Skocz do zawartości

[Riczardeak] Stuff 20/21


riczardeak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów! Jest to mój pierwszy temat jak i post na ff, z tego co kojarzę to było kiedyś też forum fireworks net, ale upadło a ja nie wiem nawet kiedy bo nie strzelałem z dobre 8-10 lat i nie śledziłem tego wszystkiego co się dzieję. Ups przepraszam w zeszłorocznego sylwestra coś mnie podkusiło i kupiłem coś na szybko za nieduże pieniądze w hurtownii ,przez co w tym roku jestem na "głodzie" i chcę sobie przypomnieć jak to było kiedyś. Co do planów zakupowych nie mam szczególnych kierunków lub wymagań wszystko zależy od tego czy mi się spodoba i od ceny. To co jest na zdjęciu kupiłem na fajerwerkigorzów oraz big fun, w drodzę jest nieduża hukowa paczusia od piroarta, na zdjęciu brakuję zamówienia które robiłem w styczniu z piroarta i pirohita a to dlatego że paczka leży w piwnicy w rodzinnym mieście gdzie do niekiedyś mieszkałem ale w życiu wychodzi tak że nie wiemy co nas spotka i czekała mnie przeprowadzka do innego miasteczka więc zdjęcie wleci przy okazji odwiedziń na święta lub z całością pod koniec roku. Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum i obyśmy do końca roku dotrwali zdrowo i w nastrojach! 

a6b9be6dd9a9ddfbgen.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny zestaw jak na powrót! ;) Konkretne wyrzutnie,dużo rakiet tych większych jak i tych małych do zabawy.Jestem ciekawy jak wypadnie Thunder King na tle innych wyrzutni hukowych.King2 z Gorzowa znokautował ceną ?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Grubbert napisał:

Bardzo ładny zestaw jak na powrót! ;) Konkretne wyrzutnie,dużo rakiet tych większych jak i tych małych do zabawy.Jestem ciekawy jak wypadnie Thunder King na tle innych wyrzutni hukowych.King2 z Gorzowa znokautował ceną ?

Dzięki za miłe słowa, jezeli chodzi o kostki salutowe to na bank będzie cos jeszcze ale od innego importera,  kostki od jorge też mnie ciekawią z tego co pamiętam to kiedyś jorge był królem dyskoteki.J. Ogolnie to jestem wielkim fanem rakiet nawet jak to pierdy latające to i tak odpalanie i start rakiet sprawia mi satysfakcję. A byłem jeszcze większym fanem moździerzy i jakie było moje zdziwnie gdy w ubiegłym roku zapytałem się czy dostanę moździerz bo nigdzie nie widziałem, a miła pani mi odpowiada że moździerzy już nie ma, trochę szkoda ale żyć "trza" dalej.

Edytowane przez riczardeak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne zakupy, dwa bardzo porządne compoundy zrobią robote, ciekaw.jestem jak wypadnie Shadow Lady z Maxsema bo to jedna niewiadoma. Co do reszty stuffu widzę rakiety i tu masz plusa bo naprawdę mało kto się za nimi rozgląda ale sylwester bez nich jest conajmniej dziwny.. :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kamil911 napisał:

Bardzo fajne zakupy, dwa bardzo porządne compoundy zrobią robote, ciekaw.jestem jak wypadnie Shadow Lady z Maxsema bo to jedna niewiadoma. Co do reszty stuffu widzę rakiety i tu masz plusa bo naprawdę mało kto się za nimi rozgląda ale sylwester bez nich jest conajmniej dziwny.. :)

Dzięki ❤️ Rakiety mam nadzieję że będzie jeszcze więcej zobaczymy co przyniesie black friday. Może jakaś "krowa" czyt. Bazooka od piromaxa lub coś w ten deseń i mniejsze rakietki na bank. Ta wyrzutnia od Maxsema też mnie ciekawi 42mm 19 strzałów 90zł żal było nie wziąć na fajerwerkigorzów, na yt krążą dwa filmy tej wyrzutni które są dość świeże od  sąsiadów zza wschodniej granicy a na stronie maxsema już jej nie ma czyli chyba wycofana z produkcji albo jestem ślepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [Riczardeak] Stuff 20/21

Dobry zróżnicowany stuff zarówno pod kątem rodzaju fajerwerków, jak i doboru firm. Są saluty i są efekty. Masz całkiem dużo z Jorge, jak to napisałeś niegdyś "króla dyskoteki", teraz też ma dużo ciekawych pozycji wliczając w to nowości. W tym roku nie kupowałem nic od Jorge, ale za rok nadrobię.

