Skocz do zawartości

[Gokusa] 2020/2021


Gokusa

Rekomendowane odpowiedzi

UU to czekamy na dalsze pokazy kolekcji :D Wszystko fajnie ale mi jakoś rakiety średnio pasują nie jestem fanem trochę drogie jak do efektu jaki prezentują :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tr06 miałem w tamtym roku w stuffie fajne były ale za 35zl :P Jeżeli masz fantasy thunder crackling z 2k19 to klapa roku udało mi się puścić 2 paczki po rodzinie ale to nie te same efekty co 18' 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kamils38 napisał:

UU to czekamy na dalsze pokazy kolekcji :D Wszystko fajnie ale mi jakoś rakiety średnio pasują nie jestem fanem trochę drogie jak do efektu jaki prezentują :D

A już byście chcieli wszystko widzieć, petardy były, wyrzutnie z gratisu były, pare moździerzy/szelek i rakiety, komplet xd tez nie przepadam ale Alcory i FCT 2018, ten typ bazooki, starlight, stellar, king rocket, nie wadliwe cosmic przekonały mnie do siebie i cena tez znośna ??

9 godzin temu, Romano napisał:

Tr06 miałem w tamtym roku w stuffie fajne były ale za 35zl :P Jeżeli masz fantasy thunder crackling z 2k19 to klapa roku udało mi się puścić 2 paczki po rodzinie ale to nie te same efekty co 18' 

No ja kupiłem po 46,  taniej nie znalazłem niestety?‍♂️ No niestety 2019, 2018 w sklepach nie było, na elicie sprzedam, tam wszystko dzieciaczki łykają (żart) xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, kamils38 napisał:

Jedziesz prawie tak dobrze jak legenda o wielu twarzach tego forum ? te alcory jedynie mi chyba przypadły 

Ten styl kupowania bardzo przypomina kogoś. Czekamy na Twój werdykt @k4n4li4 :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mantis napisał:

Ten styl kupowania bardzo przypomina kogoś. Czekamy na Twój werdykt @k4n4li4 :)

No nie mój styl xDD Ogrom petard/emiterów i rakiet to trzeba przyznać ale ja wolałbym wyrzutnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kamils38 napisał:

Kto jak kto ale żeby k4n4li4 nie czaił bazy ?

Może tak będzie lepiej xD

To mi przypomina odkrywanie przeciwników jak w Scooby Doo na końcu każdego odcinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym mowa Panowie, ja się na nikim nie wzoruje, kupuje to co mi się podoba i moim zdaniem ma to coś, wyrzutnie tez mam, ogólnie teraz praktycznie przestuj w zakupach bo źródełko wyschło, a to co udostępniałem to już dość dawno kupiłem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam wystawę, nacieszyli oczy to do domu ???

W dniu 24.08.2020 o 13:08, mantis napisał:

Kolejny zrzut spadochronowy FT6. Jeśli kostki to gratis, dostałeś gratisu nieporównywalnie dużo jak na takie zamówienie. Ewentualnie masz w sklepie respekt stałego klienta.

Co do respektu to nie wiem ale miałem chody, pomylili się i za dużo sypnęli xd nie no żartuje, jak pisałem poniżej, machony miał urodziny i dodawali kostkę za każde 100 zł (czego nie wiedziałem i przyfarciło mi się, ze w tym czasie zamówiłem) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No taki karton FT6 to mógłbym postawić obok zimnioków w piwnicy ?

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
10 minut temu, kamils38 napisał:

Trochę strzelania Będzie ? Jak cenowo ??

 

Ja już za dużo mam tego strzelania ale jeszcze coś dokupie, spokojnie ? Z rabatem 1755 zł xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mroczny napisał:

Normalnie wariat... aż mnie delikatnie tyłek zabolał bo mam mniej :DD

Ty już pokazałeś na co Cię stać i było dużo dobrego, teraz ja muszę jakoś się wykazać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...