Skocz do zawartości

[Piotrek007] Stuff 2020/2021


Piotrek007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak co roku zaczynam od małego zamówienia. Oto dwie "małe" kosteczki. Zamówione w INS na januszowych promocjach. Duży plus dla Triplexa za lont podstawowy jak i rezerwowy. Można ja świetnie wykorzystać do pokazów. I tak tez w tym roku zamierzam zrobić. Mały skromny pokaz. To będzie pierwszy. Mam nadzieje ze się uda. 

Resized_20200123_201247_872.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne fanki.

Niebieski zamek odsłania zieloną skrzynię, chociaż Green Box wbrew nazwie nie strzela na zielono, tylko na czerwono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, damian7878 napisał:

 Jw401 zrobi piorunujące wrażenie, zobaczysz z reszta?.

Miałem ja juz rok temu i po wrażeniach jakie zrobiła na publice postanowiłem ze po raz kolejny zawita w moim stuffie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły asortyment ma ten INS fireworks z Krakowa. Widziałem te wyrzutnie reklamowane przez Piotrka 007. Zakładam konto na stronie sklepu bo myślę że ze dwa razy przynajmniej w roku jakieś zestawy zamówię i zostanę stałym klientem tej firmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mała aktualizacja. Żeby temat nie umarł śmiercią naturalna. Kosteczki zamówione w @PiroArt.eu. Paczka długo czekała na rozpakowanie, ale w koncu sie doczekała. To polowa kostek jakie zamówiłem w sklepie. Niestety nie udało się zabrać na raz... paczka ważyła 24kg:) wiec jest co dźwigać. Pierwsza kostka z Tropic Pro. Mam nadzieje ze sie nie zawiode na nich. PM sprawdzone w roku 2019/2020 i bardzo ladnie walily. Wiec i w tym postanowilem je nabyc. Już niezanudzam. Zapraszam do oceny

Resized_20200203_194117_3401.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór kostek ba ! jedne z najlepszych :) oprócz tej kątówki od PyroMoravii można się przyczepić :Pale mam nadzieje że tobie ona się spodoba. ;) Kostka Tropic Pro ciekawie wygląda z pewnością zrobi zacne widowisko. ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kątówka nie jest zła, efekt się długo utrzymuje. A że to tylko 20mm to tak na rozgrzewkę xD
Ogólnie fajne zakupy ;) jw401 chętnie zobaczył bym na żywo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kamil911 napisał:

:) oprócz tej kątówki od PyroMoravii można się przyczepić :Pale mam nadzieje że tobie ona się spodoba. ;) Kostka Tropic Pro ciekawie wygląda z pewnością zrobi zacne widowisko. ! 

Fajne migotanie ma. I to mnie skusilo. Fakt tylko 20mm. Wiec na rozgrzewkę pójdzie. Jest tez 30mm z PM ale jeszcze nie doczekała się rozpakowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna aktualizacja moich zasobów sylwestrowych. Kostki od PM w zeszłym roku spisała sie zacnie. Wiec i w tym zagościły w moim asortymencie.

Resized_20200210_211117_8136.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się jak mogę. Mam nadzieje ze jeszcze się coś upoluje w okazjach. Czekam na Pro na Piroart

Edytowane przez Piotrek007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podobają mi się Twoje zakupy. Re muzyczne kostki które zakupiłeś są naprawdę mocne co pokazują filmiki a także i opinia ludzi. Sam się przymierzam w tym roku by trochę ich kupić. Widzę też różnorodność producentów. Fajne masz kątówki które zapewne zrobią schow. Jeśli o tej porze masz taki komplet wyrzutni to aż boję się pomyśleć co będzie pod koniec grudnia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejna mała aktualizacja. Żeby temat nie umarł. Kupione na Fajerwerki Gorzów.

Z czystej ciekawości jak będą sie prezentować. 

Resized_20200301_163323_4770.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądają ciekawie coś innego.. i za to plus :) mało kto decyduje się na kostki maxsema a moim zdaniem są one warte przetestowania your club mega mnie zainteresowała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...