Take care of safety!

Coronavirus (COVID-19) poses a very serious threat to many people in the world. However, we can all help stop the danger. If possible, stay home to protect yourself and others.

If you want to learn more about the current situation and the recommendations of the World Health Organization (WHO) -> click <-

Jump to content
Kuba_00

Sprzedam Spory zestaw petard między innymi dum bum 5g, ps5, tp4

Recommended Posts

Posted (edited)

Cześć

Mam na sprzedaż trochę zbędnego mi stuffu. Na pierwszym zdj wszystko jest zapakowane w oryginalne folie. Sprzedaje jedynie całość.

9E69D943-7483-4BE7-B50B-F9C2BB56536A.jpeg

97F26BB4-D226-48A1-9008-D075E062A0AD.jpeg

D58B401B-6146-46AB-A28F-155910A2F7A5.jpeg

Edited by Kuba_00

Jak już zakładasz temat i próbujesz coś sprzedać to podaj cenę za całość oraz rodzaj płatności i dostawę.

• Thanks 1

W dniu 23.04.2020 o 10:42, Kamil911 napisał:

Jak już zakładasz temat i próbujesz coś sprzedać to podaj cenę za całość oraz rodzaj płatności i dostawę.

Chce 400 za to...

Godzinę temu, Piotrek007 napisał:

Chce 400 za to...

A kto powiedział, że cena nie jest do negocjacji ?

Godzinę temu, Piotrek007 napisał:

Chce 400 za to...

Nawet napisałem w konwersacji z tobą ( jak już piszesz na ty 😉), że jestem skłonny do negocjacji.

9 godzin temu, Kuba_00 napisał:

A kto powiedział, że cena nie jest do negocjacji ?

Nawet napisałem w konwersacji z tobą ( jak już piszesz na ty 😉), że jestem skłonny do negocjacji.

Nie rozumiem dlaczego tak naskakujesz na niego podał cenę jaką ty oczekujesz za ciebie gdzie jest to twoim obowiązkiem jako osoba sprzedająca powinieneś być mu wdzięczny,  ponieważ ty z łaski swojej tego nie zrobiłeś a tak nawiasem taki temat powinien trafić do kosza.

2 godziny temu, Kamil911 napisał:

Nie rozumiem dlaczego tak naskakujesz na niego podał cenę jaką ty oczekujesz za ciebie gdzie jest to twoim obowiązkiem jako osoba sprzedająca powinieneś być mu wdzięczny,  ponieważ ty z łaski swojej tego nie zrobiłeś a tak nawiasem taki temat powinien trafić do kosza.

Po pierwsze nie wiem gdzie w mojej wypowiedzi naskoczyłem na niego jedynie wspomniałem , że cena jest do negocjacji co zresztą  napisałem mu na pw,  ale no niestety polskie comunity i już więcej Ci taki nie odpisze najpierw zawraca głowę, a później kontakt się urywa, po drugie proszę bardzo mój temat może trafić do kosza tylko proszę powiedz mi w jakim temacie mam wystawić ogłoszenie, gdyż jest ich pełno, ale niestety większość jest bardzo ograniczona do poszczególnych produktów, a jak widać u mnie jest trochę różnorodności. Mam nadzieje, że tym razem nie „naskoczyłem” na nikogo 😉

3 godziny temu, Kuba_00 napisał:

kontakt się urywa,

Bo np osoba nie jest zainteresowana. A tak jak napisał Kamil911, cenę trzeba podać żeby później na pw nie " zawracać głowy".

Temat dla mnie zamknięty.

4 minuty temu, Piro man napisał:

ile za jedną paczkę dum bum 5g?

Interesuje mnie raczej sprzedaż całości, bo, nie chce się bawić w sprzedawanie pojedynczych produktów.