Skocz do zawartości

Produkty dla Pasjonatów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Użytkowników tego forum.

Mam do Was pytanie, które może Was zainteresować,
Jedna z dużych hurtowni (celowo nie wymieniam jeszcze która) planuje wystartować ze sklepem internetowym (dokładnego terminu jeszcze nie znam, ale raczej druga połowa roku).
Jak wiadomo, produkty głównie idące (mix efektów), dlatego z mojej strony padła propozycja, aby spróbować zrobić sekcję pasjonat, w której znalazły by się takie cuda jak Super White Strobe i ...
 

...no właśnie jakie kostki by były najbardziej interesujące.
Można by dodać kilka pozycji, które by były na stanie w małych acz wystarczających ilościach (bo poza grupą docelową nikt nie będzie nimi zainteresowany) właśnie pod kątem osób wykonujących samodzielne pokazy(i promujących pirotechnikę). Wstępnie mowa była o Klasku i Tropic Pro (który jest piekielnie drogi), od razu mówię, że Funke odpada (przeważają i nikt nie chce głowy nadstawiać), co byście chcieli zobaczyć w takim sklepie ?

Od razu dodam, że ceny będą najlepsze :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja być na Tropic Pro. 

Nie przesadzajmy z tym piekielnie drogi. Bo ma tez kostki które sa w rozsądnej cenie. Nie mowie o układzie \|/ bo ten do tanich nie należy. 

Np sprawdzone dobre 50mm. Dodatkowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T Pro już w hurcie jest zauważalnie droższy od konkurencji i jest ryzyko, że popyt może być znikomy (kwestia biznesowa czy i ile zamówić).
Wczoraj na magazynach widziałem chyba wszystkie 50mm jakie ma w ofercie Piromax, na pewno będzie tego więcej jak zaczną przybywać dostawy.

Pomocne byłyby symbole, oczywiście będzie można kupić online jak i stacjonarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony fajnie, że ludzi się pytacie o zdanie ale z drugiej mogą być potem "ale" bo ktoś coś rzucił, wy sprowadziliście i zalega na magazynie.

 

Tropic pro może i drogi ale jak narazie nie ma konkurencji no chyba, że Tomaszek ale tego tak na prawdę mało kto miał i nie ma potwierdzenia czy to dobre czy nie no i cena z deka też wysoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, k4n4li4 napisał:

Z jednej strony fajnie, że ludzi się pytacie o zdanie ale z drugiej mogą być potem "ale" bo ktoś coś rzucił, wy sprowadziliście i zalega na magazynie.

 

Tropic pro może i drogi ale jak narazie nie ma konkurencji no chyba, że Tomaszek ale tego tak na prawdę mało kto miał i nie ma potwierdzenia czy to dobre czy nie no i cena z deka też wysoka

Po to są propozycję, żeby rzucać :D
Wiadomo, że chodzi o to, żeby połączyć popyt z podażą, z takiej listy wybrać najwartościowsze propozycję i dać na sklep.

Tropic Pro jest propozycją, żeby na próbę kilka było, a czy konkurencji nie ma ?
CS1352X14, CS1352X9, CF1352X6, C493SW - na żywo nie do opisania. Przeciętny klient na to nie spojrzy, pasjonat za to użyje w pokazie, promując przy okazji pozytywne cechy pirotechniki, co jest w jakimś stopniu odpowiedzią na działania pewnych grup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między tymi kostkami jest taka mikroskopijna różnica, że Klaska może kupić i używać (póki co) każdy, a JW7012 jest koncesjonowana :D

Ja nie twierdzę, że to co podałem jest numerem 1 w ofercie, to był po prostu przykład dobrych wyrzutni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mpiwowski napisał:

Kolorowa, prawdziwe video:

Już nie taka fajna. :D

Z niebieskiej wolałbym taką:

 

A ja tą ;>

Gusta i guścik, odpuśćmy jednak Jorge bo jak sądzę 100% pro jest na f4. Jak dla mnie do przejrzenia produkty Klaska z tej kategorii, wyłączając z niej wyrzutnie- w większości podkręcone filmy; http://www.klasektrading.cz/eng/cat-f3#c105 Im większy wybór OR oraz SSów tym lepiej. Kolejny czeski producent- Tarra. Również warto od niego wziąć pod uwagę OR , rzymskie czy SSy, które są w większości na F3 - niespotykane u Polskich importerów. Z wyrzutni zdecydowanie im więcej Tropic Pro, tym ciekawiej bo zawsze coś się dobierze pod pokaz. Z Tripla cała seria Final Cake, wyrzutnie nie strzelające mixem typu TXB499, TXB593, TXB400, TXB882, TXB881-  pewniaczki ze sprzedażą. Cała seria profesjonalnych z Komety jest również warta uwagi. Z PM seria muzycznych... Z Jorge Eden JW2039, Malachit JW4059, JW803, JW804, JW807, JW808, JW904, LDC133 czy LDC134. Piromax seria pro... Można tego wymieniać w nieskończoność, każdy importer ma coś ciekawego do zaoferowania. Dlatego skupiłbym się na nieosiągalnych dla zwykłego kowalskiego w Polsce produktów jak wspomniałem w 4 pierwszych zdaniach od Klaska i Tarry :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na taką odpowiedź właśnie liczyłem.