Czekamy zatem na zdjęcia paczek zostawionych w innych domach, a także na kolejne twoje zakupy.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo towaru, widać małe kostki zapewne do zabawy przed północą ale widać też kilka większych hmm.. niecodzienne połączenie. Te zakupy chyba nie były tak zaplanowane tylko wybrane z różnych okazjii i promocji :P znalazło się u ciebie aż 6 importerów ! WoW :) no powiem wygląda już to bardzo przyzwoicie ciekaw jestem co jeszcze nam.zaprezentujesz. :D

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Fire Mission z Triplexa... Jeszcze podobno była na to rewelacyjna cena. Większość rakiet miałem w poprzednich latach w swoim stuffie które masz. Szału nie będzie ale do zabawy wystarczą ? Ciekawy jestem tego Fireballa XXL. Podobno to już nie to samo co kiedyś. Miałem kupować rok temu ale ostatecznie wybrałem Torpedę z Triplexa. I też nie byłem jakoś mega zachwycony ? Ciekaw jestem co jeszcze ,,wymyślisz'' więc będę obserwował temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarła paczka z piroarta ,aż takim wielkim fanem petard/emiterów nie jestem, więc tyle w zupełności mi wystarczy.Pewnie na bardzo długo.

 

 

IMG_20201028_085757670.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo mocnych emiterów nie ma na co narzekać, nie przesadzajmy mało tego nie ma :) i nie jedna osoba chciałaby mieć tyle  ;) przez jakiś dłuższy czas możesz spać spokojnie. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym wystarczyłoby tego na trzy lata, bo poza Sylwestrem nie wszyscy mają warunki do strzelania.

Plus za różności, dzięki czemu można porównać co jest mocniejsze.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hmm. Chyba mamy tu fana Komety czy mam racje ? ;) Blue eye.. ten tygrys na poligrafi mam nadzieje że pokaże pazur i raczej zadowoli widownie a z tego co wiem te dwie wyrzutnie stojące na górze Superowa i Fajowa całkiem okej się prezentują fajnie że zdecydowałeś się akurat na Komete a nie na tzw. pewniaki. Zawsze to coś innego jak ktoś wspomniał na forum Kometa nie jest jeszcze tak odkrytym importerem na forum i mam nadzieje że mile cię zaskoczy i zdasz nam potem relacje jak wypadła. :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś blisko ;) Fanem komety nie jestem ,ale mam do niej ogromny sentyment i lubię ich kostki ,towarzyszą mi od pierwszego odpalania piro razem z Hestia ?. Tak to superowa i fajowa na promocji z top10 wychodzi za grosze. Blue eye nawet nieźle prezentuje się na filmie chociaż to tylko 20mm. Kusi mnie jakaś kostka 2" od komety Mad Szaman np, ale nie wiem na co się zdecydowac, czy może  nie pójść w jakąś mega od srpyro czy cos od piromaxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
6 minut temu, k4n4li4 napisał:

"Godna" Aktualizacja, wyrzutnie z iskry ciekawe chociaż nie miałem ani jednej jeszcze :P

Szukałem czegoś co ma titanium slauty, i nie jest za wolne jedyne co mi się jeszcze spodobało to brocade war bodajże od klaska. Ale wybór padł na iskre. Chociaż plany zakupowe były inne ale przespałem BF na dwóch sklepach w których chciałem robić zakupy. osobiscie też nie miałem produktów od iskry ani od funke chociaż niby to to samo. W gruncie rzeczy i tak jestem zadowolony, o efekty się nie martwię a w dodatku szata graficzna iskry bardzo przypadła mi do gustu więc to też jakiś pozytyw ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmach te wyrzutnie od iskry wypadają genialnie,oby takie były na żywo.Scream również posiadam,liczę na donośny pisk.Co do tych motylków od tripla to nie licz na wiele,nawet nie eksplodują na finał,choć w tej cenie jako produkt do zabawy,się nadadzą.Patrząc na całość Twojej kolekcji ciężko się do czegoś przyczepić,nic jej nie brakuje,zabawa będzie przednia! ?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...