Skocz do zawartości

[K4N4LI4] Na bogato


k4n4li4

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, krzycho1708 napisał:

"Maly" to jest ten silent night wzgledem kingow :D konkret aktualizacja! ?

mały to będzie opierdol "znowu fajerwerki kupujesz a w starych spodniach chodzisz" xd

 

18 minut temu, mlodinho10 napisał:

Kingi w dobrej cenie z fajerwerki gorzow ;) Do mnie też od nich paka idzie, mahony z kolegami w opinie google im napłakał, że fikcyjne promocje i się zmartwiłem, ale jak widać niepotrzebnie.

nie wysłali machonemu paczki za darmo to chłopina się zdenerwował xD

 

Dobra znalazłem jego komentarz, koleś się zesrał bo błąd cenowy był i nie wysłali xDDD Ja kiedyś na piroarcie zamawiałem i też nie wysłali bo błąd cenowy, czyli powinienem iść śladem machonego i też wystawić negatywną ocenę xd

Edytowane przez k4n4li4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, k4n4li4 napisał:

mały to będzie opierdol "znowu fajerwerki kupujesz a w starych spodniach chodzisz" xd

 

nie wysłali machonemu paczki za darmo to chłopina się zdenerwował xD

 

Dobra znalazłem jego komentarz, koleś się zesrał bo błąd cenowy był i nie wysłali xDDD Ja kiedyś na piroarcie zamawiałem i też nie wysłali bo błąd cenowy, czyli powinienem iść śladem machonego i też wystawić negatywną ocenę xd

Jego i jego kolegów, bo ten szpachla to jego koleżka i jeszcze ze dwóch kolejnych, nie mam nic do chłopa, bo dzięki jego nagraniom w dobrej jakości mogę ocenić co kupić, ale nasłać koleżków na sklep komentarzami to jak Zbysiu Stonoga "a szkoda k... gadać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale szalejsz tak patrze?. Kingów to się nie spodziewałem... Ciekawe czy mocno odbiegają od tych dawnych... Stuff sztos już na tak wczesnym etapie roku!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurła ! kiedy ty to kupiłeś że dopiero teraz to widzę :P Kingi Strong będzie hucznie i kolorowo :D trafiony zakup bez dwóch zdań. ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo ładny zestaw i dobre zakupy, te same kostki za kilka miesięcy pójdą w góre więc bardzo dobry interes :)a zabawy będzie nie mało kostki 36sh są dynamiczne i zrobią wrażenie a gratisy jako dopełnienie pryma sort. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz w tym roku alepetarda.pl daję piękną promkę. Tym razem głównie w segmencie cenowym do 50 PLN. Nie ma teraz ruchu na piro, można się dobrze obłowić bez obawy, że ktoś wykupi i sprzątnie towar sprzed nosa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, velibrum napisał:

Ja mam same dobre doświadczenia z 20 mm z Komety, nie ma co się dygać!

No ja z tych dygających nie jestem :D Dlatego na ostatniego sylwka miałem sporo gaoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mpiwowski napisał:

Kaszana będzie, najlepiej bym to zutylizował bo pieski się boją !! :D Już wystarczy ci tego piro !!

Chyba tobie wystarczy, masz tyle, że trzymasz w kurniku po bombashopie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Będziesz używał jakiegoś systemu do odpalania czy połączysz to lontem?Przy takiej ilości to odpalanie pojedynczo byłoby nudne ?Final Cake 1 najbardziej mi się podobał na tle 2 i 3,będziesz zadowolony ?

Edytowane przez Grubbert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2020 o 23:37, Grubbert napisał:

Będziesz używał jakiegoś systemu do odpalania czy połączysz to lontem?Przy takiej ilości to odpalanie pojedynczo byłoby nudne ?Final Cake 1 najbardziej mi się podobał na tle 2 i 3,będziesz zadowolony ?

 

No miałem w planach to znaczy mam w planach pokaz na systemie, minęła połowa roku a ja systemu jeszcze nie kupiłem xD Czekam na czarny piątek może coś ciekawego będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2020 o 17:58, k4n4li4 napisał:

 

No miałem w planach to znaczy mam w planach pokaz na systemie, minęła połowa roku a ja systemu jeszcze nie kupiłem xD Czekam na czarny piątek może coś ciekawego będzie :)

Tylko przetestuj go przed sylwestrem żeby się nie okazało że coś nie ruszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kamils38 napisał:

Tylko przetestuj go przed sylwestrem żeby się nie okazało że coś nie ruszy :P

Jakoś to ogarniemy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy lepiej wypadnie od Samym wielkościowo. Powinna być też ciekawsza na tą wstawkę czerwonego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aleś tego nakupił Panie, po co tyle, a na co to tyle. Pieski się będą bały. Zły człowiek jesteś !!! :D

A tak na serio, stuff 1 klasa, będzie odpalane pojedynczo czy pokaz?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Homer napisał:

Ciekawe czy lepiej wypadnie od Samym wielkościowo. Powinna być też ciekawsza na tą wstawkę czerwonego.

Miałem kiedyś starą wersję, zobaczymy jak teraz będzie walić ale już czuję moc

 

14 godzin temu, mpiwowski napisał:

aleś tego nakupił Panie, po co tyle, a na co to tyle. Pieski się będą bały. Zły człowiek jesteś !!! :D

A tak na serio, stuff 1 klasa, będzie odpalane pojedynczo czy pokaz?

No i sam mpiwowski co kręci lody zawitał do mojego tematu, czapki z głów!!!

W planach pokaz na systemie, czekam na czarny piątek może coś ciekawego będzie a jak nie to będę kombinował na loncie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...