Skocz do zawartości

[drewniak] Stuff 2020/2021 by drewniak


drewniak

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano 

Jak co roku trzeba zacząć kompletować trochę stuff, narazie zaczynam od pozostałości z zeszłego roku. 

XxdmdJN_d.webp?maxwidth=640&shape=thumb&

Kilka petard i 3 ładunki ThunderKinga :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczą, że masz szelki, to rzucą się jak głodne wilki, żeby je odkupić.

Podobne rzeczy ci zostały z tamtego roku, bo też mam m.in. Explodery i petardę PS5 Shark. Super Crackerów w kolorowej poligrafii nigdy nie miałem, ale jak pisze Kamil911 był taki Pan co rzucał je z trzeciego piętra i był zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [drewniak] Stuff 2020/2021 by drewniak
  • 1 miesiąc temu...

Upik - więcej już chyba nic nie dojdzie, w tym roku będzie mniej niż ostatnio 

 

d2HD0gJ.jpg

qSveDYq.jpg

Edytowane przez drewniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria od PM świetna zwłaszcza dynia będziesz zadowolony rakiety też maja fajne efekty pomimo iż nie ma na nich jakichś super obrazków węża xd to walą konkretnie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kamils38 napisał:

Seria od PM świetna zwłaszcza dynia będziesz zadowolony rakiety też maja fajne efekty pomimo iż nie ma na nich jakichś super obrazków węża xd to walą konkretnie :D 

Rakiety jak dla mnie to jedne z lepszych, ciekawy jestem silenta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i mało ale wyrzutnie za to konkretne, silent night to hit ostatnio. Rakiet nie miałem ale opinie mają dobre więc się chyba nie zawiedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej nie znaczy gorzej :) Widzę tutaj same dobry produkty, szesnastki z PM są bardzo dobre miałem całą serie i na żadnej się nie zawiodłem, do tego silent night jak wiadomo super kostka z mega efektami, na ziemi także narobisz huku z TP4, tb5, ps5, 859 i innymi a całość dopełniają świetne rakiety [przynajmniej na filmie :D] które sam zakupiłem na ten rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba,skromnie ale tradycja będzie podtrzymana i o to chodzi.Jest coś do zabawy i wyraźny akcent na 24 :),na wyrzutniach z PM nie zawiedziesz się na pewno! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej, co nie znaczy gorzej ja tu widzę jakość.. kosteczki z PM oraz.. no właśnie ! Sky Adventure wielka niewiadoma ciekawe co z tego będzie Tripl to tripl znając życie wyjdzie obronną ręką albo bardzo miło zaskoczy :) Rakiety E.T 2 cale tych to jestem ciekaw jak diabli czy nadal trzymają poziom.. oraz ten fenomenalny Silent Night mmm.. wisienka na torcie ! zrobi robote na niebie ? czy zamierzasz te kosteczki połączyć czy raczej odpalanie pojedyńcze. ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2020 o 07:19, Kamil911 napisał:

Mniej, co nie znaczy gorzej ja tu widzę jakość.. kosteczki z PM oraz.. no właśnie ! Sky Adventure wielka niewiadoma ciekawe co z tego będzie Tripl to tripl znając życie wyjdzie obronną ręką albo bardzo miło zaskoczy :) Rakiety E.T 2 cale tych to jestem ciekaw jak diabli czy nadal trzymają poziom.. oraz ten fenomenalny Silent Night mmm.. wisienka na torcie ! zrobi robote na niebie ? czy zamierzasz te kosteczki połączyć czy raczej odpalanie pojedyńcze. ? :)

Raczej pojedynczo, chyba że wyjdzie jakieś połączenie tego jeszcze nie wiem. Co do rakiet ma być ta sama partia co rok temu czyli powinny trzymać poziom, mnie rok temu te rakiety bardzo zaskoczyły. Jeszcze dojdzie parę mały kostek, których nigdy nie miałem ale to tylko do przestrzelania. W sumie już są tylko muszę zdjęcie zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komety za dużo w życiu nie kupowałem, akurat trafiłem dobrą cenę zobaczymy co to będzie.  Gaooo gratis :D  No i chyba jeszcze coś dojdzie wtedy to już na pewno koniec ... 

 

VHRTQ1X.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kometa taka mało popularna przynajmniej na forum mało widzę ją u ludzi a ma dobre kostki przynajmniej te które widziałem na filmikach dają radę więc myślę że będziesz zadowolony ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te małe kosteczki Komety aka Magictime to akurat nie głupi pomysł :) i dobry wybór bo dają radę a nie ma sensu przepłacać za inne bardziej znanych importerów skoro cena tych też nie była wysoka, wkońcu to kosteczki głównie do zabawy przed północą. Dobry gratis dali Elegia fajna mała kosteczka do zabawy ideolo ogólnie Gaoo jest akurat spoko. :) no i masz drugi GRATIS w postaci fontanny. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wlatuje kolejny Upik, jeszcze jedna paczka rakiet i jestem gotowy na sylwestra. Ze sklepów już raczej nic nie dojdzie, wszystko co chciałem mieć już mam :D Miałem zamiar polować na rakiety w Auchan te które były do kupienia na sztuki. Padło na inne, paka dojdzie to wstawię zdjęcie. 

uf4qvDt.jpg

Edytowane przez drewniak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zakupy postawienie na sprawdzone przez forumowiczów popularne produkty. Dla odmiany drugi i trzeci zakup złożony z egzotycznych kostek dla poszerzenia świadomości pirotechnicznej i przetarcia szlaku dla innych - o ile wystawisz opinię o kostkach po Sylwestrze. Wyrzutnia ESO od jakiego importera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mantis napisał:

Pierwsze zakupy postawienie na sprawdzone przez forumowiczów popularne produkty. Dla odmiany drugi i trzeci zakup złożony z egzotycznych kostek dla poszerzenia świadomości pirotechnicznej i przetarcia szlaku dla innych - o ile wystawisz opinię o kostkach po Sylwestrze. Wyrzutnia ESO od jakiego importera?

ESO o ile dobrze pamiętam jest od SRPYRO, trzeba trochę popróbować czegoś innego :D Jak bym miał kupować co roku to samo to trochę się mija z celem. Może uda mi się coś nagrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Martino30 napisał:

Rakiety podobno miodzio ?dobra jakośc  w niskiej cenie

Dlatego się na nie skusiłem, ciekawe jak wypadną na tle rakietoszelek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na filmie większe rakiety z tego zestawu wyglądają bardzo dobrze :)  Pojedynek z szelkowymi może być ciekawy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...