Skocz do zawartości

[Grubbert&Kamils38] GRUBBILS38 20/21


Grvby

Rekomendowane odpowiedzi

                                                                                                                              Witam Wszystkich! 

Tegoroczny sylwester będzie drugim z kolei gdzie będziemy strzelać razem z kolegą Kamils38.W tym roku planujemy pojechać gdzieś na Podhale i strzelić pokaz w górach,co zawsze było moim marzeniem,w śniegu po pas i przy mocnych trunkach?Nie będziemy korzystali z systemu,żadni z nas zawodnicy,po prostu nauczeni zeszłorocznymi błędami postaramy się jakoś to ogarnąć aby było "Sikalafą".Do tego co mamy obecnie dojdzie jeszcze sporo innych rzeczy,głownie ze strony Kamila,który obiecał że w drugiej połowie roku wjedzie na grubo?.W tym roku odpuszczamy petardy,zostało nam tego tyle że spokojnie można by zupę dla wojska ugotować :D.Zdjęcia do tematu oczywiście będzie dodawał też Kamils38.

f3f6e751e529a9cf.jpg

 

Edytowane przez Grubbert
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko witam wszystkich w nowym roku jak wyżej Maciek napisał jedziemy nie śpimy let's play a game ?

811669e6a0543f48.jpg7a64f8b05df83409.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega kamil to zakupy pewnie na gorzowie i petardzie.Jak na lipiec to zapasy spore patrząc na sylwestra że tak powiem w delegacji. KING 2 fajny kompot, prawdopodobnie k4n4li4 takowe posiada.Silber heuler ogólnie wszysto z rodziny heuler do zabawy jest za***iste :) co do panty nigdy nie strzelałem, tak samo jak weco.Udanej miejscówki i zdrowa z fartem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I cyk, znając wasze ambicje szykuje się jeden z większych tutejszych stuffów. Mam nadzieję, że huku nie zabraknie? ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KaMMiL napisał:

I cyk, znając wasze ambicje szykuje się jeden z większych tutejszych stuffów. Mam nadzieję, że huku nie zabraknie? ?

Nie,nie braknie na pewno Kamilu ;) Nakupiliśmy tego z 38 w zeszłym roku jak nienormalni,już w Grudniu się zarzekałem że nie kupię petard a wyszło jak wyszło...Karabinek na QM to chyba z całych paczek będę robił :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie pierwszy do komentowania ale mogę pogratulować udanych zakupów 

 

King2 jak z Gorzowa to git bo po normalnej cenie tak średnio opłacalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, k4n4li4 napisał:

No niestety nie pierwszy do komentowania ale mogę pogratulować udanych zakupów 

 

King2 jak z Gorzowa to git bo po normalnej cenie tak średnio opłacalny

Tak,Kamil łowca promocji ?Na filmie prezentuje się całkiem nieźle poza sekwencją zielono-żółtą.Chociaż nie ma co na to patrzeć bo np taki Samum na filmie wygląda średnio a na żywo gniecie nieprawdopodobnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Głośny zestawik. Poleżakuje w winnicy 5 miesięcy, o ile nie zawadzi o jakąś uroczystość typu Święto Wojska Polskiego 15 sierpnia,  Święto Niepodległości 11 listopada...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cylindryczne doładowanie! 6 zostało z zeszłego roku,12 dotarło w tym.Mówcie co chcecie,dla mnie te moździerze są piękne! :fireworks:

620793aac983ef45.jpg

db31b5a5259da694.jpg

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzał z rury ma to coś,szerokie i nawet gęste efekty jak na tą gramaturę.Fajne jest to że efekty się nie powtarzają w takim refil secie.Mam nadzieję że nie obdarli Cię z ceną.Na takiego Scream od tropica też mam ochotę, może wpadnie w tegoroczny stuff ale to pewnie bliżej sylwestra :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw tej el titanio ?Cylindry w miarę dobra cena,no to skorzystałem,są dużo lepsze niż dwójki <nwp> od Super Power-a.Panie jak za mały? ???️?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grubbert napisał:

Sam jestem ciekaw tej el titanio ?Cylindry w miarę dobra cena,no to skorzystałem,są dużo lepsze niż dwójki <nwp> od Super Power-a.Panie jak za mały? ???️?

Za mały i tyle ale więcej nie napiszę bo ?‍♂️patrzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, k4n4li4 napisał:

Szeleczki zacne, huk niezły ale dla mnie za mały kaliber ?

Wszystko jest spokojna pana rozczochrana :P hahaha

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z tej strony Gruby 2 xd 

Jak wszyscy tak kupują bo ma już nie być to i jak kupiłem kilka paczek :D i to z mojej strony chyba na tyle jeżeli chodzi o słabe petardy :P ewentualnie jak wyjdzie jakaś super nowość warta uwagi ale się chyba nie zanosi ? 

d556ab170cd8ad4emed.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...