OR i SS - zupełnie o nich zapomniałem, a rzeczywiście na próbę mogło by się pojawić kilka pozycji,
Triplex Final Cake - są dostępne zarówno w wersji 19s jak i 25s, one są lubiane,
Piromax Pro - j/w
Tropic Pro - na początek kilka pozycji jak najbardziej,  ale raczej nie wszystkie, mój pomysł jest skierowany w konkretnego odbiorcę i jeżeli nie wypali, to będzie jednorazowa akcja,
Jorge, Triplex - te akurat ściąga się szybko, większość jest dostępna na stanie w sezonie,
PM muzyczna też mi chodziła po głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nalegałbym, aby się pojawiły skoro ma to być skierowane pod grupę pasjonatów. Jak można zauważyć w polskim intenecie zupełne pustki w tej kategorii. Czasem na Arce coś się pojawi i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No seria muzyczna zdecydowanie, sam zaopatrzyłem się w 5-6 rodzajów tych kostek.

Co do Final Cake, teraz są nowe partie. Dużo gorsze niż dawne stare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście widziałbym całą serie muzycznych kostek PM i Tropic Pro głównie mam na myśli wyrzutnie kątowe  to taki priorytet oraz całą serie Final cake dobrze byłoby też zaopatrzyć się w produkty Triplexa wyrzutnie 25/49sh również byłyby bardzo mile widziane na sklepie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mpiwowski napisał:

Swoją drogą start sklepu to jedno, ale jak ceny będą za przeproszeniem z d*py to i tak nikt nie kupi. :D

musi być -50% a drugie 50% w gratisach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, k4n4li4 napisał:

musi być -50% a drugie 50% w gratisach :D

Widzę, że przechodzicie ze skrajności w skrajność :D

Nie mogę mówić za dużo, ale gwarantuję, że nie robi stoi za tym przysłowiowy Zenek z Mańkiem z własnym garażem.
Na dniach przedstawię te propozycję osobie decydującej i już wstępnie będzie można działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ktoś tam napisał:

Widzę, że przechodzicie ze skrajności w skrajność :D

Nie mogę mówić za dużo, ale gwarantuję, że nie robi stoi za tym przysłowiowy Zenek z Mańkiem z własnym garażem.
Na dniach przedstawię te propozycję osobie decydującej i już wstępnie będzie można działać.

Jesli dostaniesz za to premię to się lepiej postaramy w tym temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będą ceny poziomem virusa 54 z Carrefoura to nas macie, a tak poważnie prawie każdy sklep ma ten sam asortyment, na pewno mile widziane muzyczne kostki od Pyromorovia. Dodatkowo jakieś fajne kątówki, które nie zwalą z nóg ceną, do tego jeżeli u jakiegoś producenta są wachlarze coś a'la powyższe Jorge, ale F3, aby było ganc legal to ogromny plus, tego prawie nikt nie ma.

Po za kostkami mile widziane stroboskopy, bo zawsze robią efekt na pokazie, lonty i jakiś palnik np. atomic co kosztuje z 12 zł to tak mniej profesjonalnie. Wkurza strasznie jak zamawiasz kostki i nie ma lontu na stanie, a branie z innego sklepu jest już nieekonomiczne. 

W kwestiach logistyki - paczkomaty. Arka korzysta i chętnie tam kupuje, bo nie muszę się z kurierem "użerać". InPost daje zarówno paczkomaty jak i punkty odbioru paczek np. sklepy monopolowe.

Edytowane przez mlodinho10
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mlodinho10 napisał:

W kwestiach logistyki - paczkomaty. Arka korzysta i chętnie tam kupuje, bo nie muszę się z kurierem "użerać". InPost daje zarówno paczkomaty jak i punkty odbioru paczek np. sklepy monopolowe.

To. 

Paczkomat jest często decydującym czynnikiem o wyborze takiego, a nie innego sklepu. Dla mnie jest decydującym czynnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po wstępnej rozmowie.
Większość propozycji jest ciekawa i możliwa do zrealizowania.

Kategoryczne nie padło tylko w przypadku SS i OR.
Z nimi jest jak z Funke, podobnie obchodzą prawo.

O ile ten pierwszy przesypuję (np. petarda NEC = 5g ma w rzeczywistości 7-9g) i trochę ludzi miało już przez to wizytę, o tyle Czech próbuje obejść F4.
Z miernym skutkiem.
Przepisy mówią, że produkt ma stać stabilnie, więc musiały by one mieć co najmniej fabrycznie zamontowaną podstawkę.
Inaczej F4 (to nie działa tak jak u jednego pana, który twierdził, że jak wyrzutnia nie ma oznaczeń to można ją kupić bez koncesji), bo tu wcale nie chodzi o NEC.

Jeżeli na na golfie nakleję z tyłu S63 AMG to nie stanie się on Mercedesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, KaMMiL napisał:

Tak więc w sumie... Niczego nowego, odmiennego w Polskie piro nie wprowadzicie :)

Mimo najszczerszych chęci nie można wprowadzić czegoś czego nie wolno.
Ale nikt też nie powiedział, że nie można zebrać najlepszych pomysłów w całość i je zrealizować z korzyścią dla obu stron.
Mój wpis dotyczył przywołanych przez Was czeskich produktów klasy "F3".

Pamiętajcie, duży może więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...