Skocz do zawartości

TP2 Emiter Dźwięku


N0n4m3r

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa: TP2

Importer: Tropic

Klasa: P1

Il. sztuk: 20

NEC: 3g/szt. | 60g/opak.

Flara: tak, czerwona

Cena: 14.90zł(fajerwerki shop), 18.49zł(pirohit), 14.99zł(piroart)

Opis: 

EMITER DŹWIĘKU KL. P1 Sprzedawać w oryginalnym opakowaniu. Produkt przeznaczony do odstraszania ptaków i dzikiej zwierzyny.
Tylko do użytku na zewnątrz. Nie używać w miejscach publicznych. Nie używać do celów rozrywkowych. 

Rodzaj efektu: głośny huk |Poziom ciśnienia akustycznego: 120dB(AI)@40m |  Minimalna odległość bezpieczna: 40 m | Bezpieczna odległość odpalania: 15 m
Czas opóźnienia systemu inicjującego: 5-13 sek. | Zawsze używaj odpowiednich środków ochrony indywidualnej, które muszą być zgodne z normami:
- dla ochrony oczu - EN 166 (wytrzymałość mechaniczna B) /-- dla rękawic — EN 12477 /- dla ochrony słuchu — EN 352-2 | Położyć pojedynczy wyrób na gruncie, 
zapalić system inicjujący na jego końcu i oddalić się natychmiast na odległość co najmniej 15 m. | Nie odpalaj wyrobu jeśli nie możesz całkowicie kontrolować
nieobecności ludzi do minimalnej odległości bezpiecznej. | W przypadku niewypału odczekać 15 min., a następnie namoczyć w wodzie.
Przechowywać w suchym pomieszczeniu w temperaturze pokojowej. | Wyrób przeznaczony dla osób które ukończyły 18 lat. (zeskanowane ze zdjęcia)

Dość głośne (jak na moje ucho), podobno lepsze od fp3 nwp, ale nie miałem porównania, więc nie wiem.

12.thumb.jpg.7dc0993a30c912dbe0886ea5babbab47.jpg

 

Edytowane przez N0n4m3r
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...