Skocz do zawartości

Przygotowania - kiedy zaczynacie zakupy sylwestrowe?


kodec13

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam do was pytanie, jestem bardzo ciekawa kiedy zaczynacie przygotowywać się do sylwestra? ;) dokładniej chodzi mi o zakup fajerwerek, wiadomo, że w sklepach są przed czasem, ale nagle zawsze jest taki wysyp ludzi, a później nic ciekawego nie zostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście zaczynam już przygotowania najlepiej jest przygotowywać się już zaraz po nowym roku czyli już od stycznia można zacząć coś już powoli zbierać aż do końca listopada potem w grudniu jest już ciężko cokolwiek  wybrać bo większość produktów jest po przebierane i ceny.. co najważniejsze też lekko idą w górę dlatego też nie warto zwlekać z tym na ostatnią chwilę. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze @Kamil911 mowi. Styczen poczatek i cos jeszcze wybierzesz. Później już przebrany towar i czekasz na ostatnia chwile. Wtedy ceny szybuja w górę wiadomo okazja jest to trzeba wykorzystać. Jak zerkniesz na temat naszych forumowych stafuf to sam sobie odpowiesz na pytanie kiedy zaczac zbierac asortyment. Duzo osob ma kupione i to nie sa pojedyncze wyrzutnie. Tylko konkrety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zaczynam styczeń-luty. Wiadomo, że w tym okresie to już mocno przebrane po sylwestrze ale za to taniej. No oczywiście nie sprawi to, że wydam mniej na fajerwerki a raczej, że będę miał więcej za te same pieniądze. Dalej to już jak coś się ciekawego pojawi w ciągu roku ewentualnie czarny piątek  ale ten to przeważnie odpuszczam bo te promocje nie są jakieś lepsze od tych noworocznych no i ilość posiadanych fajerwerek sprawia, że już nie mam parcia by coś zakupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Przygotowania - kiedy zaczynacie zakupy sylwestrowe?

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...