Skocz do zawartości

Własny sklep z fajerwerkami


Sevento

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Co pewien czas wraca pomysł stworzenia własnego sklepu stacjonarnego i internetowego, który istniałby przez cały rok. Praca u kogoś jak to praca - kokosów się nie zarobi, a pieniądze są potrzebne do życia. I tak, wiem, poza sezonem z fajerwerkami trudno coś dobrego zarobić, ale mam małego asa w rękawie takiego, że w moim mieście mój sklep byłby precedensem - nigdy nie było całorocznego, tylko okresowe.

Mam dwa pytania - procedury. Wiadomo, że trzeba spełniać określone normy - jakie?

Drugie - ile potrzeba pieniędzy na start? Powiedzmy, że wynajmowałbym lokum

Edytowane przez Sevento
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam widzisz jaka sytuacja na rynku, sklepów jest multum a i tak wszyscy kupują w 3-4ech max i to wszystko. Do tego teraz jest pandemia więc jeszcze gorsze czasy. Chcesz się w to pobawić i zobaczyć co i jak to ustaw stragan na sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie fajna sprawa zawsze lepiej robić na siebie niż na dziada tylko właśnie piro drogie więc i wkład będziesz musiał zrobić duży skoro chcesz stacjonarny to i jakoś budynek wynająć trzeba no chyba że masz coś swojego to lux bo dużo kosztów odpada i pewnie z piro jest masakrycznie dużo papierków zwłaszcza po tych nalotach w zeszłym roku pomysł świetny tylko przemyśl dobrze bo dużo będzie to kosztować i na rozpoczęcie sklepu żeby się przebić musisz mieć coś do dobrego lub super promocje a to wiadomo koszty na początek plus jeszcze teraz ten virus więc może na początek tak jak kanalia napisał może lepiej zacząć od straganu na sylwestra kolega z pracy jeździ po odpustach i na Sylwka to dobra kaska tylko wiadomo niedziela/sobota wyjęta z życia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...