Skocz do zawartości

[K4N4LI4] Na bogato


k4n4li4

Rekomendowane odpowiedzi

O uju złoty.. xD ale ścianka się zrobiła ! zapowiada się konkretne strzelanie będzie zabawa, będzie się działo i nocy będzie mało :D Fajnie to wszystko wygląda cały rok zbierania ale było warto teraz widać jak dużo wkładu włożyłeś w ten Stuff. Bajka tyle w temacie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kamil911 napisał:

O uju złoty.. xD ale ścianka się zrobiła ! zapowiada się konkretne strzelanie będzie zabawa, będzie się działo i nocy będzie mało :D Fajnie to wszystko wygląda cały rok zbierania ale było warto teraz widać jak dużo wkładu włożyłeś w ten Stuff. Bajka tyle w temacie..

O *uju złoty to będzie jak ty wrzucisz zdjęcie stuffu :D

 

10 minut temu, Piotrek007 napisał:

A ja ... panie ale ulozyles wieze. Jest czym postrzelac... ale ciągle kupuj. Ciągle malo. Ladna zbieranina przez caly rok

Już mnie klną w domu ale zobacze, muszę przemyśleć jak pokaz będzie szedł i które wyrzutnie włącze, może coś trzeba będzie dokupić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym planie Final Cake 1, właściwie to wszystko jest na pierwszym planie. Tyle stuffu, że był problem upchać to w jednym kadrze. Grubo pojechałeś w tym roku, no i jak zwykle konkretny gust do piro nastawiony na różne kostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pierona somsiad.. jak ty mi będziesz pod domem z tydzień tym dudnić

 

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Gokusa napisał:

Mało???

 

 

Ps. tak psioczy na MEGA ale w kolekcji ma ???

mało bo nie mam straganu ?‍♂️

 

no kupiłem na testy i tak słaba była, że nawet żal mi było drugiej odpalać na 11 listopada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, k4n4li4 napisał:

mało bo nie mam straganu ?‍♂️

 

no kupiłem na testy i tak słaba była, że nawet żal mi było drugiej odpalać na 11 listopada :D

Ty tam rozstawiaj towar, a nie dyskutujesz, klienci czekają xd 

najlepiej zutylizować, zakop pod ziemie lub zlituje się i mogę przyjąć za dopłata ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gokusa napisał:

Ty tam rozstawiaj towar, a nie dyskutujesz, klienci czekają xd 

najlepiej zutylizować, zakop pod ziemie lub zlituje się i mogę przyjąć za dopłata ?

Nie poganiaj tak bo ci w nocy coś się stanie ze straganem!

Nie no, utylizacja będzie w wigilię :DCo roku u mnie wigilia jest wcześniej niż u innych i jak wychodzimy "po" na strzelanie to akurat inni zasiadają do stołu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, k4n4li4 napisał:

Nie poganiaj tak bo ci w nocy coś się stanie ze straganem!

Nie no, utylizacja będzie w wigilię :DCo roku u mnie wigilia jest wcześniej niż u innych i jak wychodzimy "po" na strzelanie to akurat inni zasiadają do stołu,

Oho, konkurencja coś planuje ??

to nie lepiej w Boże Narodzenie walnąc? ? wigilia to takie przed święto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gokusa napisał:

Oho, konkurencja coś planuje ??

to nie lepiej w Boże Narodzenie walnąc? ? wigilia to takie przed święto ?

Nie wiem, na wigilię zjeżdża się rodzina to zawsze coś pyknę dla lepszej atmosfery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Gokusa napisał:

I po wigilii wyjeżdżają? Najeść się za darmo i pojechać, jak zawsze ??

niestety polacy ?‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełen uznania zestaw. Szykuje się nie tylko efektowne ale i długie strzelanie. Ciekawy jestem wyrzutni regge jsk wypadnie w stosunku do jw 408 np bo sam ja zamówiłem. Dużo jeszcze planujesz kupować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...