Skocz do zawartości

[Grubbert&Kamils38] GRUBBILS38 20/21


Grvby

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o mnie to na 99,99% koniec na ten rok.Całość wystarczy do zabawy przed 24 jak i do hucznego przywitania 2021r! :D Reszta w rękach Kamils-a38.W najbliższych dniach wleci zdjęcie całości mojego arsenału,a po świętach tego co mamy wspólnie ?

974e96ef4fcb3ded.jpg

Edytowane przez Grubbert
Tekst.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo 320 Gruby 1 dodał coś od siebie z zakupów na czarny i nie tylko to i ja coś dodam pierwsza część zakupów :D

Nieoczekiwanie ten rok zrobił się bardzo hukowy ??

27ed500ad00fb5a3.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam już starczy teraz mnie coś kupcie! Na co ci te serducho? Będziesz Kamilowi wyznawał miłość? :D

 

4 godziny temu, Piro Wiesław Miro napisał:

Pozdro dla Elity ?❤️❤️❤️??

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, k4n4li4 napisał:

Wam już starczy teraz mnie coś kupcie! Na co ci te serducho? Będziesz Kamilowi wyznawał miłość? :D

 

Dzięki

Kupiłem narzeczonej aby się nie "nudziła" w sylwestra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, k4n4li4 napisał:

Wam już starczy teraz mnie coś kupcie! Na co ci te serducho? Będziesz Kamilowi wyznawał miłość? :D

 

Dzięki

Wszystkiego za kilka koła a gość kupił serduszko za 2 zł xd hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle przydumbumiłeś. Mogłoby być na rynku więcej kostek w układzie X, bo ten schemat ma potencjał, byleby się trafiał częściej w kolorowym piro.

Retorno 100 na filmikach dynamika tych salutów wygląda genialnie, jakby się urwał z bata na dzikim rodeo. Za taką cenę wyrwaną na black friday-u, to można było sobie pozwolić.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnia aktualizacja która kończy ten rok zakupowy dziwny rok aczkolwiek dla mnie i Grubberta pirotechnicznie bardzo udany, poszliśmy bardzo grubo tego roku i zdobyliśmy wyrzutnie które 95% społeczeństwa nawet nie wie że istnieją :D Ostatnie zamówienie z czarnego piątku :P Swoją drogą jest to moja pierwsza 50 w życiu ?

c56a1b10cabfd1f0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artemis i Retorno lepiej trafić nie mogłeś obie kostki prezentują wysoki poziom wolę nie wiedzieć jak sąsiedzi zareagują po odpaleniu hukowej kostki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kamil911 napisał:

Artemis i Retorno lepiej trafić nie mogłeś obie kostki prezentują wysoki poziom wolę nie wiedzieć jak sąsiedzi zareagują po odpaleniu hukowej kostki :P

Gdyby było mało to jest jeszcze el-tianio 30 mm xd i kilka małych więc myślę że będą zadowoleni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam 

A więc tak oto kilka fotek całości, nic już nie dojedzie jedynie może jakieś mini projekty czy tam karabinki zrobione przez nas możliwe, że pojawią się z nich zdjęcia :D Jest jeszcze masa petard, ale tego nie ma co pokazywać bo to kupione na zapas lub jak inni piszą na gorsze lata :P 

a7c4e620a43c2c32.jpg5b9ec6997d93a308.jpgb29c16a6125857c4.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towaru jak na dobrym stoisku :D Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to seta Retorno 100 nie zawiedziecie się na niej, miałem ją rok temu i odpalona na blokach uciszyła wszystkich w okolicy :DD Do tego cała masa innych kostek i rakiet szczególnie interesująco wygląda rakieta Rain Fire, albo mi się wydaje albo nie ale chyba jest większa niż 2,5" ep2012?

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mroczny napisał:

Towaru jak na dobrym stoisku :D Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to seta Retorno 100 nie zawiedziecie się na niej, miałem ją rok temu i odpalona na blokach uciszyła wszystkich w okolicy :DD Do tego cała masa innych kostek i rakiet szczególnie interesująco wygląda rakieta Rain Fire, albo mi się wydaje albo nie ale chyba jest większa niż 2,5" ep2012?

To rakieta 2,5 kupiona w zeszłym roku w euro-pyro ?Symbolu nie pamiętam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff kosa, domu zabrakło by to pochować. Ilość połączona w parze z jakością.

W tym momencie prowadzicie razem z @Kamil911 w kategorii wielkość stuffu 2020.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile musiało zająć same wyłożenie tego ?. Ile tu znakomitych wyrzutni?. Chciałoby się zobaczyć na żywo wasze strzelanie ?

Edytowane przez damian7878
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być Podhale,góry,śnieg,mocne trunki.Skończyło się tak że strzelanie w tym roku robimy 2-częściowe.W sylwestra każdy u siebie postrzela przed domem czymś mniejszym,jakieś pierdółki,rakiety,petardy itp.Natomiast pokaz "sylwestrowy"odbędzie się u nas w Nowy Rok :D Lepszy rydz niż nic! ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Post wyżej NIEAKTUALNY!!!!! :D WSZYSTKO WRACA DO NORMY :D Strzelanie odbędzie się 31.12,niestety Podhale to nie będzie,ale będziemy strzelać na prywatnym ogrodzonym placu u kolegi Kamila.Na godzinę zero idą same konkrety,reszta do zabawy przed północą ?Dzis próbowaliśmy ustalić kolejnośc,co kiedy leci:

cebe1456299e0272.jpg

A tutaj sprzęt do zabawy przed północą,jakość kiepska bo nie chciało mi się z fotela wstawać :D 

071b706d1f7fbd66.jpg

Edytowane przez Grubbert
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Panie.. Fajerwerki wszelkiego rodzaju, chyba każdy by znalazł coś ulubionego dla siebie wśród Twojego stuffu :D

Jestem ciekaw jak Panta wypadnie i JW8002

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić chłopaki - świetna robota! Stuff robi na mnie duuuże wrażenie, produkty starannie dobrane. Będziecie mieli wiele uciechy z odpalania i podziwiania efektów. Brawo ! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...