesięć punktów, bo do tego rodzaju fajerwerków większości z nas pozostaje już tylko zatęsknić ;) Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, capodanno napisał:

Tropic Pro chyba gwarantuje wspaniałe, niezapomniane efekty, które przyćmią wszystko dookoła. Każda wyrzutnia to bardzo dobra propozycja, która zapewni udane strzelanie i zaskoczy tylko pozytywnie. Wątpliwości mam tylko co do niektórych rakiet, np. Alcory zdają się mieć trochę zszarganą opinię. Inne powinny jednak wypaść dobrze, a moździerz z urzędu zasłuży na dziesięć punktów, bo do tego rodzaju fajerwerków większości z nas pozostaje już tylko zatęsknić ;) Powodzenia.

Alcory mam z zeszłego roku (ale z tej nowej partii). Niestety nie wypadają za dobrze a rakiety Formula 1 albo Aurory biją je na głowe. Ale grzechem byłoby tego nie wystrzelić tak czy inaczej :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez kupiłem Alcory i te drugie z piskiem, po dwie paczki bo były fajne z 2018, wiec chciałem zostawić jedne do kolekcji, a drugie wystrzelac, jak chłam to wszystkie pójdą xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...