Skocz do zawartości

[adrian21] stuff 20/21


adrian21

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko od paru lat tu jestem ale mało aktywny za mało czasu ale ten rok już jest na plus :)
Tematu z zeszłego roku nie robiłem bo szału nie było ale ten zapowiada się ciekawie :D

Także zaczynam zbierać coś
 

Pierwsza paczka z podmianką (INS) :D ale wszystko sprawnie załatwione
p7622- Scorpion
LDC186- Crazy 40TH
alepetarda firma na wysokim poziomie
jw4071- Terminator
jw407- the Legend (w zeszłym roku zawiódł) bodajże 6 strzałów zrobiło ala komety...IMG_20200117_152037_compress49.thumb.jpg.004a519a156780d223aa3c445f5b62aa.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne wyrzutnie, będzie udany pokaz. Jeśli the legend z alepetardy to pewnie stara wersja więc powinieneś być zadowolony :)

Edytowane przez k4n4li4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie ta wyrzutnia jorge 19mm 100sh Terminator, na tyle że sam ją kupiłem :). Różni producenci będzie ciekawie, tak samo kaliber mieszany.Jeszcze dużo czasu może warto pomyśleć o 50mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilku dużych panów. Boję się ich.

Terminator przypomina efektem TXB325 Absynt z Triplexa. Nawet kaliber podobny.

Crazy ma tylko jedno video na YouTube z dwóch źródeł, ale efekty konkretne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no Panie Adrianie łapka w górę leci. Ciekawe wyrzutnie. The legend miałem na Sylwestra 2013/14 więc dawno temu... U mnie strzelała bardzo intensywnie... W paręnaście sekund,robiąc sieczkę na niebie.B~dzie bogato w tym roku wszystko na to wskazuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silent Night najpopularniejsza zeszłoroczna. BI36S6 Tropic Pro ma ten sam sposób wystrzału co Brocade Mix od Funke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała ale dobra. Silent night jedna z lepszych w swoim przedziale cenowym.  BI36S6-508 podobają mi się kolory i to jak strzela seriami
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tropic pro jest  moc i zabawa?. Silent niht też powinna pokazać moc. Mocno zaakcentowałeś wejscie w nowy rok. Trzymasz piro tak na wierzchu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki nie zrobię miejsca w garażu  będą stały na szafie. Ale fajnie jest tak popatrzeć jak coś już stoi na półce i przypomina o 31 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

No i wjechała pięćdziesiątka, gratki. @k4n4li4 testował już w tym roku, może zdać ci relację jeśli potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała bo mała ale bardzo fajna, chociaż nie opłacalna moim zdaniem. wali lepiej od 30mm ale wolniej no i nie ma jakiegoś wyjebistego huku jak to machony gadał i ziemia się nie trzęsła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawiłeś na same konkretne wyrzutnie!Osobiście sam zastanawiam się nad jakąś 50mm,ciekawe jak wypadnie ta.Jorge "The Legend" to była moja pierwsza konkretna kostka jaką zakupiłem,jeśli nic się nie zmieniło to nie będziesz narzekał! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 zawsze spoko fajnie wypada a ta podobno bardzo fajna jest ?

9 godzin temu, Grubbert napisał:

Postawiłeś na same konkretne wyrzutnie!Osobiście sam zastanawiam się nad jakąś 50mm,ciekawe jak wypadnie ta.Jorge "The Legend" to była moja pierwsza konkretna kostka jaką zakupiłem,jeśli nic się nie zmieniło to nie będziesz narzekał! ?

Czyli będzie trzeba nad 2 się zastanowić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo fajna zawartość paczuszki panie adrianie :) do wypełnienia czasu przed północą jak znalazł, masz 4 fajne i dość ciekawe kosteczki a w szczególności kosteczka DumBum hukowa aż sam ciekaw jestem co to maleństwo potrafi, petardy,bączki nawet wulkany się znalazły i to nie byle jakie ! Ekstra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Piropolska wjechała dużą ilością towaru od SR-Pyro i od Czechów, szkoda tylko, że od początku roku nie mieli takich dostaw. Doszły Dum Bumy petardy draskowe, Black Edition, tripleshot i nawet kostka strzelająca w układzie X.

Wiking ze zwykłego strzelania przechodzi w układ FAN, co czyni go narastająco atrakcyjnym wraz z upływem czasu strzelania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem vikinga z czystej ciekawości zobaczyć co pokaże  układ I z V 

 Srpyro na filmikach wygląda fajnie ciekawe jak na żywo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...