Skocz do zawartości

[exanse] Stuff 2020/2021


expanse

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w tym roku wydałem już 350zł co dla mnie jest rekordem. Być może skusze się na jeszcze jedną paczkę i na coś z marketów w grudniu?. Jak co roku będę robił pokaz z lontu, postawiłem na raczej mniej popularne kostki po raz pierwszy mam gaoo i super power.

Ostatnimi czasy kompletnie znudziły mi się petardy dlatego mam tylko to co zostało mi z ostatnich lat:

u8F45Wf.jpg

Paczka z alepetarda:

0hELP5b.jpg

Paczka z fajerwerki.shop

Ae4ecFS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kiedyś 200zł na fajerwerki to było dużo a teraz się zmieniło, w nastepnym roku znowu więcej wydasz :)

Wyrzutnie od gaoo są fajne i często na promocjach bo niedoceniane

Do tego rakiety, rzymiaki, petardy... nudził się nie będziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to co na drugim i trzecim zdjęciu = 350 PLN, to rzeczywiście na wyprzedażach można nieźle się obłowić. Zupełnie jakby kupować po cenach sprzed 10 lat.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są fajne kostki i świetny zestaw rakiet a nawet znalazła się jeszcze kątówka na finał ! Rewelacja :) powiem ci że bardzo fajny zestaw skompletowałeś będą efekty a i zabawy ci nie zabraknie. ;) wyrzutnie Vis miałem i polecam w prmocji było warto.. ale coś mi się wydaje że to nie koniec zakupów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też muszę zacząć robić zaopatrzenie z myślą o kolejnym Sylwestrze, bo akcyzą mogą zostać w tym roku objęte fajerwerki - jak planuje ministerstwo finansów. Te pasibrzuchy już nawet po kasę ze sprzedaży  pirotechniki chcą łapy wyciągnąć ?  Są teraz wyprzedaże to taniej wyjdzie niż zakupy w grudniu (oby bez akcyzy). 

Tu jest jeden z artykułów na temat akcyzy

https://www.money.pl/podatki/akcyza-na-fajerwerki-nowy-pomysl-resortu-finansow-6455852351477889a.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LudwiczekR napisał:

Ja też muszę zacząć robić zaopatrzenie z myślą o kolejnym Sylwestrze, bo akcyzą mogą zostać w tym roku objęte fajerwerki - jak planuje ministerstwo finansów. Te pasibrzuchy już nawet po kasę ze sprzedaży  pirotechniki chcą łapy wyciągnąć ?  Są teraz wyprzedaże to taniej wyjdzie niż zakupy w grudniu (oby bez akcyzy). 

Tu jest jeden z artykułów na temat akcyzy

https://www.money.pl/podatki/akcyza-na-fajerwerki-nowy-pomysl-resortu-finansow-6455852351477889a.html

Smutne że w ogóle biorą taki podatek pod uwagę. Nie dość że będzie drożyzna to jeszcze pewnie sporo polskich importerów mogło by upaść. Nie ma to jak rzucać kłody pod nogi własnej gospodarce.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem parę razy konkrety z gaoo i nigdy mnie nie zawiodły.Do dziś uważam że 35 strzałowa o kalibrze 1,0 your control była jedna z lepszych kątówek jakie testowałem. Tak samo 19tka Diamond 3 dała popis. Dobrze kojarzy mi się ten importer. Zakupy bardzo interesujące jak dla mnie. Ciekawią mnie te rakiety?.                         Co do akcyzy... Mam nadzieję, że państwo nie zrobi nam tego swinstwo bo fajerwerki i tak są już kosmicznie drogie. Jeszcze 8lat temu normalna 19tka od jorge kosztowała 50-55zl.Dzis kosztuje minimum 75zl.Ja rozumiem że zawsze wszystko idzie w parze i że jak jedno drożeje to i drugie ale żeby do tego akcyza? No gęby chyba tym ministrów swędzą... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolejne 2 małe paczki. Chciałem jeszcze wycisnąć coś z ostatnich wyprzedaży?

Paczka z piroart: (tropic pro to BI25S1-210)

eCrNQXN.jpg

i paczka z fajerwerkigorzow:

2J8tfkB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie skromne paczki ale konkretne :) widzę Your Club jesteś już trzecią osobą co wzięła tą kostkę :D nie wydaje się by cię zawiodła. ;)  a i tropic pro też się znalazł też ciekawa kostka  dobrze że korzystasz z promocji bo niedługo to się może zmienic a sporo można zaoszczędzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...