Skocz do zawartości

[Piotrek007] Stuff 2020/2021


Piotrek007

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobry wybór fajne petardki jedne z mocniejszych aktualnie na F3 jeżeli kupiłeś w dobrej cenie to tylko pogratulować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamils38 napisał:

Bardzo dobry wybór fajne petardki jedne z mocniejszych aktualnie na F3 jeżeli kupiłeś w dobrej cenie to tylko pogratulować :D

P1 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poleciałeś :D super emiterki wybrałeś pryma sort ! Pieski na 100% się obsrają ze strachu a somsiady będą zazdrosne. xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zakupy u ludzi to kopiuj+wklej emitery, ale co się dziwić. Trzeba się śpieszyć kochać rzeczy póki jeszcze są.

Zostawiam lajka, to będzie kolorem pasował do opakowań. Zresztą całorocznym fanom piro się należy, nie to co sezonowcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość tych jakże pięknych emiterów jest już maprawdę satysfakcjonująca, mnie to by już starczyło :) na pare lat masz spokój.

27 minut temu, mantis napisał:

Ostatnie zakupy u ludzi to kopiuj+wklej emitery, ale co się dziwić. Trzeba się śpieszyć kochać rzeczy póki jeszcze są.

Zostawiam lajka, to będzie kolorem pasował do opakowań. Zresztą całorocznym fanom piro się należy, nie to co sezonowcy :)

Święte słowa.

Edytowane przez Kamil911
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spora ilość tb5 fajne mocne petardy ja nie kupuję na zapas bo mój zapas by się wystrzelił w 2/3 miesiące znając życie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FT6 bardzo mocne petardy,TB5 warto odpalać w nocy,ładna niebieska flara i tytan! :) Poza petardami masz bardzo dobre wyrzutnie,Exclusive Collection i Green Box zrobią mega show ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2020 o 18:27, mantis napisał:

Zresztą całorocznym fanom piro się należy, nie to co sezonowcy :)

Staram się jak mogę, aby caly rok kupować piro i nim się interesować. Co prawda nie w tak wielkiej skali jak co niektórzy Tu użytkownicy ale zawsze coś.

5 godzin temu, Grubbert napisał:

FT6 bardzo mocne petardy warto odpalać w nocy,ładna niebieska flara i tytan! :) Poza petardami masz bardzo dobre wyrzutnie,Exclusive Collection i Green Box zrobią mega show ?

FT6 z ciekawości. Bo cena juz powoli robi sie chora o ile już nie jest.

TB5 przetestowane i polecam. 

Exclusive Collection mialem robi miazge i dlatego mam ja ponownie

W dniu 18.08.2020 o 18:55, Kamil911 napisał:

Ilość tych jakże pięknych emiterów jest już maprawdę satysfakcjonująca, mnie to by już starczyło :)

Masz ich więcej nie marudz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie mogę znaleźć tych kostek bez etykiety w necie i to trochę intryguje.

Powiało grozą jak na przyjazd czarnej wołgi.

516db7c6324c5_p.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cztery kolory chrysek i upper king brocade, skądś to znam ;) Porządne kosteczki tropica, muzyczne, upper willow, coś ciekawego z maxsema a nawet i z surexa. Petardki pierwsza klasa :) Green boxa muszę w końcu spróbować, bo jego brat blue box wciąż strzela genialnie. Podoba mnie się to Panie!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy nie kupuj więcej, somsiad będzie tylko oglądać za darmo!! A zapałki masz żeby tyle tego odpalić ? Czaję się na muzyczne kostki pm takie jak Twoje. Green boxa już mam może jeszcze zgapie od @k4n4li4 silver boxa. Cukieraski i fajne hukowe tytanki zawsze na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Romano napisał:

Szkoda kasy nie kupuj więcej, somsiad będzie tylko oglądać za darmo!! A zapałki masz żeby tyle tego odpalić ? Czaję się na muzyczne kostki pm takie jak Twoje. Green boxa już mam może jeszcze zgapie od @k4n4li4 silver boxa. Cukieraski i fajne hukowe tytanki zawsze na plus.

o ty mendo będziesz zgapiał odemnie ?

sąsiedzi na ostatniego sylwka nic nie kupili tylko wyszli oglądać jak ja walę xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Romano napisał:

Szkoda kasy nie kupuj więcej, somsiad będzie tylko oglądać za darmo!! A zapałki masz żeby tyle tego odpalić ? Czaję się na muzyczne kostki pm takie jak Twoje. Green boxa już mam może jeszcze zgapie od @k4n4li4 silver boxa. Cukieraski i fajne hukowe tytanki zawsze na plus.

Aaa niech se i ogląda. To wszystko poleci jednym lontem (miejmy nadzieje) 

Muzyczne kupuj. Sa super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.08.2020 o 15:53, k4n4li4 napisał:

o ty mendo będziesz zgapiał odemnie ?

 

Będę i to jawnie :P

W dniu 30.08.2020 o 16:14, Piotrek007 napisał:

Muzyczne kupuj. Sa super.

Jest premia będą i muzyczne kostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowy zbrojmistrz. Chciałeś z tacek Exploderów zrobić lotniskowiec, a wyszła tratwa. Śledzę ten temat, bo do końca listopada przyjedzie niejedna laweta z piro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...