Skocz do zawartości

[Mendez] Stuff na sylwestra i nie tylko


Mendez

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_20200125_091612.thumb.jpg.2522ffec21b500b3079e1e2b26be9a9b.jpg

Witam, 

Na ten rok zakupy ruszyły pełną parą. Na początek trochę wyrzutni od Panty. Od tego importera zakupiłem także dwa wulkany.

Do tego jak widzicie sporo dymów, których część zapewne wykorzystam na różne okazje w ciągu roku. Dobry dym i strobo robi robotę. Ciekaw jestem czeskich rdg od Klaska, czas palenia długi nie będzie, ale powinno zrekompensować intensywnością. Dwa granaty dymne zakupione na pirohicie datę ważności miały do grudnia 2019 (produkcja styczeń 2017), zastanawiam się nad tym, czy nie zażądać wymiany, ewentualnie zwrot kasy gdyby nowych nie mieli. Dymy są konkretne, a nie chciałbym zawodu. Czarny może pójdzie wcześniej, ale biały planuję na sylwka. PXM 60 białe używałem ostatnio i jak na miarę bezwietrzne warunki było mega.

Racuchy białe i czerwone, coś pewnie się uszczupli przy okazji jakiś uroczystości. 

Trochę pierdółek od Funke dla zabawy. Kilkadziesiąt petard półkę wyżej od pikolaków. Do tego jakieś rakietki, chociaż fanem tego nie jestem. Chciałem kupić Fantasy Thundery, ale  były już z nowej partii, więc podziękowałem. Poczekam na drugą połowę roku, może coś się ciekawego pojawi, a może i wstrzymam się, aż do czasu zobaczenia co zaoferuję taki Kaufland czy inne markety.

Sylwester na pewno będzie z pokazem, więc lonty zakupione. Wizji jakieś większej narazie nie mam. Mam także domówiony towar z alepetardy na kilka mniejszych wyrzutni. Nie zamawiałem narazie żadnej kątówki. Mam pomysł, aby wykorzystać proste kostki i ustawić pod niewielkim kątem, ale to jest w fazie wstępnego planowania. 

A, no i bączki też są. Hukowe, podobno całkiem ok. Towar łącznie zamawiany z pirohita i piroarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, k4n4li4 napisał:

Widzę, że z ciebie miłośnik panty :D

Brał na pirohicie. A tam tylko Panta goda uwagi. Chyba ze chcesz SP.

Ale wracając do staffu. To konkret zabawy nie zabraknie na dlugi wieczor. Jest huk sa i efekty kolorowe... czego wiecej potrzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porządny zestaw!! Wyrzutnie od panty zyskują coraz większą sympatię?. Widzę stuff podporządkowany również zabawie?. Super stuff! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie dużo starożytnej Grecji i jeszcze więcej oprawy meczowej. Te dwie rzeczy razem dają arenę gladiatorów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Screenshot_20200207_181402_com.android.gallery3d.thumb.jpg.f077aff837cf08619feca8ded8fe5507.jpg

Kolejny miesiąc, kolejne zamówienie. Tym razem całość z alepetardy. Dość późno złożyłem zamówienie i z pewnością wiele ciekawych kostek uciekło sprzed nosa. Jednak i tak jestem zadowolony. W zamówieniu nie dojechał jedynie Beat od Komety, o czym zostałem wcześniej poinformowany i koszta zostały zwrócone. Do tego doslali małe gratisy, do i tak dobrych cen. 

Jeszcze odbieram małą paczkę od arkafajerwerki i pewnie się wstrzymam do drugiej połowy roku. Przynajmniej tak się łudzę ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kamil911 napisał:

 ciekawi mnie jak wypadnie ta Wave sensation z Kasak. :)

Nie ukrywam, że mam wobec niego największe oczekiwania. Na pewno cokolwiek będę odpalał wciągu roku, będę starał się to nagrać i wrzucić na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Screenshot_20200221_011347_com.android.gallery3d.thumb.jpg.a1c9374f1510d4bd72b37335055f1e5e.jpg

Jedziemy dalej z tematem. 3x TXB378, chciałem to mam. Jak, któryś nie wyskoczy w ciągu roku, to pewnie poleci w układzie \I/

Dodatkowo 3x po dwa rodzaje Tropicowych OW, oraz dwa jorgowskie niebieskie zadymiacze. 

No i troszku TP4 dla czworonogów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawe zakupy 3x TXB378 robi wrażenie zrobią robote to pewne.. są nawet popularne Ex 4 i dymy  ! czyżby znalazł się fan ultrasu. ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wyśmienity stuff! Szczerze to nie wiem co się dzieje w tym roku. Nikt się nie oszczędza i kupuje dużo i bogato w konkrety! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Kamil911 napisał:

czyżby znalazł się fan ultrasu. ? ;)

Z całą pewnością należy tak powiedzieć ? Widzi mi się wykorzystać dymy, strobo, troszkę huku, jakieś światło do jakiegoś płótna z napisem w zależności od okoliczności, czy to urodziny, pępkowe, albo w końcu nowy rok 

 

20 godzin temu, k4n4li4 napisał:

Gdzie ty tyo wszystko pomieścisz :)

Część jest na szafach, popakowana w kartony po butach, część pod biurkiem w innym pokoju. Jakoś się upycha, miejsca jeszcze troszkę jest. Chociaż bardziej mnie to przeraża ?

Normalnie jak baba puszczona ze smyczy na zakupach. Kolejny raz obiecuje sobie, że jak coś dokupić to jakieś nowości w drugiej połowie roku, a tu znowu jakieś promocje kurła robio ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z dostawą 100 + 10 zł. Cena bez promki to 130, czyli też w miarę znośna cena. Więcej nie dobierałem, bo szału w asortymencie nie mają, a nie chce się zatowarowywac byle czym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...