Skocz do zawartości

[Ssak] Stuff 2020/21


Ssak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów, przedstawiam mój stuffik na nadchodzące święto piromaniaków ?. W tym roku planuje zrobić mały pokazik na loncie :fireworks:

IMG_20201015_181217~1.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem że zapewne i twój stuff się pojawi, nie myliłem się i oczekiwałem na niego. ;) Same ciekawe kosteczki estetycznie poukładane z pięknymi szatami graficznymi :D Ciekawi mnie najbardziej ta kosteczka CRAZY..  na filmie wygląda okej ;) ale żaden efekt nie odda tego na filmie co jest na żywo. Dalej PX-PRO 6 mi się podoba fajniutka :D znalazły się też Petardy zawsze to fajna zabawa i urozmaicenie nocy sylwestrowej za to plusik, Ale wobec ciebie mam wyższe wymagania i liczę na jeszcze parę kosteczek z twojej strony i będzie pięknie. ! :)

Edytowane przez Kamil911
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzopoczęcie z mocnym przytupem, Reggae kozak, reszta też niczego sobie.

Te petardy uzi tylko słabe, miałem je ale na szczęście jako gratis więc mi nie żal.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wszystkich kostek które masz w stuffie miałem tylko Crazy z Triplexa. Na tyle mi się spodobała dwa lata temu, że rok temu też ją kupiłem nawet x2. Skromna ale robi robotę kombinacją układów. Ja pewnie tyle huku bym nie kupił ale i tak Stuff chętny do obserwowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wpadła mała aktualizacja Stuffu.Rakiety RS9BP14 Best price,emitery Exploder 5 i single shoty Signature range SS30SIGF2

IMG_20201208_165300~1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromne te rakiety ? ciekawe jak wypadną single bo wydają się duże ale jednak to nie daje mi przynajmniej takiej frajdy co ładunek kulisty xd ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem singli i kupiłem z ciekawości do porównania np. z rakietami jak się prezentują.A te rakietki faktycznie są dość spore mam nadzieję że się spiszą :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe opinie, postaram się machnąć jakiś pokazik szkoda tylko że jedynie xenon ma lont rezerwowy xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Ssak napisał:

Dzięki za miłe opinie, postaram się machnąć jakiś pokazik szkoda tylko że jedynie xenon ma lont rezerwowy xd

chciałeś w ten sposób łączyć? Zawsze możesz zrobić dziurkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dam najwyżej jeden główny lont tak jak kiedyś robiłem tylko wtedy za szybko wszystko się odpaliło i wszystko na raz waliło :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...