Skocz do zawartości

[Riczardeak] Stuff 20/21


riczardeak

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Grubbert napisał:

Na filmach te wyrzutnie od iskry wypadają genialnie,oby takie były na żywo.Scream również posiadam,liczę na donośny pisk.Co do tych motylków od tripla to nie licz na wiele,nawet nie eksplodują na finał,choć w tej cenie jako produkt do zabawy,się nadadzą.Patrząc na całość Twojej kolekcji ciężko się do czegoś przyczepić,nic jej nie brakuje,zabawa będzie przednia! ?

Ja również liczę na dobry pisk oby tak bylo. Motylki wybrałem jako gratis do zamówienia moja luba bardzo lubi tego rodzaju pirobajery 

Edytowane przez riczardeak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga mniejsza paczka. Czy coś wpadnie jeszcze ze sklepów internetowych to się jeszcze zastanawiam, na pewno wpadnie coś z marketów i może coś z bazarków.

6325335a043f12262ef9f170bcd165cc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała seria BIG BANG ahh szacun. :) Dobre wspomnienia mam z tą serią szkoda tyle że Uran to już nie to samo co kiedyś :( Kasjopeja miodzio Wenus i Pluton również spoko ciekawi mnie ten Solaris nigdy go nie miałem ale na filmikach wygląda fajnie, znalazł się też moździerz w dzisiejszych czasach to rzadkość będzie zabawa. ?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak na starszych wyrzutniach z serii bigbang były z tyłu wypisane jakie jeszcze inne są w tej serii i była tam "supernova"... nigdy jej nie znalazłem :C

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazł się moździerz ostatni mohikanin, do tego klasyczne kostki od Jorge, których nikomu nie trzeba przedstawiać.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2020 o 08:02, kamils38 napisał:

Myślę że będziesz zadowolony z iskry a to prawie funke więc będzie za***iście 

Bardziej surex niż funke ;) te kody SFC nie dawały mi spokoju i tak troszkę poszperałem i większość kostek tej " iskry " ma pokrycie w surexie  :) . No chyba że z tej samej fabryki biorą .

A stuff elegancki ;) 2 sety, moździerzyk i masa innych ciekawych kostek . Podoba mi się ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

https://zapodaj.net/7b4e2300c6e6b.jpg.html

Ostatnia aktualizacja. Mała choć nigdy balastów nie miałem, a podobno nie są złe za te pieniądze. W tym roku koniec zakupów, chyba że rakietoszelki z auchana, ale średnio chce mi się jechać.W tym roku ma nic co by mnie porwało, jedyne co miałem ochotę kupić to Termopile z biedry ale oferta na ten rok jest inna, a kupić na siłę też nie ma sensu. Zdjęcie całego Arsenalu w sylwestra. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super się to prezentuje, też byłem obecny na forumfajerwerki.pl - miło Cię widzieć :D

 

zapraszam do mnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...