Skocz do zawartości

[alekfajerwerki] Skromna Zbieranina 2020/2021


ArbTree

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim :)
W ubiegłym roku nieco późno obudziłem się z zakupami, przez co nie wyglądało to tak jak chciałem ale cóż ... Standardowo stawiam na rzeczy których jeszcze nie miałem . Na pewno będą jakieś mocne huki < TitanBlitz 5 lub Exploder 4 > ; 4x Bazooka < wszystkie 4 efekty > i * kilka baterii . To wszystko bez zbędnego gruzu .

A tym czasem łapcie cz. 1 / zakupy na promce - Taniefajerwerki

p4mzgyr.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie bardzo dobre wyrzutnie. Mimo tego że ich gramatura nie poraża ale dają rady . Życzę jak najlepszego stuffu Alku?

Edytowane przez damian7878
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że stawiasz na rzeczy których nie miałeś a nie idziesz w to samo co inni bardzo duży plus. :) ciekaw jestem tego Hot Fusion'a ;) Lockout też nie jest zły mam nadzieje że się nie zawiedziesz póki co jest to bardzo dobry start zakupów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, k4n4li4 napisał:

Widzę, że ostatniego besta wziąłeś xD Szykuje się hukowy sylwester?

jeszcze 1 został jak zamawiałem xD na razie to są kostki do luźnego odpalenia przez 24 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, alekfajerwerki napisał:

jeszcze 1 został jak zamawiałem xD na razie to są kostki do luźnego odpalenia przez 24 ;) 

To na bogato. Ja nawet jak mam dużo wyrzutni to i tak wszystko trzymam na północ xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.01.2020 o 14:33, alekfajerwerki napisał:

Siemanko wszystkim :)
W ubiegłym roku nieco późno obudziłem się z zakupami, przez co nie wyglądało to tak jak chciałem ale cóż ... Standardowo stawiam na rzeczy których jeszcze nie miałem . Na pewno będą jakieś mocne huki < TitanBlitz 5 lub Exploder 4 > ; 4x Bazooka < wszystkie 4 efekty > i * kilka baterii . To wszystko bez zbędnego gruzu .

A tym czasem łapcie cz. 1 / zakupy na promce - Taniefajerwerki

p4mzgyr.jpg
 

Ładna firanka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To tak żeby nie było, że temat umarł xD

80CtS9f.jpg

Niestety ze strony sklepu doszło do pomyłki przy kompletowaniu zamówienia, ponieważ zamawiana była Pro Fire White, a zamiast niej dali tą ...

Edytowane przez alekfajerwerki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że każdego importera masz po trochu :D ciekawa mieszanka, a stuff rośnie to się liczy ;) JW409 zrobi niezłe show a Pro Fire je poprawi. ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JW409 miałem i mam jeszcze raz, bardzo ładna i podoba mi się jak strzela takimi seriami. Pro fire cała seria mi się podoba ale white lepsza od reda no i ma więcej strzałów. Rozumiem, że wrócili ci różnicę w cenie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, k4n4li4 napisał:

JW409 miałem i mam jeszcze raz, bardzo ładna i podoba mi się jak strzela takimi seriami. Pro fire cała seria mi się podoba ale white lepsza od reda no i ma więcej strzałów. Rozumiem, że wrócili ci różnicę w cenie?

 

Tak dogadaliśmy się. Miałem brać JW4009 Scorpion ale dzwonili że nie ma i na JW409 zamieniłem, o pro fire nie było słowa .
Tej czerwonej wgl na sklepie nie było, aż sie nieco zdziwili jak zadzwoniłem z reklamacją xDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Taki mały up 

qqr1XB8.jpg

PS. Miała dojść jeszcze 1 paczka z 2 większymi kostkami < TXB641 i TXB531 > ale pewien sklep nie traktuje klientów poważnie i chyba skończy się tylko na tym na chwilę obecną ....

Edytowane przez alekfajerwerki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, k4n4li4 napisał:

Nie taki mały bo aż kaliber 50mm

Blitz dobrze wali,  fireball podobno znerfiony ale nie miałem nowej partii to nie wiem 

to się go odpali przed sylwestrem i będzie widać co to warte xD ostatnio odpaliłem Lockout'a i niestety sie zawiodłem, rzadziutkie efekty ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, alekfajerwerki napisał:

to się go odpali przed sylwestrem i będzie widać co to warte xD ostatnio odpaliłem Lockout'a i niestety sie zawiodłem, rzadziutkie efekty ....

Lockout był do przewidzenia, mała ilość NEC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie to wygląda i ciekawy wybór :)że jest to akurat Piromax chyba złych doświadczeń nie miałeś skoro te kosteczki wybrałeś ale u mnie masz za to ogromnego plusa coś innego masz niż inni i to bardzo się ceni. ;) mam nadzieję że będziesz zadowolony 50mm robi wrażenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby taki lockout nie zamienił się w lockdown na zimę i imprezki ze znajomymi nie będzie.Kosteczka od klaska zrobi rozrubę, dużo jak nie większość z triplexu i piromax. Odpalasz the besta przed zerową ,ja mam terminatora zamiar odpalić dla mniejszej widowni.Stuff różnorodny weź jeszcze jakieś rakietki do zabawy może 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Romano napisał:

Żeby taki lockout nie zamienił się w lockdown na zimę i imprezki ze znajomymi nie będzie.Kosteczka od klaska zrobi rozrubę, dużo jak nie większość z triplexu i piromax. Odpalasz the besta przed zerową ,ja mam terminatora zamiar odpalić dla mniejszej widowni.Stuff różnorodny weź jeszcze jakieś rakietki do zabawy może 

Spokojnie :) dopdopiero sierpień mamy to jeszcze nie koniec, choć szczerze skupiam się głównie na godzinie 24 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest Panie, kupuj wincyj !!! :D Jestem ciekaw jak wypadnie The best na kolejnym filmie, wciąż waham się czy go kupić. Może na test tez bym wziął.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.08.2020 o 22:26, Romano napisał:

A to to zapakowane czarne co skrywa w sobie??

nic a nic :) paczucha w której przyszły ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...