Skocz do zawartości

[PiroSeba] STUFF 2020/2021


PiroSeba

Rekomendowane odpowiedzi

,IMG_20200119_142523.thumb.jpg.375ff9ed57cf5dff4bee124a4f006877.jpg

jak widac na wyżej zamieszczonym obrazku tez rozpocząłem małe zakupy ,nie wiem kiedy będa nastepne zakupy ,ale raczej w polowie roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem prawilnie, chociaż mnie by się nie chciało odpalać takiej ilości petard pojedynczo. Chyba, że to idzie do odpalenia karabinkiem na jeden lont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petard to już Ci pewnie wystarczy na ten rok?. W tych petardach drzemie moc.Triplexowe wyrzutnie obadane i z dobrą opinią. Ja kiedy odpalałem 2-3 lata temu Sorbeta i Viseriona byłem zachwycony efektami. Viserion to szok wrecz... Ciekawe co znajdzie się przy okazji kolejnych dostaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, PiroSeba napisał:

viseriony pojda  na raz ,myślę że zrobią wrażenie na publicznosci ,

Na pewno zrobią wrażenie. Sam odpalałem na Sylwka dwa na raz i było mega. Jak odpalisz trzy to nie wiem co to będzie, jakiś kosmos chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Solidny arsenał sporo fajnych kostek i rakiety z którymi będziesz miał nie lada zabawy z odpalania, podoba mi się ten zestaw. :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samum w składzie z raczej nieznanymi ludziom kostkami Komety. Jak dla mnie jest to trochę nieodkryty przez forum importer. W latach 2010 kiedy miałem dużo Komety, była tania i nie odstawała wcale jakością od innych. Europa ładnie wtedy rozświetliła niebo, zresztą jak i pozostałe kostki, polecam od nich małą wyrzutnię Kiwi.

Do tego całkiem niezłe rakiety. Perfekty populare i sprawdzone, Lustik podobnie jak Formula od Piro Planet dają radę, Dum Bumy salutowe rakietki - z racji, że w tym roku zajawka na saluty, to pochwalę.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samumy polecą na raz między 3 viserionami w układzie 

Viserion samum Viserion samum viserion

Kometę mam ochotę protestować w tym roku, zobaczymy co pokaże, 

Ktoś poleci jakas kątówke która mogła by polecieć przed tymi viserionami i samumami? 30 albo 25 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zróżnicowany zakup, trochę sprawdzonych towarów i trochę nowości. Fontanny No Limits chciałem rok temu dorwać przy okazji zakupów kostek.

Scream 5s powinien sporo namieszać, szczególnie jeśli będziesz odpalał w dzień. Wtedy inni nie strzelają z tak dużą intensywnością i można się wyróżnić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

3 kozackie wyrzutnie i coś do zabawy

Dawaj zdjęcie całości bo na pewno świetnie się prezentuje 

Pewnie jeszcze coś dokupisz na blackfriday ?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęcie całosci będzie po swietach ,w black friday moze by sie jakas wyrzutnie 49 strzałów 30 milimetrów wzieło ale nie mam pomysłu jaką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nie ma moździerzy, to są z nami jeszcze single typu No Limits. Może przez brak moździerzy zaczną wypuszczać nowe lepsze single?

Rakiety Liliput od Funke tego nie znałem.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mantis napisał:

Chociaż nie ma moździerzy, to są z nami jeszcze single typu No Limits. Może przez brak moździerzy zaczną wypuszczać nowe lepsze single?

Rakiety Liliput od Funke tego nie znałem.

W cenie pxo310, na TF są ss 50mm klaska 4szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...