Skocz do zawartości

[Piotrek007] Stuff 2020/2021


Piotrek007

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej uciekaj tym z domu dobrze ci radzę. :P ledwo chwilę mnie nie było a tu arsenału jak na 3 wś hehe :D Tak jak pisałeś tak zrobiłeś z tropicami brawo.. :) znalazły się kosteczki z PM tak jak pisał @k4n4li4 oby efektu nie zmienili i będzie cacy, MEGA i jeszcze Black Death'y to już klasyki łał ja nie chcę wiedzieć ile na to wydałeś ale chyba jeszcze jakoś tak mało?? będzie coś dokupywane ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Kamil911 napisał:

Lepiej uciekaj tym z domu dobrze ci radzę. :P ledwo chwilę mnie nie było a tu arsenału jak na 3 wś hehe :D Tak jak pisałeś tak zrobiłeś z tropicami brawo.. :) znalazły się kosteczki z PM tak jak pisał @k4n4li4 oby efektu nie zmienili i będzie cacy, MEGA i jeszcze Black Death'y to już klasyki łał ja nie chcę wiedzieć ile na to wydałeś ale chyba jeszcze jakoś tak mało?? będzie coś dokupywane ? :P

Nie liczyłem ile na wszystko wydałem. Bo niby po co? Trzeba się bawić i tyle. Może i się pojawi. Nie wykluczam niczego. Coś ciekawego się pojawi to się pomyśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiterów nigdy mało :P  coś te Purple ci podchodzą bo sporo ich widzę w twoim stuffie. :D Jumbo też spoko flara luxus będziesz pan zadowolony. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Kamil911 napisał:

Emiterów nigdy mało :P  coś te Purple ci podchodzą bo sporo ich widzę w twoim stuffie. :D Jumbo też spoko flara luxus będziesz pan zadowolony. :biggrin:

Juz ich nigdzie nie ma. Trafilem to ostatnie 2 paczki kupilem. A walooooom naprawde ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak w tamtym roku Jumbo były na ins po 10 zł interes życia ? dumbumy purple też jedne z mocniejszych zawodników na rynku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To już siódma aktualizacja z samymi emiterami, nie wspominając o innych aktualizacjach z kostkami. 

Jak ułożysz to do jednego zdjęcia, ludzie zdziwią się jak to się stało, że po cichutku zgromadziłeś całkiem pokaźny arsenał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Heniek Bocianowski napisał:

a co to pusty karton hehe, wolałbym sie na paczuszki popatrzeć. Po ile płaciłeś za 1 paczkę Exploder 4 , bo widac że wziełeś hurtem cały karton to powinno wyjść taniej za 1 paczkę, ciekawi mnie ile do hurtu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocna aktualizacja petard tb5 bardzo fajne petardy ale kupowane do max 13 zl za paczkę potem już wcale tak dobre się nie robią D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...