Skocz do zawartości

[PiroMan25] Jak zwykle skromnie.


PiroMan25

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie te jorgowskie kostki miałem okazję oglądać w akcji, tylko nie wiem czy New Genaration 13, bo Sfinx z Biedronki, to był chyba odpowiednik New Generation 12.

JW90 wciąż król. Idealny dla ludzi, którzy chcieliby spróbować układu FAN w mniejszej wersji.

Styx również dobre zamieszanie robi w powietrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja Cie muszę pochwalić za zakupy.Bardzo dobre wybory. Jorge przecież wciaż trzyma poziom.Jw69 zrobi wielkie widowisko mimo tylko 19 strzałów. Jest bardzo zróżnicowana względem efektu a wielkość rozbryzgów kolosalna.Mialem okazję mieć każdą wyrzutnie z Twojego zakupy i wszystkie były lepsze niż nawet tego oczekiwałem!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Paczka co prawda nie na sylwka, ale że to temat "Nasze Zakupy" to dodaję. Paczka z piropolski za troszkę ponad 210 zł (cena po kodzie rabatowym -10%), do luźnego wystrzelania. Explosion 40 do przerobienia na singleshoty do zabawy. :) (zdjęcie w linku)

 

https://imgur.com/a/lQw8P02

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2020 o 14:52, PiroMan25 napisał:

"tcpt002" daje 10% rabatu

Tylko się teraz zmądrzyli bo już nie działa na produkty promocyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Cukierki od dextrina, funke i exploodery super mocne petardy a reszta to paździerz szkoda kasy no chyba że gratis 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe, a cieszy :) no hucznie to u ciebie będzie z całą pewnością,Titanblitzy fajna sprawa :D bardzo ciekaw jestem tych Explosive Balls od Klaska. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamils38 napisał:

Cukierki od dextrina, funke i exploodery super mocne petardy a reszta to paździerz szkoda kasy no chyba że gratis 

Reszta to takie do zabawy :P ja tam lubię

 

Godzinę temu, Kamil911 napisał:

Małe, a cieszy :) no hucznie to u ciebie będzie z całą pewnością,Titanblitzy fajna sprawa :D bardzo ciekaw jestem tych Explosive Balls od Klaska. ;)

Explosive balls to miałem, bardzo fajne. Nawet lepsze niż JM09 od jorge, niestety sporo droższe.

Edytowane przez PiroMan25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś podobnego do Explosive Balls, tylko we fioletowych sreberkach. Pod warunkiem, że odpalisz na pewnej wysokości i nie spadnie na trawę, to całkiem głośno i gęsto trzeszczy.

Meteorytki i temu podobne rzeczy, to w zestawach dawali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja osobiście lubię takie pierdoły :D Ufo może być fajne na żywo bo na testach fajnie wypada a rakiety pierwsza klasa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłbym Dum Bum X Shape jakby był wcześniej. Stern Rocket jakościowy, ładnie ukształtowane rozpryski na niebie. Zastanawia mnie najbardziej Scream Ufo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, kamils38 napisał:

Podobno faje petardki sam zakupiłem kilka paczek ale jeszcze w normalnej cenie :P

18,99 to nie tak źle, 2 zł różnicy na paczce w porównaniu do cen sprzed roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutka paczka z piropolski o której się wypowiadałem w temacie owego sklepu. Pewnie bym nic w tym roku stamtąd nie brał bo usunęli darmową wysyłkę od 50 zł a płacić za dowóz przy tak małej ilości mi się nie opłaca, ale że kolega ma blisko z pracy to go poprosiłem żeby mi odebrał :).

https://imgur.com/iwvZiIc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i mała paczka ale ile będzie zabawy przy odpalaniu tej zawartości :) Czyżby jakieś karabinki będą tworzone ?? :) ten karabinek z Klaska miałem i dał radę rakiety Scream od Funke.. kto by ich nie pamiętał hoho :D szkoda że je pogorszyli nieco ale i tak nadal są zdecydowanie warte zakupu za ich oryginalność.. Przeoczyłem jeszcze jedną aktualizacje z TB5 dobrze że wczas się zaopatrzyłeś bo za niedługo będzie to wymarły gatunek. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kamil911 napisał:

Czyżby jakieś karabinki będą tworzone ??

Jak najbardziej :P

8 godzin temu, Kamil911 napisał:

Przeoczyłem jeszcze jedną aktualizacje z TB5 dobrze że wczas się zaopatrzyłeś bo za niedługo będzie to wymarły gatunek.

Właśnie trochę późno się zorientowałem, ale i tak w spoko cenie udało mi się je kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...